5 міфів про підняття великої ваги, в які потрібно перестати вірити жінкам
06.06.2019 1 091 0 newsdaily.org.ua

5 міфів про підняття великої ваги, в які потрібно перестати вірити жінкам

В закладки

5 міфів про підняття великої ваги, в які потрібно перестати вірити жінкам

© jacoblund/IStock

Люди помиляються, коли вважають, що силовий фітнес може знищити жіночність представниць слабкої статі. Будь-яка жінка не зможе наростити велику м'язову масу за генетичним особливостям будови свого організму. При заняттях силовою гімнастикою жінці неможливо стати подібною чоловікові.

Редакція Newsdaily.org.ua п'ять міфів розвінчує про підняття великої ваги, в які потрібно перестати вірити жінкам.

1. Важка атлетика змушує м'язи набухати

© unsplash.com

Перекачані фітнес-моделі і бодибилдерши іноді можуть лякати представниць слабкої статі. Дівчата починають «тікати» від тренажерів, штанги і гантелей, думаючи, що кількох занять вистачить, щоб м'язи здулися і перетворили їх на подобу Шварценеггера.

Навіть поїдаючи багато білка, ви не зможете накачати собі гору м'язів без спеціальних препаратів і постійних силових тренувань.

Максимум, що ви зможете отримати більш підтягнуте тіло без зайвого жиру.

2. Важка атлетика не спалює жир, як кардіо вправи

© antas singh/Pexels

Кардіо на біговій доріжці — це добре. Однак силові вправи рекомендують навіть бігунам: це допомагає підвищити аеробну витривалість.

А ще силові тренування спалюють більше калорій, ніж кардіо з середньою або низькою інтенсивністю. Звичайно, без перегляду свого харчування навіть тут не обійтися.

Після силових вправ збільшується кисневий борг, на покриття якого витрачається велика кількість калорій. Тому, якщо ви хочете скинути кілька зайвих кілограмів , вам потрібні заняття з вагою, а не довгі прогулянки або низькоінтенсивне пробіжки в кардиозоне.

3. Силові навантаження не поліпшать серцево-судинне здоров'я

@ GeorgeRudy/IStock

Експерти кажуть, що сувора програма важкої атлетики може бути такою ж аеробним тренуванням, як і сеанс на еліптичному тренажері. Важка атлетика також підтримує здоров'я серця і зміцнює кістки. Кардіо — не єдиний спосіб тримати ваше серцево-судинне здоров'я під контролем.

4. Жінки не створені для підняття тягарів

Можливо, ви думаєте, що жінки не призначені для підняття важких предметів. Однак це твердження далеко від істини. Ваше тіло призначене для того, щоб робити дивовижні речі, і що більш важливо, воно створене, щоб бути сильним. Тренування з вагою будуть підтримувати ваше тіло в тонусі, зарядять ваш організм енергією і зроблять вас сильніше. Це твердження підходить як для жінок, так і для чоловіків.

5. Жінки повинні обирати маленький вагу і велику кількість повторень

@ Bojan89/iStock

У тренажерному залі рідко побачиш дівчину, яка робить, приміром, станову тягу або присідання з великою вагою в 3-5 повторень в підході. Набагато частіше дівчата вибирають легкі гантелі і роблять по 20 випадів на ногу, нескінченно присідають з порожнім грифом або бодибаром або займаються на тренажерах з невеликою вагою, виконуючи багато повторень за підхід.

Подібна схема жіночих тренувань природним чином випливає з міфу про те, що жінкам не можна піднімати тяжкості. Раз не можна працювати з великою вагою, треба робити багато повторень з маленьким.

Але робота з великою і малою вагою переслідує різні цілі.

Виконуючи по 1-3 повторення в підході до 80% від разового максимуму, наприклад, ви тренуєте абсолютну силу. Роблячи багато повторень з маленькою вагою, ви збільшуєте силову витривалість.

7 міфів про тіло і здоров'я, в які пора перестати вірити
© petrenkod/iStock У сучасному світі існує безліч міфів і домислів на тему здоров'я і ваги. The Every Girl розповідає про найпоширеніші помилки, які пора перестати
11 найбільших міфів у фітнесі, в які пора перестати вірити
© Nathan Cowley/Pexels Якщо ви з тих людей, які воліють відвідувати спортзал, то, ймовірно, знаєте багато про тренуваннях і про те, як вони впливають на ваше тіло.
7 міфів про пресі, в які варто перестати вірити жінкам
©picjumbo.com Перш, ніж почати тренуватися, ви напевно вивчили інформацію на просторах Інтернету, проте безліч фактів про пресі є помилковими. Сьогодні ми розповімо
6 міфів про спорт, які заважають жінкам стати краще
© jacoblund/IStock Про фітнесі існує дуже багато міфів, віра в які не дозволяє досягти хороших результатів. Цікаво, що більшість з цих помилок пов'язане з жіночими
5 міфів про ваш метаболізм, в який потрібно перестати вірити
© Dash_med/IStock Швидкий метаболізм — це те, що намагаються розгадати всі новомодні гуру здорового способу життя. Звідси і величезна кількість міфів і вигадок, яке
6 спільних міфів про пілатесі, в які пора перестати вірити
© Deagreez/IStock Пілатес – це один з найпопулярніших видів тренувань, за допомогою якого можна підтягнути тіло і привести м'язи в тонус. Однак багато людей мають хибні