Як знайти людину за допомогою інтернету: 12 ресурсів пошуку онлайн
14.06.2019 2 354 0 newsdaily.org.ua

Як знайти людину за допомогою інтернету: 12 ресурсів пошуку онлайн

В закладки

Як знайти людину за допомогою інтернету: 12 ресурсів пошуку онлайн

©Pixabay

В епоху соціальних мереж знайти загублених друзів і колег стало легше, ніж коли-небудь раніше. Соціальні мережі сьогодні складають значну частину нашого життя, незалежно від того, приймаємо ми або відкидаємо. Вчорашній приватний світ став онлайн-світом. Кожен, у кого є пошукова система, має відкритий доступ до соціальних мереж, різноманітних баз даних і публічним записів.

Кращі ресурси для пошуку людей в інтернеті

Сайт MUO пропонує вам добірку безкоштовних ресурсів для пошуку людей в Інтернеті. Якщо ви шукаєте давно втраченого друга або, можливо, хочете перевірити кого-небудь, скористайтеся цими сайтами.

1. Pipl

©pipl.com

Є багато сайтів, які шукають людей звичних соціальних мережах, таких як Facebook або Twitter. Але Pipl – це єдиний ресурс, який проводить глибокий пошук в Інтернеті за назвою на «нетипових сайтах». Результати пошуку від Pipl вражають.

Детальніше

2. Google Groups

©groups.google.com

Ймовірно, самий потужний інструмент для пошуку когось, хто опублікував в Інтернеті, це Google Groups. Групи Google включили в свою базу даних понад 800 мільйонів повідомлень Usenet – вражаючі 20-річні розмови в Інтернеті, починаючи з 1981 року.

Детальніше

3. TruePeopleSearch

©truepeoplesearch.com

TruePeopleSearch.com виглядає як один з тих численних сайтів, які обіцяють «довідкову інформацію про людину. Потім ви виявляєте, що вони надають тільки основний номер телефону і обіцяють «повні списки», коли ви підписуєтеся на перевірку підписки. Але це не той випадок. Простий пошук імені і місця проживання людини виявляє дивно докладний список всіх його попередніх адрес і телефонів. Сайт якимось чином отримує навіть імена колишніх сусідів, партнерів і багато іншого.

Детальніше

4. FindPeopleSearch

©findpeoplesearch.com

Як і TruePeopleSearch, FindPeopleSearch.com генерує базову інформацію для перевірки біографічних даних. Тим не менш, ця інформація може бути дуже корисною, коли ви намагаєтеся дізнатися більше про людину. Цей сайт корисний тим, що він пропонує більш широку інформацію, ніж інші. Він надає карту з вірогідним місцезнаходженням цієї людини (а також з кількістю знайдених списків записів), а потім всередині цього поля ви можете прокрутити вниз, щоб побачити більше інформації.

Детальніше

5. Peek You

©peekyou.com

У той час як більшість пошукових систем шукають корисну інформацію, PeekYou.com робить все можливе, щоб знайти популярні сайти, такі як Pinterest, LinkedIn, Instagram та інші. Знову ж, це набагато ефективніше, якщо вказати загальне місце, в якому живе людина, але це не обов'язково.

Детальніше

6. Сlassmates

©classmates.com

Іноді для відстеження кого-небудь потрібно трохи більше творчості, ніж просто введення імені людини в пошуковик. Інший підхід – поритися на возз'єднання популярному сайті старших класів, відомому як Classmates.com. Але для цього ви повинні будете мати деяке уявлення про те, в якій школі вчився людина.

Детальніше

7. FamilyTreeNow.com

©familytreenow.com

Ще одна унікальна можливість знайти людей в Інтернеті – скористатися генеалогічними інструментами. FamilyTreeNow.com – один з кращих сайтів, які використовують любителі генеалогії, щоб зв'язати воєдино сімейні зв'язки живих родичів. Цей сайт допомагає вам визначити гілки родинного дерева, надаючи список членів сім'ї та їх ймовірних партнерів, якщо у вас є ім'я і місто, в якому вони живуть (або жили в минулому). Результати з дня народження та віком на цьому сайті набагато більш точні, ніж більшість, як і безпосередні і розширені списки сімей.

Детальніше

8. TinEye

©tineye.com

Хочете відстежити кого-то, і у вас є тільки фото цієї людини? Використовуйте інструмент пошуку зворотного зображення, такої як TinEye.com. Цей сайт переверне весь Інтернет навиворіт для того ж зображення і вам покаже, чи було воно завантажено в іншому місці. Сайт використовує інноваційну технологію розпізнавання зображень, яка може зіставляти зображення на основі того, що ви завантажуєте на сайт.

