10 чарівних фраз, з якими ви доведете тренування до кінця
19.06.2019 496 0 newsdaily.org.ua

10 чарівних фраз, з якими ви доведете тренування до кінця

В закладки

10 чарівних фраз, з якими ви доведете до кінця тренування

© nd3000/IStock

Є багато речей, які можуть відволікати вас від тренувань. Повірте, що перегляд телевізора, перевірка спаму в пошті і замовлення піци додому не зроблять вас стрункіше.

Редакція Newsdaily.org.ua зібрала 10 фраз, які допоможуть вам не втратити мотивацію для тренувань. Якщо перечитувати їх кожен раз, то вам не захочеться пропускати заняття.

1. Ніколи ні про що не шкодуй

@ Victor Freitas/Pexels

Ці слова були девізом Махатми Ганді — і вам вони теж добре підійдуть. Повторюйте їх почастіше, приміром, на велотренажері — і крутите педалі назустріч успіху.

2. Іди до мети крок за кроком

Ця фраза стати в нагоді, якщо ви беретеся за щось абсолютно нове, в чому толком не розбираєтеся. Якщо у вас щось не виходить — перечитайте цю фразу. Крок за кроком продовжуйте свою справу, як дитина, яка тільки вчиться ходити. Колись і ви не вміли твердо стояти на ногах, але навчилися адже.

3. Прагни до успіху

Не бійтеся пробувати нове. Найстрашніше, що може трапитися — ви зазнаєте невдачі, але це абсолютно нормально. Просто встаньте і спробуйте знову, поки у вас не вийде.

4. Ніколи не здавайся

@ Gratisography/Pexels

Якщо ви поставили собі за мету не просто так, тоді пробуйте її досягти стільки разів, скільки буде потрібно. Не розчаровуйте самі себе, а продовжуйте намагатися.

5. Роби, а не збирайся зробити

Візьміть з собою угоду, що, якщо ви тренуєтеся 10 хвилин, тоді потім робите для себе що-небудь приємне (дивіться серіал, випиває склянку соку, читаєте і т. д.). Повірте, що напевно ваша тренування затягнеться на набагато більший час, ніж 10 хвилин. Головне — зробити перший крок.

6. Ризикуй

Нікому не подобається застій у кар'єрі, особистому житті або тренуваннях. Всі бажають розвитку і прогресу. Пам'ятайте, що спочатку потрібно ризикнути, а вже потім святкувати свій успіх.

7. Ставай крутіше зараз

© nicholasmarkbaker/Flickr

Так-так. Саме зараз пора. Не завтра, не післязавтра, а ось в цю ж хвилину пора. Потрібно стати крутіше, ніж ви були вчора. Крутіше, ніж ваші сусіди по залу. Крутіше, ніж Чак Норріс, в кінці кінців!

8. Переступи межу

Якщо не перетнете стартову рису, ніколи не дізнаєтеся, що вас чекає на фініші. Головне почати, а решта, як кажуть, прикластися.

9. Рухайся вперед

Всі ваші маленькі невдачі, все, що у вас не виходить під час тренувань — це все нісенітниця. Справжня невдача — це перестати розвиватися, залишити спроби, опустити руки і зупинитися. Ті, хто так робить — справжні невдахи. Але ви точно не один з них.

10. Веди себе як чемпіон

@IPGGutenbergUKLtd/IStock

Якщо ви хочете стати першим, дійте як чемпіон, думайте, як чемпіон, будьте чемпіоном. У професійному спорті конкуренція на кожному кроці: щоб бути першим, треба бути кращим.

Як вправи допоможуть вилікувати депресію
© Victor Freitas/Pexels В останні роки популярність силових тренувань різко зросла. Все більше і більше жінок вкорінюються в думці, що вправи з гантелями та штангою
Шкоду і небезпеку кроссфита
© Victor Freitas/Pexels Багато хто вважає, що кроссфіт допомагає у створенні м'язистого тіла. Але крім спортивної статури, ви можете зіткнутися з деякими небезпеками.
Коли краще тренуватися: переваги спортивних навантажень вдень і ввечері
© Micah Boerma/Pexels Багато не можуть вибрати, коли краще тренуватися. T Nation розповідають про новому дослідженні, яке допоможе визначитися. Далі ви дізнаєтеся, коли
6 убивчих кардіо-тренувань, в яких немає бігу
© Victor Freitas/Pexels Звичайно, біг – це відмінне тренування, як частина вашого кардіо-репертуару. Це не тільки відмінний спосіб стати стрункіше, але і поправити своє
7 міфів про тренування, в які потрібно припинити вірити
© Victor Freitas/Pexels Дуже важливо перевіряти інформацію, яка стосується вашого здоров'я, зовнішнього вигляду, тренувань, бо є чимало недостовірних фактів, міфів, які
7 дивних звичок жінок після тренувань
© bruce mars/pexels Є багато речей, якими можна поділитися після тренування в соцмережах: спітнілі селфи, кількість пройдених кілометрів, поради з виконання вправ, фото