8 характерних особливостей щасливих і здорових шлюбів
02.04.2019 683 0 newsdaily.org.ua

8 характерних особливостей щасливих і здорових шлюбів

В закладки

8 характерних особливостей щасливих і здорових шлюбів

©Merlas/IStock

Знайти свою другу половинку – це ще не все. Важливо зуміти зберегти відносини і пронести любов крізь роки. Кожній парі день у день треба вчитися довіри, взаєморозуміння і мудрості. Щоб поліпшити свої відносини з партнером, зверніть увагу на основні принципи міцного і здорового шлюбу, які ми наведемо нижче.

Прояв уваги

Щасливі пари не скупляться на компліменти один одному. Вони помічають кожну дрібницю, хвалять і заохочують один одного. Вони кожен день проявляють увагу і не перетворюють відносини в рутину.

©Merlas/IStock

Вміння слухати

Люблячі люди вміють слухати і чути одне одного. Вони не виявляють егоїзм, а діють злагоджено, намагаючись разом знайти рішення будь-якої проблеми.

Прийняття критики

У здоровому і міцному шлюбі пари приймають критику постійно покращують себе в ім'я відносин. Сімейні психологи рекомендують озвучувати критику не усно, а письмово, щоб уникнути конфліктів. Записуючи моменти, які вам не подобаються в партнері, ви допоможете йому скласти чітке уявлення про недоліки, які потрібно виправити.

© Josh Willink/Pexels

Збереження позитивного настрою

Сімейні психотерапевти стверджують, що секретом здорових і щасливих відносин є збереження позитивного настрою. Чим більше радості, сміху і щастя в вашій спільного життя, тим міцніше буде шлюб. Негатив руйнує стосунки, тому його потрібно уникати.

Вміння вчасно зупинитися

Щасливі і люблячі пари знають, коли потрібно зупинитися, щоб не перетворити нешкідливий спір у справжній скандал. Вони можуть зробити перерву, щоб все обдумати і заспокоїтися, а не починати кричати один на одного. Така тактика допомагає тримати емоції під контролем.

© Vasyl Dolmatov/IStock

Відповідальність

Щоб уникнути серйозного скандалу, потрібно перестати звинувачувати свого партнера в тій чи іншій ситуації. У щасливому шлюбі кожен з партнерів може взяти відповідальність на себе, а не звалювати провину на іншого.

Тактильний контакт

Не варто недооцінювати значимість тактильного контакту. Обійми, поцілунки і дотику є найважливішою складовою щасливих відносин.

©Vasyl Dolmatov/IStock

Спілкування

В здоровому шлюбі партнери не перестають задавати один одному питання і цікавитися життям іншого. Їм цікаво абсолютно все, тому вони постійно спілкуються по душам і дізнаються нове один про одного. Це допомагає підтримувати дружню складову романтичних відносин.

Візьміть на замітку зазначені вище принципи міцних і здорових стосунків, які допоможуть вам поліпшити свій шлюб.

8 ознак дійсно щасливої пари
8 ознак дійсно щасливої пари
8 ознак дійсно щасливої пари
16.06.19 Поради про саморозвиток
©Lacheev/iStock Безумовно, немає рецепту щасливого шлюбу, проте, дивлячись на гармонійну пару, яка зуміла зберегти свою любов через багато років, можна винести з їх
5 міфів про стосунки між чоловіком і жінкою
©Jasmine Wallace/Pexels Як відомо, 2 з 3-х шлюбів закінчуються розлученням, а все тому, що багато пар досі не мають чіткого уявлення про те, як будуються міцні і ніжні
8 головних ознак щасливих і міцних відносин
©GeorgeRudy/IStock Закохуючись, люди часто перестають бути об'єктивними і не помічають очевидних речей у своєму партнері. Багато хто не роблять це навіть через кілька
3 кроки до щасливим відносинам, перевірені часом
© Burst/Pexels Нові дослідження стверджують, що для тривалих і щасливих стосунків необхідно три компоненти. Під час експериментів перевіряли такі аспекти, як: вирішення
3 принципи щасливого сімейного життя Наді Дорофєєвої
©viva.ua Солістка групи «Час і Скло» Надя Дорофєєва протягом 6-ти років насолоджується щасливими відносинами з співаком і ведучим Володимиром Дантесом. Не дивлячись на
Вільні відносини: розбираємо всі плюси і мінуси даного питання
© panajiotis/Pixabay Що таке вільні відносини? «Легальні» зради? Життя без зобов'язань і заборон? Для багатьох такі відносини є дикістю і чимось неприпустимим. Тим не