Вивчення англійської для дітей: 10 повчальних мультфільмів
09.05.2019 1 065 0 newsdaily.org.ua

Вивчення англійської для дітей: 10 повчальних мультфільмів

В закладки

Вивчення англійської для дітей: 10 повчальних мультфільмів

© SerrNovik/IStock

Як відомо, чим приємніше процес навчання, тим краще результат. Це правило повністю універсально. Воно працює у відношенні як дорослих, так і дітей. Так, мультфільми вивчення англійської для дітей — кращий варіант для підростаючого покоління.

Редакція Newsdaily.org.ua призводить десятку кращих мультиків для дітей, які допоможуть вивчити англійську.

Вміст матеріалу

Чому краще вчити англійську мультфільмами?

Якщо ви шукаєте мультфільми вивчення англійської для дітей, то це відмінний прийом, який працює безвідмовно і на всі сто відсотків.

Можна назвати головні причини чому вчити англійську мультфільмами дуже ефективно:

  1. В них використовуються прості слова і граматичні конструкції.
  2. Багато мультики розраховані конкретно на дітей. У них ви не знайдете складних граматичних зворотів або сленгу.
  3. Всі репліки героїв прості і зрозумілі.
  4. Фрази героїв орієнтовані на те, щоб познайомити дитину з навколишнім світом.
  5. У дитячих мультфільмах часто повторюють фрази й окремі слова. Це допомагає краще їх запам'ятати.
  6. Доступність в перегляді. В Інтернеті ви можете з легкістю знайти не тільки розважальні мультики, але і навчальні, навіть для тих, хто вчить англійську з початкового рівня.
  7. Можна також ознайомитися з історією різних народів, вивчити пісні і вірші.

10 кращих повчальних мультфільмів для дітей

Ці мультфільми вивчення англійської для дітей допоможуть вашій дитині швидше освоїти нову мову. Деякі з них будуть корисні і дорослим.

1. Happy Rhymes

Даний мультик англійською мовою йде з музичним супроводом. У ньому можна почути веселі віршики та пісеньки. Їх легко вивчити і наспівувати з малюком.

2. Nursery Rhymes for Babies

Якщо ви хочете створити атмосферу англійської мови для вашого малюка, то вам точно потрібно поставити цю 54-хвилинну добірку веселих пісень англійською мовою.

3. Gogo Loves English

Історія про дракончик Гого. Він прилетів з іншої планети, зустрів друзів і хоче вивчити англійську мову. У мультику показані тільки життєві ситуації. Нові слова і фрази повторюють кілька разів. Так дитині буде легше їх запам'ятати. Серії короткі (близько 5 хвилин), тому дитина не встигне заскучати.

4. Muzzy in Gondoland

Мультиплікаційний серіал від телеканалу BBC. Він був створений спеціально для вивчення англійської мови іноземцями. Історія про прибульця Маззі, для якого англійська мова — не просто іноземний, але й інопланетний.

5. Crawford the Cat

Цей мультфільм корисний в усіх відношеннях. Крім популярних англійських слів («hello», «thank you», «you are welcome» і т. д.), котик Кроуфорд вчить дітей добре себе вести, бути ввічливими, чистити зуби і прибирати свої іграшки.

6. Little Bear

Багатосерійний канадський мультфільм. Він розповідає про головного героя Ведмедику, його сім'ї, друзів, а також захоплюючі пригоди. Краще всього дивитися його після 4-х років.

7. Super why!

Герої цього мультика навчають граматики та ознайомлюють дітей з новими словами. При цьому програма розрахована на тих малюків, які вже знайомі з англійською. Тому в якості першого заняття його краще не вибирати.

8. Peter Rabbit

Це ще один мультик, який може захопити навіть дорослого. Це екранізація казок Беатріс Поттер про Кролика Пітері.

Мультиплікаційний серіал вийшов дійсно прекрасним. Радимо приступати до перегляду не раніше 5-ти років.

До речі, в 2012 році канал Nick Jr. відродив мультиплікаційний серіал в форматі комп'ютерної графіки. Новий Peter Rabbit вийшов дуже динамічну і не менш приємну картинку. Виглядає сучасно, дітям точно подобається.

9. At the zoo

Цікавий мультик про пригоди хлопчика і мами в зоопарку. Переглянувши його, малюк дізнається будова минулого часу. Також вивчить основну лексику за твариною і емоціям і головні граматичні конструкції. Є субтитри.

10. English Singsing. Collection of Easy Dialogue

Складність інформації у цих мультфільмах — приблизно на рівні «Elementary». Маленькі діти повинні хоча б трохи розуміти по-англійськи. Зазвичай ці мультики для вивчення англійської радять дивитися після 5-6 років.

Ці мультфільми стануть відмінним додаток до вивчення англійської для дітей. Удачі в освоєнні нової мови!

Читайте також Розвиваючі мультики англійською: 13 цікавих варіантів

9 мультфільмів для вивчення англійської мови
©LSOphoto/iStock Англійська по праву вважається основним міжнародним мовою, який повинен знати кожен. Це спонукає мам з пелюшок навчати дітей іноземної мови, що
9 мультиків для вивчення англійської, які сподобаються дітям
© Steshka.ru Батьки хочуть, щоб дитина активно розвивався. У сучасному світі з цим завданням справляються мультики англійською, які одночасно допомагають вивчати світ і
10 чудових мультфільмів для вивчення англійської мови
© SerrNovik/iStock Мультфільми — кращий спосіб створити дитині англомовне простір, в якому мова буде звучати постійно, а також весело і цікаво. Більш ефективно, якщо
Розвиваючі мультфільми англійською для найменших
© Rawpixel/iStock Зараз для батьків доступні розвиваючі мультики англійською для самих маленьких. Тому, якщо ви думали, що ваша дитина почне вивчати іноземну мову тільки
Навчання англійської: 10 сайтів для дітей, де можна вивчити мову
©Pixabay Навчання англійської для дітей може бути різним: заняття з репетитором, перегляд фільмів або читання книг, спілкування з носіями мови. Але одним з найбільш
Мультфільми на англійській із завданнями: 10 корисних варіантів для дитини
©LSOphoto/IStock Навчальні мультфільми англійською – простий і дієві метод навчити дитину іноземної мови. Портал uaua зібрав дитячі навчальні мультфільми, які допоможуть