Як знайти силу волі для досягнення мети: 5 кроків для тих, хто зважився
18.03.2019 479 0 newsdaily.org.ua

Як знайти силу волі для досягнення мети: 5 кроків для тих, хто зважився

В закладки

Як знайти силу волі для досягнення мети: 5 кроків для тих, хто зважився

© kieferpix/iStock

Якщо ви відчуваєте себе збентеженими і немотивованими, щоб створити позитивні зміни у своєму житті, тоді потрібно що-небудь змінити в ній. Як почати діяти і досягти бажаного?

Редакція Рsychcentral призводить 5 стратегій. Вони допоможуть вам полегшити ваші емоційні тригери, збільшити вашу силу волі і досягти бажаних цілей.

Вміст матеріалу

1. Як почати діяти: стратегія №1

Багато хто з нас не можуть виконати завдання, які ми ставимо перед собою. Це трапляється тому що ми перевантажені, думаючи про роботу, яку потрібно зробити для мети.

Спробуйте визначити спочатку велику задачу і розбити її на дрібніші, більш керовані частини. Виконуючи маленькі завдання, ви знайдете упевненість в своїх силах. Крім того, так ви зможете з меншим стресом і виконувати великі завдання.

Так, у людей є необмежена сила волі. Однак, коли перед нами постає важке завдання, мозок стає перевантаженим і каже: «Досить! Я втомився! Дай мені відпочити!».

Якщо ви будете постійно перебувати в негативному емоційному стані, то виявите, що ваш мозок буде лінуватися. Йому втомлюють тривалі тренування, будь-які дієти і т. д. Він просто буде від них відмовлятися. Виснажливо навіть думати про це!

Щоб подолати цей стан бездіяльності, зосереджуйтеся на завданні. Вам потрібно думати: «Який наступний правильний хід для мене в цей момент?»

Говорите собі, наприклад, що підете в спортзал всього на 5 хвилин. Якщо захочете тренувати більше — це буде ваш вибір. Ви не помітите, як після перших п'яти хвилин, захочете продовжити тренування.

2. Як почати діяти: стратегія №2

Впевненість — це спосіб, як почати діяти і досягти мети. Ви повинні знайти її, якщо збираєтеся добитися успіху. Підійшовши до задачі з упевненістю, зменшиться почуття невпевненості в собі.

Почніть зміни з того, як ви встановлюєте свої цілі. Не намагайтеся скинути відразу 30 кг, а розбийте мета на маленькі завдання. Спробуйте скинути два кілограми, потім — ще два і т. д. Тоді ви не будете відчувати, що застрягли на одному місці в бездіяльності.

Крім того, відстеження вашого прогресу — ще один відмінний спосіб підвищити впевненість.

3. Як почати діяти: стратегія №3

Сприйняття — це все, що стосується підтримки сили волі. Воно допоможе вашим цілям або знищить ваші шанси на успіх.

Дослідження Стенфордського університету показало, що, якщо ви вважаєте, що маєте необмежену силу волі, у вас буде більше.

Це означає, що, коли ви вважаєте, що у вас є обмежена сила волі, то ви праві! Коли ви вірите, що у вас є нескінченна сила волі, ви теж мають рацію! Ви створюєте свою власну реальність. Обмеження, які ви ставите для себе, — це обмеження, які також утримують вас. Створіть для себе нову історію, в якій ви зможете досягти своїх цілей, і перетворіть обмеження в сильні сторони.

4. Як почати діяти: стратегія №4

Ідентичність формує те, як ми себе бачимо. А, крім того, і міру наших можливостей. Вона диктує наш відповідь емоційним триггерам.

Ви курець? Любите бігати підтюпцем? Ви товстий і ледачий телепень, який ніколи нічим не буде займатися? Все це приклади ідентичності, які ми створюємо. Вони можуть утримати нас або привести до успіху.

Ми постійно використовуємо нашу ідентичність, щоб швидко розпізнати те, що у нас є. Ви коли-небудь виправдовувалися помилками минулого? Ці переконання утримують вас від досягнення цілей.

Не будьте жертвою обставин. Прийміть на себе повну відповідальність за ситуацію. Якщо ви вирішите перестати грати жертву, ви спрямуєте свою енергію на створення тієї життя мрії.

5. Як почати діяти: стратегія №5

У нас є два типи мислення: високий рівень та низький рівень.

Низький рівень мислення зосереджений на тому, як виконати завдання, короткострокові цілі й маленькі плани.

«Як я буду тренуватися сьогодні?» — це приклад думки низького рівня.

Навички високого рівня зосереджуються на тому, чому ви хочете виконати завдання. На них покладаються почуття сенсу і мети. Вони допомагають нам знайти додаткову силу волі, яка допоможе пережити важкі часи.

«Чому я хочу тренуватися сьогодні?» — це приклад думки високого рівня.

Вищезгадана думка високого рівня фокусується на мотивації мети. Мислення таким чином зменшує опір задачі і збільшує силу волі, необхідну для досягнення цілей.

Дослідження, проведене професором Фуджитой в 2006 році, показало, що люди, які часто беруть участь в мисленні більш високого рівня, володіють більшою силою волі, ніж ті, хто регулярно займається мисленням більш низького рівня.

Ці п'ять стратегій стануть вашими ефективними інструментами в тому, як почати діяти для досягнення цілей. Удачі!

Читайте також Панічні атаки, що це таке і як їх грамотно побороти

7 стратегій, які допоможуть підкорити тренажерний зал
©UberImages/iStock Починати нове завжди важко, особливо, якщо це стосується тренувань у спортзалі. Необхідно відкинути страх, вийти із зони комфорту і скласти чіткий,
Корисна стратегія для досягнення цілей, яка допоможе не вигоряти на роботі
© LightFieldStudios/IStock На шляху до заповітної мрії більшість людей стикаються з неминучими труднощами. Сьогодні ми розповімо вам про дієвої стратегії для досягнення
Як не приймати емоції занадто близько до серця
© Aleksander Kaczmarek/IStock Ваша впевненість падає, коли над вами хтось жартує? Емоції зашкалюють? Ви приймаєте поведінку людей як образ? Однак у безлічі випадків дії
7 фактів про силу волі, які допомагають досягати поставлених цілей
© AndreyPopov/iStock Всього 2 речі не дозволяють нам зупинятися на шляху до поставлених цілей. Звичайно ж, це мотивація і сила волі. Якщо з мотивацією все просто – вона
Чому вересень – це найкращий час для того, щоб схуднути?
© nortonrsx/IStock Вересень – дев'ятий місяць у році, і, можливо, ви вважаєте, що вже пізно виконувати обіцянки, які дали собі в новорічну ніч: схуднути, почати правильно
5 продуктивних рад для зміни роботи в зрілому віці
Ти ненавидиш свою роботу, але не наважуєшся змінити її, оскільки вважаєш, що вже пізно починати життя з 0? Саме час забути про страх і не витрачати час даремно. Візьми