5 звичок, якими володіють найрозумніші в світі люди
16.03.2019 435 0 newsdaily.org.ua

5 звичок, якими володіють найрозумніші в світі люди

В закладки

5 звичок, якими володіють найрозумніші в світі люди

© nortonrsx/iStock

Більшість людей вважає, що для успіху треба працювати цілодобово. Але насправді трудоголіки не завжди стають успішними і багатими. Одні з найрозумніших людей зазвичай проводять вихідні вдома з сім'єю. Вони знають, що таке відпочинок, і не дозволять роботі встати на місце інших важливих речей у житті. Як стати успішною людиною? Які корисні звички розумних людей потрібно перейняти? Lifehack відповіли на ці питання і розповіли про ефективні способи набуття успіху.

Вміст матеріалу

Корисні звички розумних і успішних людей

1. Знайти хобі, яке можна практикувати кожен день

Успішні люди знають, що життя набагато більше, ніж робота, сон і їжа. Щоб зміцнити здоров'я, потрібен не тільки повноцінний сон, але і щоденний відпочинок. У розумних людей є захоплення, яким вони щодня приділяють час. Приміром, гра на музичному інструменті покращує рухові та аналітичні здібності, а також креативність. Хобі розвивають в нас здібності, які стануть в нагоді і в роботі.

2. Узагальнювати почуте і прочитане з допомогою нотаток

Ще одні корисні звички успішних людей – пристрасть до складання нотаток і списків. Дізнаючись щось нове, важливо виділити саме головне і зрозуміти ці деталі. Коли ви щось читаєте, позначте в кожному абзаці ключові фрази і слова. Робіть нотатки та записи на роботі. Подібні звички можуть здаватися дріб'язковими, але це не так. Вони допоможуть вам стати хорошим учнем і ще швидше здобути успіх.

3. Ділитися знаннями з іншими

Важливо не тільки дізнаватися щось нове, але і ділитися з оточуючими. Ви можете прочитати цікаву книгу або статтю в інтернеті, розповісти про них своїм близьким і друзям. Ті в свою чергу розкажуть вам те, що знають самі. Це – безкоштовний обмін знаннями.

4. Придумувати 10 ідей щодня

Мета досягти набагато легше, якщо ви тренуєте свій мозок. Успіх часто залежить від креативності та здатності вирішувати проблеми. Тому важливо робити «зарядку» розуму щодня. Генеруйте ідеї, придумуйте щось нове, тримайте мозок в тонусі. Це здається нудним, але принесе свої плоди.

5. Брати участь у бесіді, а не просто задавати питання

Коли ви приймаєте участь в дискусії, спонукайте співрозмовника давати розгорнуту відповідь. Давайте свої коментарі та діліться думкою після отриманої відповіді. Взаємодія один з одним. Дайте співрозмовнику зрозуміти, що вам важлива його точка зору. Ви можете бути з нею не згодні, але ви її чуєте і цінуєте. Це дозволить вам бути найкращим слухачем і співрозмовником. І в цілому позитивно позначиться на робочих відносинах.

 

Ми завжди шукаємо спосіб, як стати успішною людиною та досягти мети як можна швидше. Можна допомогти собі вже сьогодні: почати вводити у своє життя корисні звички розумних людей. Вони допоможуть знайти баланс в житті, навчитися відпочивати і зробити життя набагато простіше.

Читайте також Часті тренування здатні погіршити психічний здоров'я, – дослідження

8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
19.04.19 Поради про саморозвиток
Успіх в майбутньому прямо залежить від нашої кмітливості та звичок. Правильний погляд на речі дає сили, необхідні для досягнення величезного успіху. А корисні звички не
Топ-9 найрозумніших людей у світі
Топ-9 найрозумніших людей у світі
Топ-9 найрозумніших людей у світі
18.04.19 Поради про саморозвиток
© Abby Chung/Pexels Вченими було доведено, що найрозумніша людина в світі використав тільки 15 % головного мозку. Вам цікаво дізнатися, чого досягають люди з високим IQ?
13 речей, від яких потрібно відмовитися, якщо хочеться бути щасливою людиною
© Deagreez/IStock Іноді, щоб досягти успіху і стати ближче до людини, якою ми можемо стати, потрібно додавати більше речей — можна відмовитися від деяких з них. Ви можете
6 причин почати робити те, що вас лякає
6 причин почати робити те, що вас лякає
6 причин почати робити те, що вас лякає
12.03.19 Поради про саморозвиток
© phototechno/iStock Страх — це те, що ми всі відчуваємо, але найголовніше, як ми реагуємо на нього. Іноді він може утримувати нас, тому що ми боїмося речей, які
Нове дослідження показало, що схуднення досягається не тільки дієтою і спортом
© Natalia_Grabovskaya/iStock Втрата ваги, як правило, заснована на формулі вправ і дієти, але це не єдині життєво важливі компоненти, необхідні для успіху. Здорові звички
6 звичок французьких мам, які варто перейняти
Француженки у всьому світі вважаються еталоном жіночності. Щоб вони не робили, вони ніколи не втрачають обличчя. Це ж стосується і материнства. Читайте які звички слід