10 небезпек на шляху безпечного і перевіреного вибору
14.05.2019 333 0 newsdaily.org.ua

10 небезпек на шляху безпечного і перевіреного вибору

В закладки

10 небезпек на шляху безпечного і перевіреного вибору

© SIphotography/iStock

Кожен день ми свідомо чи не свідомо робимо вибір і приймаємо рішення. Є люди, які практично не витрачають часу на роздуми, але є і ті, хто дуже боїться помилитися або ризикнути і затягує ухвалення рішення, у надії зробити безпечний вибір.

Psychcentral розповідає, з якими труднощами можна зіткнутися, роблячи «правильний» вибір і ніколи не ризикуючи.

Життя стає нудною

Щоразу роблячи безпечний вибір ви позбавляєте себе багатьох можливостей. Якщо ви не ризикуєте і намагаєтеся залишатися в зоні комфорту, ваше життя стає нудною і передбачуваною.

©kieferpix/iStock

Ви перестаєте рости

Коли ви дотримуєтеся певного плану, не кидаєте собі виклик і не виходьте за рамки звичної рутини, ваше розвиток зупиняється.

Страх заважає вам відкривати щось нове

Страх змушує вас робити безпечний вибір, відмовляючись від нового досвіду. Не бійтеся йти на розумний ризик, якщо це приведе вас до нових можливостей.

Ви не впускаєте в своє життя нових людей

Немає нічого поганого в тому, щоб спілкуватися зі старими друзями, але настає момент, коли потрібно впустити в своє життя нових людей, які поділяють ваші інтереси і цінності. Для цього потрібно відкинути страх і сміливо заводити нові знайомства.

©Tommy Lee Walker/iStock

Ваша сексуальна життя стає передбачуваною

Якщо ви боїтеся ризикувати, експериментувати і пробувати нове, це можна негативно позначитися на вашій сексуального життя і привести до серйозних проблем у відносинах з партнером.

Ви не розкриваєте свій потенціал

Безпечний вибір не дозволяє вам розкрити свій потенціал і реалізувати себе в повній мірі, оскільки ви втрачаєте безцінні можливості, які дає вам життя. Щоб досягти великих висот, ви повинні покинути свою зону комфорту.

Ви стаєте нещасні

Щоб знайти щастя необхідно щодня кидати собі виклик, працювати над власними цілями, ризикувати, хапатися за будь-яку можливість і не крокувати по життю сміливо. Ви іншому випадку ви станете нещасними, розбитими і пригніченими.

©Kerkez/iStock

Ви не можете стати лідером

Якщо ви не виходите за межі прийнятного, знайомого і безпечного, вам ніколи не стати лідером. Пам'ятайте, що справжній лідер повинен бути сміливим, рішучим, винахідливим і мудрим.

Ви втрачаєте мотивацію

Втрата мотивації – ще один побічний ефект безпечного вибору. Почніть робити щось нове і цікаве, щоб повернути свій ентузіазм.

Успіх здається недосяжним

Якщо ви завжди вибираєте безпечний маршрут, то успіх може здаватися вам недосяжним. Однак, важливо пам'ятати, що успіх вимагає великої праці, сміливості і ризиків. Крім того, ви не повинні бояться помилок, адже вони також є невід'ємною частиною вашого шляху до заповітної мети.

Читайте також природних 10 способів зробити кістки міцнішими

Як прийняти складне рішення так, щоб потім не шкодувати про це
© phototechno/iStock Кожен день нам доводиться приймати багато рішень і це буває складно. Іноді труднощі вибору може внести неприємні зміни в життя. Cosmopolitan
Чому зайняті люди здатні робити здоровий вибір, дослідження
© Milkos/iStock Зайнятість нерідко називають проблемою сучасних людей, але, на думку дослідників міжнародної бізнес-школи INSEAD, вона також допомагає прийняти людям
Як навчитися приймати важливі та кращі рішення: поради, підказки та додатка
Кожен з нас хоч раз у житті стикався з труднощами вибору правильного рішення. Важливо не сумніватися в собі і робити так, як підказує внутрішній голос, а не намагатися
Як відпустити минулі рани і почати рухатися далі
© erikreis/iStock Ми всі страждали в свій час. Просто неможливо бути дорослим, не відчуваючи будь-якого емоційного болю в життя. Боляче, так. Але те, що ви робите з цим
Авокадо в меню: як правильно вибрати улюблений багатьма фрукт
©tashka2000/iStock Вибір авокадо для багатьох здається непростим завданням, оскільки не всі знають, як визначити стиглість даного плоду. Проте, все не так складно. Якщо
Як перемогти нерішучість: вчені знайшли пояснення дивну рису характеру
© turk_stock_photographer/iStock Ви довго вибираєте, який фільм подивитися? Що з'їсти на обід або яку зубну пасту купити? Нерішучість часто долає вас? Швидше за все, ви