Як спокусити чоловіка: 12 способів захопити за допомогою мови тіла
15.04.2019 1 109 0 newsdaily.org.ua

Як спокусити чоловіка: 12 способів захопити за допомогою мови тіла

В закладки

Як спокусити чоловіка: 12 способів захопити за допомогою мови тіла

© sakkmesterke/iStock

Жінки всього світу жадають уміти спокушати чоловіка за допомогою мови тіла. Вам сподобався чоловік? Хочете, щоб він дізнався, що ви бажаєте його, але не наважуєтесь сказати про це прямо? Якщо ви належите до числа таких жінок і хочете дізнатися, як спокусити чоловіка мовою тіла – влаштовуйтеся зручніше!

Нехай тіло говорить за вас!

Є жінки, які завжди виглядають і поводяться так спокусливо. Багато хто думають, що це їм дано від природи, і навчитися такому мистецтву неможливо. Але, це не так. Ви можете навчитися мистецтву спокушати чоловіка, не використовуючи слова і кричущі декольте. Ви можете майстерно фліртувати зі своїм об'єктом жадання. Але коли справа доходить до моменту, коли слова «Ти біса сексуальний, я хочу тебе!» вже буквально зриваються з губ, щось вас зупиняє? Можливо, сором або страх бути відкинутою, а може просто небажання говорити прямо. Причини можуть самі різні, але суть в тому, що в такому питанні краще дозволити говорити тілу! Адже насправді, в будь-якому спілкуванні на першому місці стоїть мова тіла, тон і тільки потім вже слова. Sexy Confidence склали список прийомів, які скажуть чоловікові про що і змусять його бажати вас!

Посміхайтеся

© BartekSzewczyk/iStock

Всі ми знаємо, яку силу таїть посмішка. Але в спокусі важливо, як саме ви будете посміхатися. Переконайтеся, що ви посміхаєтеся щирою посмішкою, яка зачіпає не тільки губи, але і очі. Така посмішка дасть зрозуміти, що вам приємно бути поруч з ним. Можете також посміхнутися йому сексуальної посмішкою, яка ніби говорить «Я думаю про те, який ти в ліжку».

Направте на нього свій пупок

© Milkos/iStock

Ні, ми не помилилися – саме пупок. Це скаже за вас багато. Кріс Ульріх з Body Language Institute каже, що, направляючи при розмові свій пупок в бік співрозмовника, ви показуєте, що він вам подобається, і ви йому довіряєте. Навіть якщо ваша голова повернена в іншу сторону, направте живіт прямо в бік співрозмовника.

Доторкніться до нього

© KatarzynaBialasiewicz /iStock

Тільки тут головне не перестаратися. Як спокусити чоловіка дотиками? Не варто погладжувати волосся на його грудях, достатньо лише пару раз торкнутися його руки. Можна також пікантно і зовсім «випадково» доторкнутися коліном його ноги під столом. Це тонко донесе до партнера ваші наміри і розігріє інтерес до вас.

Не схрещуйте руки

© g-stockstudio/iStock

Цей сигнал свідчить про те, що співрозмовник вам нецікавий. Намагайтеся уникати його, спілкуючись з чоловіком, який вам подобається. Іноді, схрещені на грудях руки також можуть сказати про те, що ви відчуваєте себе в небезпеці. Навіть якщо ви помітите, що схрещуєте руки просто за звичкою або тому що вам так зручно, опустіть їх і трохи подайтесь в бік співрозмовника.

Читайте також Чому чоловіки здебільшого погані у танцях, — дослідження

Прийміть позу сили, щоб поліпшити мову спокуси тілом

© g-stockstudio/iStock

Емі Кадді звела пози сили в ранг тренда пару років тому. Вона провела дослідження, в якому суб'єкти приймали пози сили і пози слабкості під час виконання різних завдань і випробувань. Так от, ті, хто виконував їх, стоячи в позі сили, відчували себе більш впевнено і показали кращі результати. Застосуйте це у своїй стратегії спокуси. Така поза може бути у вас своя, приміром, випрямлені і злегка розставлені ноги випрямлені, плечі і руки на стегнах. Поза сили змусить вас почувати себе на мільйон доларів, і він це теж відчує!

