7 міфів про тренування, в які потрібно припинити вірити
04.04.2019 59 0 newsdaily.org.ua

7 міфів про тренування, в які потрібно припинити вірити

В закладки

7 міфів про тренування, в які потрібно припинити вірити

© Victor Freitas/Pexels

Дуже важливо перевіряти інформацію, яка стосується вашого здоров'я, зовнішнього вигляду, тренувань, бо є чимало недостовірних фактів, міфів, які не тільки не приносять користь, але й шкодять вам. Наприклад, жінки не виконують силові вправи через ті, що боятися втратити свою жіночність, перетворитися на чоловіків. Або хтось вірить, що декілька присідань допоможуть їм збільшити розмір сідниць. Не варто вірити у ці речі.

Редакція Newsdaily.org.ua пропонує переглянути свій план тренувань та образ життя. Можливо, через те, що ви вірили у ці міфи, вам було складно схуднути чи накачати м м'язи.

Легка застуда – привід для того, щоб пропустити тренування

© Purificación Airlife/Flickr

Спеціалісти впевнені, що не варто цього робити. Якщо у вас температура, або ви відчуваєте біль у грудях, в такому випадку краще залишитися удома, почати лікування. Але якщо мова йде про легкий од застуду, тренування не тільки можливо, але й навіть необхідне. Наприклад, якщо ви трохи побігаєте, ще призведе до потовиділення та виводу з організму шлаків та токсинів. Вам стане набагато краще.

Ви не зможете змінити ті, чим наділила вас природа

Дуже часто таке говорять ледачі люди. Не всі народилися з ідеальним тілом, але це не означає, що неможливо змінити себе на краще. Можна боротися з жировими прошарками, підкачати свої м'яка зв'язку та тіло, щоб стати більш привабливою та стрункою.

Читайте також: 6 порад щодо дієти, проти яких буде будь-який дієтолог

Скручування допоможуть зробити ідеальний прес

© socialmediasl444/Flickr

Звичайно, якщо ви виконуєте вправу правильно, ви зможете посилити та зміцнити м'яка м'язи живота, але скручування не такі ефективні, як вправи планка. Саме вона прискорить спалювання жиру в області живота, активує роботу 20 м язів. Мрієте про гарну фігуру та сталевий прес? Треба надавати перевагу планці, а не скручуванням.

Ігноруйте біль під час тренувань

Коли у вас легка застуда або алергія, тренування не несе загрози. Альо якщо ві відчуваєте гострий біль у якійсь частині тіла, треба припинити заняття, бо таким чином ви збільшите навантаження, можете отримати більш серйозну травму. Реагуйте на біль, не треба її терпіти, адже від цього залежить ваше самопочуття та здоров'я.

Силові вправи зроблять з вас Халка

© gounder/Pixabay

Вправи з додатковим обтяженням спрямовані на розвиток мускулатури, альо це не означає, що ви станете бодібілдером. Вони допомагають втратити зайву вагу, спалювати калорії навіть після завершення тренування. Якщо ви все ж вважаєте, що силові вправи не для вас, можете додати декілька з них до кардіотренування, щоб зробити його більш ефективним.

Бігова доріжка покаже точно, скільки було спалено калорій

Ні бігова доріжка, ні інший тренажер не дасть вам цієї інформації, тому що смороду не знають ваш вік, стать, вагу – фактори, що впливають на швидкість спалювання калорій. Вам у цьому можуть допомогти фітнес-трекери: Jawbone UP, Garmin VevoFit, Nike Fuel bans, adidas MiCoach.

Ефективність тренування залежить від його тривалості

Ваше тіло не стане ідеальним, якщо ви будете багато часу проводить у спортзалі. Вам та вашому організму потрібно буде перепочити, набратися сил. Зверніть увагу на високоінтервальні тренування: вони тривають лише 10 хвилин, але вважаються дуже корисними та ефективними.

Читайте також: 5 вагомих причин, чому ви не стаєте більш сильними

7 міфів про пресі, в які варто перестати вірити жінкам
©picjumbo.com Перш, ніж почати тренуватися, ви напевно вивчили інформацію на просторах Інтернету, проте безліч фактів про пресі є помилковими. Сьогодні ми розповімо
5 міфів про підняття великої ваги, в які потрібно перестати вірити жінкам
© jacoblund/IStock Люди помиляються, коли вважають, що силовий фітнес може знищити жіночність представниць слабкої статі. Будь-яка жінка не зможе наростити велику м'язову
5 міфів про йогу, які вводять вас в оману
© Poike/iStock Багато заняття схильні великій кількості міфів, і йога не виняток. Не потрібно вірити у все, що кажуть і тим більше відмовляти собі в задоволенні
6 міфів про спорт, які заважають жінкам стати краще
© jacoblund/IStock Про фітнесі існує дуже багато міфів, віра в які не дозволяє досягти хороших результатів. Цікаво, що більшість з цих помилок пов'язане з жіночими
Жіноча невірність: міфи, яким ми продовжуємо вірити
©Vasyl Dolmatov/IStock Прийнято вважати, що жінки менш схильні до зрад у відносинах, проте це один з найпоширеніших міфів. Cnn розповідає про найбільш популярних помилках
7 міфів про нігтях, в які пора перестати вірити
© Element5 Digital/Pexels В індустрії краси повно застарілих міфів, в які жінки за незнання досі продовжують вірити. З приводу манікюру і педикюру також існує чимало