10 чудових мультфільмів для вивчення англійської мови
16.03.2019 1 047 0 newsdaily.org.ua

10 чудових мультфільмів для вивчення англійської мови

В закладки

10 чудових мультфільмів для вивчення англійської мови

© SerrNovik/iStock

Мультфільми — кращий спосіб створити дитині англомовне простір, в якому мова буде звучати постійно, а також весело і цікаво. Більш ефективно, якщо уроки будуть в ігровій формі. Всі уроки в ігровій формі.

Редакція Newsdaily.org.ua підібрала для вас 10 різних навчальних мультфільмів, які допоможуть дитині вивчити англійську.

Вміст матеріалу

1. «У зоопарку»

Цей мультфільм підійде дитині, що вже вміє читати по-англійськи або його мама знає письмову мову. Тут є субтитри, які дозволять легше вивчити мову.

2. «Троє з Простоквашино»

Відмінна ідея — вивчати англійську за допомогою мультиків з відомим сюжетом. У ньому ви зможете насолодитися діалогами, які вже давно знаєте напам'ять.

3. «Веселі віршики-пісеньки»

Ритмічні та заводні мелодії допоможуть дитині швидше вивчити англійську мову. Дайте малюкові слухати, а потім радійте, як він наспівує їх просто так.

4. Little Baby Bum

У цьому мультфільмі цілих 54 хвилини пісенних вправ з англійської мови.

5. The robot

У цьому мультфільмі подається дозована і чітка інформація, яка дозволяє легше вивчати англійську мову.

6. Start English with a new friend

Це простий мультик про назву квітів. Вивчити їх малюкові буде дуже просто.

7. «Граємо в доктора»

Будуємо діалоги і граємо в те, що цікаво всім дітям. Що робити, коли порізав пальчик і йде кров (по-англійськи)? Також мультик допоможе подолати боязнь лікарень.

8. Kids' Cartoon

Е ще один мультфільм для дітей постарше на медичну тему. Дивимося, вчимо, а також граємо.

9. «Червона шапочка та сірий вовк»

Відомий сюжет, який знайомий всім з дитинства. Красиві малюнки без зайвих деталей, а також субтитри для освоєння різних рівнів мови — відмінний метод вивчення мови, навіть для дорослих.

10. «Ріпка»

Цей простий і звичний сюжет допоможе дитині зрозуміти, про що говорять герої, вивчити слова і правильну вимову слів.

Читайте також Три звички, які впливають на розвиток мозку у дитини

Вивчення англійської для дітей: 10 повчальних мультфільмів
© SerrNovik/IStock Як відомо, чим приємніше процес навчання, тим краще результат. Це правило повністю універсально. Воно працює у відношенні як дорослих, так і дітей.
9 мультфільмів для вивчення англійської мови
©LSOphoto/iStock Англійська по праву вважається основним міжнародним мовою, який повинен знати кожен. Це спонукає мам з пелюшок навчати дітей іноземної мови, що
Розвиваючі мультфільми англійською для найменших
© Rawpixel/iStock Зараз для батьків доступні розвиваючі мультики англійською для самих маленьких. Тому, якщо ви думали, що ваша дитина почне вивчати іноземну мову тільки
9 мультиків для вивчення англійської, які сподобаються дітям
© Steshka.ru Батьки хочуть, щоб дитина активно розвивався. У сучасному світі з цим завданням справляються мультики англійською, які одночасно допомагають вивчати світ і
Навчання англійської: 10 сайтів для дітей, де можна вивчити мову
©Pixabay Навчання англійської для дітей може бути різним: заняття з репетитором, перегляд фільмів або читання книг, спілкування з носіями мови. Але одним з найбільш
Мультфільми на англійській із завданнями: 10 корисних варіантів для дитини
©LSOphoto/IStock Навчальні мультфільми англійською – простий і дієві метод навчити дитину іноземної мови. Портал uaua зібрав дитячі навчальні мультфільми, які допоможуть