Що робити, якщо дитину дражнять у дитсадку: поради батькам
08.03.2019 57 0 newsdaily.org.ua

Що робити, якщо дитину дражнять у дитсадку: поради батькам

В закладки

Що робити, якщо дитину дражнять у дитсадку: поради батькам

© FamVeld/iStock

Важливо знати, що робити, якщо дитину дражнять у дитсадку, щоб уникнути неприємних наслідків. Це необхідна інформація для батьків, які хочуть допомогти своїм дітям і вберегти їх від проблем.

Вміст матеріалу

Що робити, якщо дитину дражнять у дитсадку

Головне не влаштовуйте скандал, а спробуйте розібратися в ситуації. Спочатку знайдіть причину конфлікту. Справа може бути в зовнішності, фізичних показниках або характері. Якщо це виправні речі, то спробуйте їх змінити.

Далі важливо позитивно вплинути на самооцінку дитини. Не дозволяйте чужим думку створити страхи і комплекси. Але й не перестарайтеся з жалістю, так ви тільки посилює відчуття слабкості. Покажіть дитині, що він найкращий і допоможіть йому стати впевненіше.

© FamVeld/iStock

Читайте також Вчені виявили 3 гена, пов'язані з аномальною вагітністю та викиднями

Ще одне завдання батьків полягає в тому, щоб дати дитині відчуття безпеки, але дозвольте йому брати участь у вирішенні проблеми. Не вчіть малюка агресивно реагувати на образи, поясніть, що краще всього поговорити і вирішити все мирно. Навчіть дитину поважати себе.

Якщо знущання над малюком тривають, то обговоріть проблему з адміністрацією дитячого садка. Після цього потрібно відправити конфліктуючих дітей до психолога. У дуже складних ситуаціях радимо вибрати іншу установу для проведення часу дитини.

Якщо ви зіткнетеся з подібною ситуацією, то будете знати, що робити, якщо дитину дражнять у дитсадку. Сподіваємося ви зможете швидко вирішити проблему.

42 питання, які допоможуть почати цікаву розмову з дітьми
© KatarzynaBialasiewicz/iStock Дитина – найближча для вас людина. Вам здається, що ви знаєте його досить добре, але в міру дорослішання люди (в тому числі і діти)
20 порад батькам від вихователів дитячого садка
Діти від двох до п'яти років вимагають особливого підходу. Деякі мами помічають, що дитина веде себе по-різному вдома і в дитячому саду. З ними він примхливий і
Як навчити дитину постояти за себе
© IStock «Треба щоб син ріс бійцем, а не слюнтяем», – як правило, вигукують батьки, пам'ятаючи свій гіркий дитячий досвід. Всі батьки бажають для своїх дітей тільки
Як навчити дитину співпереживання
©Sasiistock/IStock Багато батьків зосереджені на тому, щоб навчити дитину читанню, письму, математиці й іншим навичкам, які допоможуть йому досягти успіху в майбутньому.
Як підготувати дитину до дитячого саду
© Nadezhda1906/IStock Те, що дитина почне ходити в дитячий садок, – важлива подія для всієї родини. Багато матері і батьки переживають і радість, і деякі побоювання на
Як навчити дитину правильно реагувати на оцінки в школі
© Pixabay/Pexels Наближається вересень, а це означає, що дітям належить робити домашнє завдання і писати контрольні. Це не подобається багатьом, але що робити якщо погані