Детальніше

9. Facebook

©facebook.com

Само собою зрозуміло, що один з найпростіших способів знайти старого втраченого друга або родича – просто вбити його ім'я в поле пошуку Facebook. Ви зможете знайти людей, про яких не чули багато років. Дивно, хто з'являється, коли ви шукаєте ім'я в Facebook!

Детальніше

10. Google

©google.com

Це може здатися безглуздим, але Google насправді дуже ефективний інструмент для відстеження когось в Інтернеті. Спробуйте, і ви можете бути здивовані! Але пам'ятайте наступні поради: увімкніть повне ім'я людини в лапки (наприклад, «Одрі Хепберн»). Google буде видавати тільки результати пошуку з повним ім'ям людини. Увімкніть більше інформації про людину, яку ви вже знаєте (наприклад, «Актриса Одрі Хепберн»). Результати пошуку будуть ще більш точними. Якщо ви знаєте, що людина пов'язаний з певною організацією, спробуйте виконати пошук тільки по цьому сайту (наприклад, «site: RedCross.org«Ryan Dube»). Якщо людина вказаний як співробітник або контакт на сайті, ви дізнаєтеся ці деталі.

Детальніше

11. Zaba Search

©zabasearch.com

Якщо ви проводите повну перевірку біографії кого-небудь, то ви, ймовірно, цікавитеся набагато більшим, ніж його онлайн-активність. Ймовірно, ви шукаєте будь-який з таких відомостей: місце проживання за останні кілька років, перевірка судимості, автошкола, місце народження і так далі. Якщо у людини є судимість або якесь порушення, просто дивно, скільки інформації ви можете знайти про нього в інтернеті. Все, що вам потрібно, це ім'я і дата народження особи, яку ви шукаєте. Хоча місце, де живе ця людина, зробить пошук ще більш плавним. Zaba Search є одним з кращих сайтів для проведення безкоштовних публічних запитів. З допомогою Zaba Search ви можете визначити точні минулі і поточні адреси і номери телефонів людини.

Детальніше

12. USA.gov

©usa.gov

Цей сайт надає величезну базу даних для всіх державних і федеральних агентств. Більшість послуг, де вам потрібно платити за довідкову інформацію про людину, надаються з цих безкоштовних баз даних штату і федеральних агентств. Ви можете знайти дані безкоштовно, виконавши пошук на цьому сайті, щоб знайти ці агентства і провести пошук самостійно.

Детальніше

Шукайте з легкістю!

Наведені вище сайти допоможуть, якщо вам потрібно дізнатися кілька деталей про людину. Почніть з дня їх народження або місця, в якому вони живуть. Отримавши ці дані, обсяг інформації про людину, яку ви можете знайти в інтернеті, разючий, а часом і шокує!

Майбутнє Google Search стає схожим на роботу соціальних мереж
© kasinv/iStock За весь час свого існування пошуковик Google практично не змінювався. Звичайно, інтерфейс сервісу постійно еволюціонував, але принцип його роботи
10 сервісів Google, які роблять наше життя кращим
© FirmBee/Pixabay Поза всяких сумнівів, Google – це одна з найбільш інноваційних компаній, продукти якої роблять наше життя трохи простіше. Зазвичай ми навіть не
Вагомі аргументи, з якими ви схвалите перебування дітей у соцмережах
© YakobchukOlena/iStock Вже кілька років багато підлітки кажуть, що соціальні мережі, незважаючи на їхні недоліки, мають позитивний вплив на них. І нові дослідження
Як визначити місцезнаходження людини за номером телефону
© Breakingpic/Pexels Коли ви отримуєте дзвінок від незнайомого номера, то напевно хочете дізнатися хоча б мінімальну інформацію про його власника. Це дійсно важливо,
Лайфхаки соціальних мереж, які можуть поліпшити ваше подорож
Young man taking picture of his friends while trekking in countryside during summer vacation. Group of people on hiking taking photographs with mobile phone. Кожному з
Як обмежити дітям доступ в Інтернет: 5 важливих і потрібних інструментів
© BrianAJackson/IStock Інтернет відкриває перед дітьми практично безмежні можливості, але не варто забувати про залежність від мережі. На жаль, сьогодні ця проблема