7 причин, чому багато шлюбів не доживають до 5 років
27.03.2019 626 0 newsdaily.org.ua

7 причин, чому багато шлюбів не доживають до 5 років

В закладки

7 причин, чому багато шлюбів не доживають до 5 років

Спочатку приходить любов, потім шлюб, а потім і усвідомлення того, що тепер ви разом, поки смерть не розлучить вас, і багато вимагає великих зусиль. Практика показує, що 20% шлюбів розривається в перші п'ять років. Чому ж так відбувається, що призводить до розриву, здавалося б, такої міцної зв'язку? Приводи, звичайно ж, можуть бути абсолютно різні.

Ми зібрали для вас 7 найбільш поширених причин, чому багато шлюбів не доживають до 5 років.

Віра в те, що шлюб — це панацея від усіх бід

Багато людей вступають у шлюб ще до того, як близько дізнаються людину, з якою збираються прожити все життя. Не дивлячись на те, що це — одне з найважливіших рішень в житті, і підходити до вибору коштує відповідно.

Крім того, люди часто думають, що шлюб все змінить і шкідливі звички партнера чарівним чином зникнуть. Однак, шлюб — не диво-таблетка, якщо щось дратує вас у вашій половинці — цього весіллям не змінити.

Борги та кредити

Фінанси можуть бути яблуком розбрату, як в шлюбах, яким 20 років, так і в тих, яким 5. Але для сім'ї, в якій партнери ще зовсім молоді, кредити можуть виявитися великим навантаженням. Закінчується період медового місяця, приходить час виплачувати борги — все це може вийти на перший план і придушити світлі почуття.

Релігійні відмінності

Коли двоє людей зустрічаються часто питання релігії не може порушуватися. Свята кожен проводить окремо, в колі своєї родини, і традиції не відіграють велику роль в повсякденному житті пари. Однак, коли відносини стають більш серйозними, релігія і традиції мають тенденцію ставати частиною життя. Якщо обидва партнери не сходяться в цьому, то можуть виникнути проблеми.

Проблеми з батьками партнера

Противна теща або свекруха недобра — це вже стереотип. Але коли подібне відбувається в житті, людина, швидше за все, не захоче з цим миритися. Крім того, коли люди зустрічаються і знайомляться з батьками один одного, вони не лізуть в сімейні справи і не відстоюють свою точку зору. Тому часто проблеми можуть з'явитися вже після того, як партнери вступили в шлюб.

Різні плани

Як і у всьому в житті, якщо хочете домогтися успіху — краще скласти план, і, добре б, один на двох. Перш ніж вийти заміж, пара повинна домовитися про такі важливі речі, як фінанси, релігія, освіта, скільки дітей вони планують завести, і, звичайно ж, спілкування з новими родичами.

Не залишаються на одній хвилі

Робота, діти, зобов'язання та будь-які інші аспекти можуть привести до дуже швидкого роз'єднання в подружніх парах. Особливо в перші роки, коли легкість і залицяння поступаються місце реальності повсякденного життя.

Відсутність спілкування

Шлюб, як і життя, може бути складним. Якщо один з партнерів відчуває, що бере на себе занадто велике навантаження, це може привести до розриву. Проблема посилюється, якщо цей тягар нести мовчки і не виносити на обговорення. Якщо вам здається, що ви тонете, скажіть що-небудь своїй половинці, не тримайте все в собі.

Читайте також: 5 психологічних прийомів для щасливого шлюбу

5 міфів про стосунки між чоловіком і жінкою
©Jasmine Wallace/Pexels Як відомо, 2 з 3-х шлюбів закінчуються розлученням, а все тому, що багато пар досі не мають чіткого уявлення про те, як будуються міцні і ніжні
8 характерних особливостей щасливих і здорових шлюбів
©Merlas/IStock Знайти свою другу половинку – це ще не все. Важливо зуміти зберегти відносини і пронести любов крізь роки. Кожній парі день у день треба вчитися довіри,
6 причин, які призводять до розриву відносин
© Daniel Jones/Flickr За статистикою, майже кожен другий шлюб в Україні розпадається. Причин для таких невтішних цифр дуже багато. Одні пари розлучаються через зради або
4 дієвих кроки, які допоможуть уникнути ревнощів у стосунках
Більшість людей не з чуток знають, що таке ревнощі. І витрачають своє життя на те, щоб оцінювати погляди протилежної статі на свого партнера. На просторах інтернету, як
Що робить шлюб щасливим, – думка експертів
©Ivanko_Brnjakovic/iStock Щасливий шлюб – це не даність, а результат вашої з партнером спільної роботи над відносинами один з одним. Як відомо, в сучасному далеко не всі
Вільні відносини: розбираємо всі плюси і мінуси даного питання
© panajiotis/Pixabay Що таке вільні відносини? «Легальні» зради? Життя без зобов'язань і заборон? Для багатьох такі відносини є дикістю і чимось неприпустимим. Тим не