Стріляти очима

© Sjale/iStock

Напевно, ви знаєте, наскільки ваш погляд – потужна зброя? Подумайте, як часто протягом дня ви встановлюєте зоровий контакт з кимось? З сусідами, колегами, касиром? Але, коли такий контакт відбувається між тими, хто подобається один одному, все йде по-іншому. Так ви передаєте всі свої емоції людини, включаючи і сексуальні. Тому, не соромтеся влаштувати невелике змагання поглядів. Подивіться на чоловіка, потім опустіть очі і зовсім трохи прочиніть рот. Це ще один знак, який дасть йому зрозуміти, що градус між вами підвищується! Така ваша поведінка точно налаштує його на потрібний лад.

Використовуйте свої губи по максимуму

© sUs_angel/iStock

Губи – ще один дієвий інструмент для спокушання чоловіків. Губами можна стільки всього «сказати»! Для початку продумайте колір. Яскраві та насичені кольори привертають більше уваги, а червоний, як відомо, символізує пристрасть. Але, якщо червона помада – не ваше, спробуйте ягідний відтінок. Головне, вам повинно бути комфортно з таким кольором. Крім кольору помади, продумайте, що ви будете ще робити губами. Приміром, покусування нижньої губи виглядає дуже сексуально – пам'ятаєте реакцію Крістіана Грея з «50 відтінків сірого» на те, як Ана покусивала губу? Спробуйте зробити це кілька разів, комбінуючи з опущеними очима. Можете також повільно облизати губу і посміхнутися йому. Головне, стежте, щоб рухи виглядали природно й доречно.

Пограйте з волоссям

© sakkmesterke/iStock

Ваша шевелюра – ще один чудовий спосіб показати чоловікові, як він вам цікавий! Отримати увагу чоловіка, граючи з волоссям можна по-різному:

— укладіть волосся на одну сторону (на плече);
— відкиньте волосся назад;
— закрутіть одну тонку прядку навколо пальця.

У справі спокуси волоссям головне – не переборщити. Виберіть 1-2 прийоми і використовуйте їх кілька разів протягом вечора.

Покажіть свою зацікавленість виразом обличчя

© KatarzynaBialasiewicz/iStock

А ви знаєте, що кожна з вас робить близько 25 000 різних виразів обличчя за день? Багато хто навіть не уявляють, наскільки багато можна передати виразом обличчя. Саме тому вам варто спробувати сказати чоловікові про своє бажання за допомогою особи. Почніть з того, що просто покажіть свій інтерес до його розповідями і періодично кивайте. Потім, зробіть «хід конем» — злегка нахиліть голову в бік, відкриваючи одну з найбільш вразливих і найсексуальніших частин тіла – шию. Це покаже вашу довіру. Також можете спробувати повторювати його виразу обличчя: він посміхається під час розповіді – посміхніться у відповідь, супиться – нахмурьтесь і ви.

Трохи нахиліться до нього

© ArthurHidden/iStock

Коли ви нахиляєтеся до людини, він відчуває ваш інтерес до нього. Також і навпаки, якщо ви відхиляєтеся в протилежну від людини бік, то показуєте свою байдужість. Так що, коли чоловік буде щось розповідати, нахиліться зовсім небагато в його бік. Це підсвідомий сигнал, який зробить вас в його очах ще більш привабливою.

Читайте також Топ-10 фактів про чоловіків, які рідко розуміють жінки

Одягніться в краще

© JulyProkopiv/iStock

Найкраща рекомендація зваблення чоловіка своїм тілом відчувати себе комфортно, роблячи щось. Якщо, приміром, вам не властиво крутити волосся на пальці або відкидати їх назад – не робіть цього. Той же принцип важливий і з одягом. Вам абсолютно не обов'язково одягнутися в обтягуючий латексний костюм, щоб дістати чоловіка.

