Як зробити так, щоб хлопець запропонував зустрічатися: 15 речей, які роблять нас унікальними
13.05.2019 5 366 0 newsdaily.org.ua

Як зробити так, щоб хлопець запропонував зустрічатися: 15 речей, які роблять нас унікальними

В закладки

Як зробити так, щоб хлопець запропонував зустрічатися: 15 речей, які роблять нас унікальними

© Astarot/iStock

Ви йдете на перше побачення. Все чудово і романтично. Ваш кавалер – галантний джентльмен, розумний і красивий. Але на першому побаченні все і закінчується. Чому так відбувається? Звичайно, ви не можете змусити когось полюбити вас. Але може його щось відлякало у вашій поведінці? Як поводитися на побаченні, щоб не відлякати хлопця? Як зробити так, щоб хлопець запропонував зустрічатися? Seventeen розповідає про 15 моментах, які змусять хлопця подумати: «Ця дівчина повинна стати моєю!».

Вміст матеріалу

Як закохати в себе хлопця вже на першому побаченні?

15 порад для дівчини: як поводитися на побаченні

Отже, ви йдете на побачення. Геть хвилювання! Запам'ятайте ці 15 рад і слідуйте їм на побачення. Деякі з них досить сміливі, деякі дивні. Але це саме те, що змусить хлопця думати тільки про вас!

1. Робіть перший крок.

© nensuria/iStock

Пройшли часи, коли дівчина повинна бути скромною і чекати першого жесту від чоловіка. Підійдіть до хлопця і невимушено скажіть: «Підемо на морозиво?». Це покаже, що ви – смілива і готові домагатися свого.

2. Не соромтеся своїх особливостей.

Більше ніхто не має таких милих веснянок або такого дивного солов'їного сміху! Ці речі роблять вас особливими. Ваша впевненість сподобається йому!

3. Говорите про спільні смаки.

Любите однакову начинку для піци? Це, звичайно, не обов'язково. Але йому буде приємно зустрітися з вами у смаках. І мова не тільки про їжу.

4. Покажіть своє почуття гумору.

© Maksym Azovtsev/iStock

Примусьте його сміятися так, щоб він тримався за живіт від сміху. Всі люблять сміятися!

5. Не бійтеся виглядати безглуздою перед ним.

Не соромтеся корчити пики або смішно танцювати. Так ви показуєте, що впевнені в собі і ради бути самою собою. Ця дасть йому можливість бути собою без осуду і збентеження від вас.

6. Не бійтеся фліртувати.

Скажіть йому комплімент, обійміть ненароком, відмітьте його футболку, яка так йому йде! Хлопці люблять дівчат, які вільно показують почуття.

7. Його собака повинна вас полюбити.

Схвалення пса важливо для нього. Тому постарайтеся налагодити контакт з тваринами, якщо вони у хлопця є.

8. Запропонуйте оплатити рахунок навпіл.

© macniak/iStock

Йому може сподобатися цей жест не тільки з-за економії. Йому буде приємно розуміти, що ви з ним не заради безкоштовного обіду.

9. Висловлюйтеся вголос.

Не бійтеся озвучити свої думки так, щоб всі почули. Це покаже, що ви не боїтеся виставляти напоказ свої знання.

10. Розповідайте історії в ролях.

Розповідаючи історію, не бійтеся змінювати голос або показувати жести й ходу. Це покаже, що ви не боїтеся виглядати смішною.

11. Запам'ятовуйте деталі.

Намагайтеся запам'ятати назву його улюбленої групи або ім'я хом'ячка з дитинства, або марку машини його мрії. Це покаже, що ви умієте слухати і чути його. Кожен хоче відчувати себе важливим – саме це ви покажете, якщо будете уважним слухачем.

12. Доводьте свою думку.

Якщо ви маєте іншу думку, доводьте його. Набагато цікавіше обговорювати щось, ніж сидіти і кивати на кожну заяву. Покажіть, що ви відстоюєте свої погляди, що вони важливі для вас.

13. Покажіть свою пристрасть до улюбленої музики, фільмів чи занять.

© Bobex-73/iStock

Якщо ви чимось захоплені новою музичною групою, творами нового автора — покажіть це! Розкажіть про свої враження, почуття, обговоріть це з хлопцем. Спостерігати за людиною, який захоплено розповідає про своїх пристрастях — цікаво! Це може перетворити вас з «однією з», в «ту саму». Головне, не перегніть палицю. Не варто присвячувати весь вечір розповідей про новому кліпі вашої улюбленої групи.

14. Посмійтеся над собою.

Не бійтеся посміятися над собою в якійсь ситуації. Не варто постійно нервувати і переживати, як ви виглядаєте, не обсипалася чи туш, красиво лежать волосся. Людина, здатний посміхнутися і пожартувати над собою, стає привабливим подвійно!

15. Виграйте у нього в Call of Duty.

Він ніколи цього не забуде. Нехай він розповідає про вас своїм друзям. Залишіться у нього в пам'яті назавжди.

Тепер ви абсолютно готові до першого побачення. Ви ж знаєте, як поводитися на побаченні і як зробити так, щоб хлопець запропонував зустрічатися. Ваша поведінка обов'язково заінтригує його, і він захоче нової зустрічі. Чудових вам побачень!

Читайте також 12 цікавих ідей для першого побачення

27 моментів, які відштовхують хлопців на першому побаченні
© nd3000/IStock Невдале перше побачення може поставити хрест на будь красивою історії кохання. Хлопці, опитані ресурсом Ranker, розповіли, що їх найбільше відштовхує у
7 типів чоловіків, яких варто уникати
©Pixabay Якщо ви шукаєте собі пару, то знайомитеся з багатьма хлопцями. Серед них може бути багато чудових, веселих і дбайливих хлопців. Але ви також повинні знати, яких
7 поширених причин, чому дівчата відмовляються від побачень
©Disarm/Рixabay Є випадки, ситуації, типи людей, які впливають на те, чи хочемо ми робити той чи інший вибір. Що стосується побачень, тут схожа філософія. Список причин
7 прихованих знаків того, що чоловік таємно закоханий у вас
Чоловіки можуть приховувати свої справжні почуття, тому здогадатися про них іноді буває складно. Але сайт Ashley Kay дає кілька підказок, які допоможуть дізнатися, чи
12 цікавих ідей для першого побачення
©ArthurHidden/IStock Перше побачення визначає хід подальших відносин між двома людьми, тому все повинно пройти ідеально. Щоб уникнути сорому й хвилювання, краще замінити
Психологічний тест: що ви побачили в першу чергу?
Психологічні тести завжди цікаві, адже, навіть якщо не сприймати їх серйозно, завжди можна посміятися над результатами! Якщо ви любите дізнаватися про себе щось нове, то