5 життєвих питань, які необхідно делегувати заради власного успіху
18.06.2019 643 0 newsdaily.org.ua

5 життєвих питань, які необхідно делегувати заради власного успіху

В закладки

5 життєвих питань, які необхідно делегувати заради власного успіху

© marchmeena29/iStock

Якщо ви хочете досягти успіху, то делегування має стати вашим новим кращим другом. Це не означає, що вам потрібно відмовитися від усього, що ви любите, але витратьте трохи часу, щоб по-справжньому опрацювати свій розклад. Leaf розповідають, як це правильно зробити.

Вміст матеріалу

Як добитися успіху

Вам необхідно розібратися з певними питаннями, щоб привести своє життя в порядок і вийти на шлях успіху.

1. Рутинні завдання

Це стосується як особистих, так і професійних завдань. Такі речі, як прибирання вашого будинку. Звичайно, ви знаходите час, щоб займатися такими речами, як миття посуду і прання, але як щодо пилу і ванних кімнат? Вкладіть кошти в те, щоб хтось приходив один або два рази у місяць і прибирав у вашій квартирі.

На роботі, візьміть ті повсякденні завдання, які повинні виконуватися регулярно, і передайте їх помічникові або молодшому співробітникові. Швидше за все, ця людина прагне внести більший внесок і в кінцевому підсумку зможе впоратися з цими завданнями так само, як і ви.

2. Речі, в яких ви погано розбираєтеся

© rawpixel.com/Pexels

Ми не можемо бути хорошими у всьому, вірно? Навіть якщо ви починали свій бізнес і вам доводилося роками грати роль майстра на всі руки, то зараз в цьому більше немає необхідності. Тому дозвольте професіоналам займатися тим, що вони дійсно вміють. Це принесе користь вашому графіку і вашому бізнесу.

Читайте також Як провести успішний мозковий штурм компанії

3. Навчання

Коли ви залучаєте нових співробітників, іноді здається, що вчити їх чомусь важче, ніж просто зробити це самостійно. Правда в тому, що в результаті ви можете витратити ще більше часу. Думайте про витрачені зусилля як про інвестиції як для вас, так і для ваших співробітників.

4. Завдання, які заважають розвивати бізнес

© Breakingpic/Pexels

Ймовірно, у вас є окремий список справ, до якого ви хочете звернутися, але постійно забуваєте про нього і відкладаєте його на потім. Виконання цих речей важливо! Щоб це сталося, відкиньте другорядні завдання і зосередьтеся на головному.

5. Речі, які ви ненавидите робити

Ймовірно, найбільша вигода від відкриття власного бізнесу і його розвитку — це можливість не робити те, що вам не подобається. Досить витрачати час, займаючись тим, що ви ненавидите. Краще приділіть увагу дійсно важливих речей.

Тепер ви знаєте, як домогтися успіху за допомогою правильного розподілу завдань.

9 причин, чому на роботі варто проявляти емпатію
© fizkes/iStock Емпатія – важливе людське якість, без якого неможливо досягти успіху в роботі та інших життєвих аспектах. Емпатія дозволяє нам бути терпимими і уважними
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
19.04.19 Поради про саморозвиток
Успіх в майбутньому прямо залежить від нашої кмітливості та звичок. Правильний погляд на речі дає сили, необхідні для досягнення величезного успіху. А корисні звички не
5 видів завдань, які важливо делегувати
5 видів завдань, які важливо делегувати
5 видів завдань, які важливо делегувати
03.06.19 Поради про саморозвиток
© Rhys Morgan/Flickr Яким би всесильним керівник себе не вважав, настають моменти, коли він навіть фізично не може виконати абсолютно всі завдання. У такому разі їх
5 книг, які допоможуть здобути фінансову стабільність
©jacoblund/IStock У кожного з нас є свої особисті переконання з приводу грошей, які вкоренилися в нашій свідомості з самого дитинства. Найбільш поширені з них –
Тест на асоціації: виберіть, що ви бачите на цій картинці, щоб визначити тип вашої особистості
Психологічні тести часто засновані на інтерпретації першої речі, зображеної на картинці. Перше, що ви побачите на цій картинці, розкриє всю правду про вас! Сайт The Minds
8 жорстоких істин про успіх, які важливо знати
Коли люди думають про успіх, вони думають про великих результати: машинах, грошах, будинках, слави, забуваючи усвідомити те, що насправді потрібно для досягнення успіху.