6 правил успіху від Арнольда Шварценеггера
22.06.2019 349 0 newsdaily.org.ua

6 правил успіху від Арнольда Шварценеггера

В закладки

6 правил успіху від Арнольда Шварценеггера

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами головними правилами успіху від Арнольда Шварценеггера — американського актора, культуриста і підприємця, який підкорив весь світ.

Прислухайтеся до себе

Багатьом людям часто дають поради батьки і друзі, але головна порада, про який зазвичай забувають — це прислухатися до себе. Капніть глибше всередину себе і подумайте, чим ви хочете займатися, що робить вас щасливим? Це перший крок на шляху до успіху.

Порушуйте правила

Не можна домогтися успіху, якщо ви надто соромливі і боязкі, необхідно порушувати правила. Ви повинні мислити нестандартно, бути сміливими. Зрештою, сенс життя втрачається, якщо все, чого ви хочете — це подобатися всім і уникати неприємностей.

Не бійтеся поразки

Якщо не будете діяти лише через страх потерпіти невдачу — ви ніколи не переможете. На вашому шляху може бути маса поразок і розчарувань, головне — продовжувати боротися. Будьте наполегливі, якщо ви вірите в себе і свої помисли. Успіх обов'язково прийде.

Не слухайте скептиків

Не слухайте скептиків, які кажуть, що ви не зможете цього зробити, що це неможливо або у вас не вийде. Швидше за все, вони самі ніколи не робили цього раніше і, можливо, ви будете першим. Не звертайте увагу на тих, хто каже: «Ти не зможеш». Слухайте лише себе і повторюйте собі: «Я зможу».

Працюйте старанно

У Мохаммеда Алі, одного з найвидатніших людей світу колись запитали: «Скільки присідань ви робите?» Він сказав: «Я не вважаю свої присідання. Тільки коли я відчуваю біль, я починаю рахувати, тому що тоді це стає дійсно важливо». Ось, що робить вас чемпіоном, адже під лежачий камінь вода тече. Коли ви відпочиваєте і веселіться, хтось працює, хтось стає розумніший, а хтось виграє. Не забувайте, що єдиний шлях до великих результатів — це наполеглива праця.

Віддавайте

Пам'ятайте, який би ви не вибрали шлях, ви повинні знайти час на те, щоб привнести щось в свою країну, своє місто і цілий світ.

Дотримуйтесь правил великого Арнольда Шварценеггера, щоб стати краще і наблизитися до успіху.

Вправа Арнольда: правильна техніка виконання популярного жиму гантелей
©Getty Images Вправа Арнольда або так званий жим Арнольда дещо відрізняється від класичного жиму гантелей. З його допомогою ви зможете активніше опрацювати плечовий пояс
Сувора правда про те, як домогтися успіху
Сувора правда про те, як домогтися успіху
Сувора правда про те, як домогтися успіху
12.06.19 Поради про саморозвиток
© jacoblund/iStock Відомий блогер Ентоні Мур розповів, як можна досягти успіху в будь-якій справі. Головне, на думку письменника, знайти в собі сили змінити правила гри
Тест на асоціації: виберіть, що ви бачите на цій картинці, щоб визначити тип вашої особистості
Психологічні тести часто засновані на інтерпретації першої речі, зображеної на картинці. Перше, що ви побачите на цій картинці, розкриє всю правду про вас! Сайт The Minds
8 жорстоких істин про успіх, які важливо знати
Коли люди думають про успіх, вони думають про великих результати: машинах, грошах, будинках, слави, забуваючи усвідомити те, що насправді потрібно для досягнення успіху.
5 життєвих питань, які необхідно делегувати заради власного успіху
© marchmeena29/iStock Якщо ви хочете досягти успіху, то делегування має стати вашим новим кращим другом. Це не означає, що вам потрібно відмовитися від усього, що ви
Астрологи назвали 5 знаків зодіаку, яких обов'язково чекає успіх
Не кожен досягає успіху відразу, коли мова йде про досягнення своєї мрії, кар'єрних цілей, економії грошей або навіть з'ясуванні того, чим вони хотіли б займатися в