Сувора правда про те, як домогтися успіху
12.06.2019 361 0 newsdaily.org.ua

Сувора правда про те, як домогтися успіху

В закладки

Сувора правда про те, як домогтися успіху

© jacoblund/iStock

Відомий блогер Ентоні Мур розповів, як можна досягти успіху в будь-якій справі. Головне, на думку письменника, знайти в собі сили змінити правила гри і йти до своєї мети, незважаючи на дуже малі шанси на перемогу.

«У США менше третини алкоголіків стають непитущими після лікування. Близько 60% ресторанів закриваються вже в перший рік роботи, а 80% терплять крах у перші три роки з дня відкриття. Приблизно 50% усіх шлюбів закачуються розлученнями, а шанси на те, що жінки з зайвою вагою скинуть зайві кілограми складають всього 1 на 124 (у чоловіків — 1 на 210). Всі ставки проти вас... І ви програєте, якщо будете і далі діяти в тому ж дусі», — пише Мур.

Так, гра під назвою «життя» дуже несправедлива, і більшості людей, не раз наступали на одні й ті ж граблі, залишається лише лити сльози і журитися з приводу того, наскільки вони жалюгідні порівняно з різноманітними обставинами. Однак така модель поведінки — це справді дорога в нікуди. Для того щоб домогтися успіху, потрібно повністю змінити свій образ думок і почати працювати на результат, всупереч всьому.

© Natalia_Grabovskaya/iStock

Ці три принципи, сформульовані Ентоні Муром, допоможуть вам досягти своєї мети, незважаючи ні на що:

Послідовність

Послідовний праця — це основа основ всякого успішного підприємства. Він важливіше навіть таланту, якості і удачі. Якщо взяти, для прикладу, талановитого, але непослідовного людини і порівняти його через кілька років з дуже наполегливим і працьовитим індивідом, позбавленим Божого дару, то швидше за все саме другий досягне справжнього успіху.

«Проблема в тому, що багато люди непослідовні. Я теж був таким. Я писав близько 4,5 років, але так нічого і не досяг, бо був страшенно непослідовним. Я міг тижнями постити, як божевільний, свої емоційні тексти, але бачачи дуже мало переглядів, опускав руки. Я закидав письменство на кілька місяців. Я хотів досягти великого успіху відразу. Але потім я вирішив стати послідовним. Що б не було, я постійно публікував тексти. Я робив рівно один пост кожен день. У перший день у мене було нуль переглядів, через тиждень — вже кілька, через два тижні — пару сотень. До кінця місяця я зазначав сотні нових переглядів кожен день. Це був найбільший прогрес за останні п'ять років», — зізнається Мур.

«Будьте послідовними. Доведено, що це працює», — додає блогер.

Навчання

Якщо хочете добитися справжнього успіху, не переставайте постійно вчитися чомусь новому і рости, радить Ентоні Мур.

«Хочете отримати визнання в якійсь справі? Тоді вам доведеться стати справжнім учнем. Вам потрібно буде вчитися, пробувати і розвивати навички, яких раніше у вас не було. Чим більше ви будете вчитися, тим вищими будуть ваші шанси на успіх», — пише Мур.

©apichon_tee/IStock

Уміння просити про допомогу

У своїй автобіографії Арнольд Шварценеггер розповідає, як опинився в Америці з сотнею доларів у кишені і почав оббивати пороги різних кіностудій, щоб отримати хоча б епізодичну роль. Уявіть собі величезного чоловіка з нестандартною зовнішністю і жахливим акцентом. З нього сміялися і, звичайно ж, не брали на роботу. Тоді бодібілдер почав просити про допомогу і раді всіх, кого він тільки знав: продюсерів, акторів, режисерів, тренерів і будь-яких навіть шапкових знайомих. Він питав, що йому потрібно змінити в собі, на що варто звернути особливу увагу і так далі. Саме такий підхід до успіху допоміг йому не тільки отримати свої перші ролі в кіно, але і досягти вершин у спорті, політиці та інвестиціях.

Немає нічого поганого в тому, щоб попросити про допомогу або раді у людини, яка вже досягла чогось в тій чи іншій сфері. Гординя — це додаткова перешкода на шляху до успіху, і іноді її потрібно «засовувати» подалі.

Читайте також 10 незамінних уроків на шляху до досягнення успіху

Практичні способи виробити мислення успіху у дитини
© KatarzynaBialasiewicz/IStock Кожна дитина повинна вірити в кожну клітинку в своєму тілі. Якщо він буде впевнений у собі, то зможе досягти бажаних результатів. Для
Лікарі і дослідники з'ясували, як парі швидше домогтися бажаної вагітності
© LightFieldStudios/IStock Згідно зі статистичними даними, близько 30% подружніх пар не можуть домогтися бажаної вагітності. При цьому спостерігається стійка тенденція
Астрологи назвали 5 знаків зодіаку, яких обов'язково чекає успіх
Не кожен досягає успіху відразу, коли мова йде про досягнення своєї мрії, кар'єрних цілей, економії грошей або навіть з'ясуванні того, чим вони хотіли б займатися в
6 правил успіху від Арнольда Шварценеггера
6 правил успіху від Арнольда Шварценеггера
6 правил успіху від Арнольда Шварценеггера
22.06.19 Поради про саморозвиток
Сьогодні ми хочемо поділитися з вами головними правилами успіху від Арнольда Шварценеггера — американського актора, культуриста і підприємця, який підкорив весь світ.
4 простих факту про схуднення, про яких ми постійно забуваємо
© silviarita/Pixabay Всі ваші спроби схуднути можуть зазнати нищівної поразки, якщо ви не врахуєте теоретичну частину. У першу чергу потрібно з'ясувати, чому з'являються
7 причин, чому багато шлюбів не доживають до 5 років
Спочатку приходить любов, потім шлюб, а потім і усвідомлення того, що тепер ви разом, поки смерть не розлучить вас, і багато вимагає великих зусиль. Практика показує, що