Більшість чоловіків приваблює одяг, яка дозволяє розгулятися фантазії, а не виставляє на показ. Це пробуджує бажання і інтригує чоловіка – «а що ж під одягом?». Звичайно, краще обтягуючий одяг, невеликі вирізи і декольте або плаття, яке відкриє ваші ноги. Але головне – вам повинно бути комфортно у цьому. Це може бути навіть сорочки і джинси або футболка. Саме комфортну для вас одяг і потрібно надягати на побачення, так як вона сама по собі вже додасть вам впевненості. Впевненість у собі – це вже сексуально! Навіть якщо ви не плануєте сьогодні злитися з чоловіком в екстазі — надіньте краще білизна!

Живіть справжнім моментом

© shironosov/iStock

Ці рекомендації не повинні перевантажувати вас. Побачення не повинно нагадувати підготовлений сценарій, по якому ви будете себе вести. Це лише пропозиції, ваша задача-грамотно їх використовувати. Головне – ваша впевненість, тому зробіть усе можливе, щоб відчувати себе впевнено. Якщо під час побачення ви побачите, що ваші «штучки» працюють – сміливо продовжуйте! Якщо ж ви бачите, що чоловік проявляє ініціативу у флірті – приймайте його знаки. Ви ніколи не зможете заздалегідь спланувати , як пройде побачення або як чоловік буде реагувати на ваші сексуальні стратегії. Звертайте увагу на реакцію і дійте відповідно.

Більшість чоловіків приваблює одяг, яка дозволяє розгулятися фантазії, а не виставляє на показ. Це пробуджує бажання і інтригує чоловіка – «а що ж під одягом?». Звичайно, краще обтягуючий одяг, невеликі вирізи і декольте або плаття, яке відкриє ваші ноги. Але головне – вам повинно бути комфортно у цьому. Це може бути навіть сорочки і джинси або футболка. Саме комфортну для вас одяг і потрібно надягати на побачення, так як вона сама по собі вже додасть вам впевненості. Впевненість у собі – це вже сексуально!

Знайдіть свій підхід до чоловіка

У кожної жінки є свої інструменти для спокуси чоловіка мовою тіла. Може бути, ваша подруга чудово вміє спокушати чоловіків рухами на танцполі, але якщо в танцях ви не сильні – вам цей метод не підійде. Може бути, у вас є таке чарівність, перед яким не встоїть жоден чоловік. Що б це не було – використовуйте свої методи! Адже найголовніше – ваша індивідуальність! Це і є те, що змусило чоловіка запросити на побачення саме вас! Для отримання кращих результатів, будьте впевненою і ....собою!

Перед тим, як спокусити чоловіка, обов'язково вирішіть, який результат ви хочете отримати. Багато хто з цих прийомів не просто привертають увагу, а й скажуть про те, що ви готові максимально зблизитися з чоловіком.

Астрологічний союз: як спокусити чоловіка Ваги
©Pixabay Чоловік, народжений під знаком Терезів – сама галантність і чарівність! Якщо ви зможете завоювати розташування цього джентльмена, то відчуєте себе справжньою
Астрологічний союз: як спокусити чоловіка Скорпіона
©g-stockstudio/iStock У вас з'явився об'єкт бажань – чоловік, народжений під знаком Скорпіона? Люди цього знака святкують свій день народження в період з 22 жовтня по 21
Астрологічний союз: як спокусити чоловіка Тельця
© socialmediasl444/Flickr Всі знаки зодіаку різні. У кожного – свої критерії, цінності та поведінка у відносинах. Хочете зрозуміти Тільця? Шлях до його серця не так
Секрети зваблювання: як спокусити чоловіка в спортзалі, на роботі, в ресторані або на відстані
Як спокусити чоловіка в тій або іншій ситуації? Приміром, якщо вам сподобався колега по роботі, або ви хочете справити враження на хлопця з спортзалу. Що робити? Ми
Зодіакальні відносини: як залучити та зацікавити чоловіка Лева
© addisonmagazine/Flickr Леви виділяються з натовпу. Вірніше, вони самі її формують. Лев – король джунглів. Він любить себе і зосереджений на своїх цілях. Чи здатний він
9 мультфільмів для вивчення англійської мови
©LSOphoto/iStock Англійська по праву вважається основним міжнародним мовою, який повинен знати кожен. Це спонукає мам з пелюшок навчати дітей іноземної мови, що