Коли і як насправді робити активацію м'язів преса
22.06.2019 776 0 newsdaily.org.ua

Коли і як насправді робити активацію м'язів преса

В закладки

Коли і як насправді робити активацію м'язів преса

© jacoblund/IStock

Вам, імовірно, багато говорили про те, що перед початком тренування необхідно розігрітися, зробити кілька динамічних вправ, а потім вже почати основну тренування. Але є та група м'язів, яка не завжди задіяна під час розминки.

Трохи про м'язи кора

М'язи черевного преса («кор») відіграють чи не найважливішу роль у рухах людини. Вони складаються з зовнішніх косих м'язів, внутрішніх косих м'язів черевного преса і прямий м'язи черевного преса. Ці м'язи утворюють прошарок, захищає внутрішні органи і допомагають м'язам хребта підтримувати вертикальне положення.

©picjumbo.com

Косі м'язи відповідають за бічне згинання і обертання вашого тулуба, тоді як поперечні м'язи живота відповідальні за стабілізацію поперекового відділу хребта і таза до того, як відбудуться руху верхньої та нижньої частини тіла. Черевний прес також допомагає з такими важливими завданнями, як дихання і включаються, коли ми чихаем, кашляємо, рухаємося. Коротше кажучи, м'язи живота грають важливу роль в повсякденному житті.

Активація м'язів кора

Активація кора просто означає використання м'язів живота, щоб допомогти виконати ряд рухів. Кожен рух, який ми робимо, вимагає використання основних м'язів. Коли основні м'язи не задіяні, ви збільшуєте ризик отримання травм.

Приміром, станова тяга. Це вправа неможливо виконати без активації м'язів кора, оскільки нестабілізованим корпус не дозволить утримати вагу. М'язи кора задіюються, коли вага піднімається і опускається. Помилкою буде напружувати м'язи спини замість преса, а завдяки активації кора вправу можна виконати ефективніше.

Як активувати кор

Перед тренуванням, особливо силової або високоінтенсивної, необхідно підготувати м'язи до навантаження. Після розминки слід виконати ще і вправи для активації кора:

Планка з рухом вперед-назад (2 підходи по 10 повторень)

© POPSUGAR

Планка з нахилу (10 повторень)

© POPSUGAR

Планка з упором на ліктях, по черзі згинаючи коліна (2 підходи по 10 повторень)

©POPSUGAR

Місток (2 підходи по 10 повторень)

© YouTube

Ці вправи допомагають стабілізувати хребет і активувати м'язи корпусу. Також можна включити в тренування випади вперед і в сторони.

Читайте також 7 причин робити планку щодня

Як отримати ідеальний прес, тренуючись всього за 8 хвилин в день
© Nikolas_jkd/IStock Кожна дівчина мріє про ідеальний пресі, але що робити, якщо на відвідування спортзалу немає ні часу, ні грошей? Відповідь очевидна — займатися
7 підказок, які допоможуть накачати кубики преса
© Nikolas_jkd/iStock Про те, як накачати прес кричать все навколо. При такому запиті в інтернеті, вам випаде купа недостовірної інформації, але в основному різні вправи і
Життя з тренуваннями: стратегія створення плоского живота і кубиків преса
© VladimirFLoyd/Istock Стандартні «проблемні» зони для дівчат — нижня половина тіла. Чоловікам легше добитися плоского живота і кубиків. Однак дівчатам потрібно попотіти.
Тренери назвали 3 найбільш ефективні тренування для преса
©undrey/IStock На думку експертів, можна накачати прес за 3-20 місяців. Дивлячись на вражаючі 6 кубиків преса, багатьом хочеться опрацювати цю частину тіла, але не всі
Як правильно качати прес, щоб позбутися живота
© jacoblund/IStock Багато мріють накачати м'язи преса і позбутися від черевного преса, але все це лише здається простим завданням. В дійсно знадобиться багато часу і
Важливі й потрібні рекомендації для повноцінної прокачування преса
© Nikolas_jkd/iStock Удосконалюючи свою фігуру, і, зокрема, прес, можна з головою кидатися тільки вправи. Ефективно накачати м'язи, а також сформувати красивий рельєф