Ознаки багатоплідної вагітності на ранніх термінах: 10 очевидних і не дуже причин
11.05.2019 1 005 0 newsdaily.org.ua

Ознаки багатоплідної вагітності на ранніх термінах: 10 очевидних і не дуже причин

В закладки

Ознаки багатоплідної вагітності на ранніх термінах: 10 очевидних і не дуже причин

© Vasyl Dolmatov/iStock

Ознаки багатоплідної вагітності на ранніх термінах можуть вас дуже сильно здивувати. Ми впевнені, що про деякі навіть не чули. Швидше дивіться список, щоб дізнатися про появу двійні.

Вміст матеріалу

Ознаки багатоплідної вагітності на ранніх строках

Ці симптоми практично точно визначають кількість немовлят. Так що, можливо, ви станете мамою двох малюків.

1. Подвійно підвищена втома

Перша ознака вагітності на ранньому терміні – це швидка втома. Симптоми першого триместру включають сонливість і млявість. Це відбувається тому, що організм працює в два рази сильніше, щоб виносити двійню. Жінкам, які вперше вагітні може бути незрозуміла ступінь втоми. Якщо вам важко дійти до супермаркету або навіть зробити бутерброд, то варто подбати про себе. Зверніть увагу на стрес, харчування і завантаженість на роботі.

2. Надмірна ранкова нудота

Ранкове нездужання теж буде відчуватися сильніше при багатоплідній вагітності. Це може бути блювота або нудота. Але не обов'язково, жінки можуть зіткнутися з занепадом сил. Поліпшення відбувається тільки до обіду. Варто пам'ятати, що навіть добре самопочуття – це не ознака одноплодовій вагітності.

3. Спадковість/інтуїція

Величезне значення має те, чи були у вашій сім'ї близнюки. Якщо так, то вітаємо, вам варто купувати дві ліжечка. Також зверніть увагу на інтуїцію, яка рідко підводить жінок, особливо вагітних. Якщо у вас є якісь відчуття, то розкажіть про це своєму лікареві.

4. Ранні ворушіння дитини

Багатоплідна вагітність на ранніх термінах також характеризується ранніми рухами дитини – з 16 тижня. Варто врахувати те, що при виношуванні однієї дитини, руху відчуваються з 18-19 тижнів. Чим більше рухів, тим вище ваші шанси на двійню. Відчуття не відрізняються від тих, які відчуває жінка, виношуючи одного немовляти.

© Vasyl Dolmatov/iStock

5. Підвищений рівень ХГЛ

Саме рівень хоріонічного гонадотропіну показує в тесті на вагітність дві смужки. Після 2 тижнів з моменту зачаття, доктора постійно перевіряють рівень ХГЛ. Якщо у вас буде двійня, то готуйтеся до дуже високим показникам гормону.

Читайте також Корисний сніданок для вагітної: 5 легких рецептів

6. Збільшення ваги

Відомо, що при вагітності жінки набирають вагу, але майбутні мами двійнят збільшують цифру на вагах на 4-5 кілограмів. Цей показник залежить від багатьох факторів: спадковість, зріст, вага до вагітності, раціон. Радимо уважно стежити за здоров'ям, не переїдати і вибирати тільки корисні продукти.

7. Високі результати гестаційного віку

Ознаки багатоплідної вагітності на ранніх строках також включають високі результати гестаційного віку. Давай розберемося, що це таке. Це відстань від верхньої частини матки до верхньої частини лобка. Двоє малюків збільшують матку в два рази більше, тому результати будуть вище, ніж при звичайних показниках. Не варто забувати, що можуть бути й інші фактори.

8. Аномальні результати в тестах АФП

Це аналіз крові на рівень альфа-фетопротеинов. Він необхідний для того, що виявити ризик можливих проблем і відхилень у малюка. Позитивний результат або високі показники свідчать про двійню. Щоб переконатися в здоров'ї малюка (або малюків) доктор проводить ультразвукове дослідження.

© dolgachov/iStock

9. Серцебиття

Для встановлення серцебиття застосовують систему Доплера. Вона працює досить просто: якщо є два серцебиття, то буде двійня. Але варто бути уважними. Часто за друге серцебиття приймають серцебиття жінки. Як бачите, цей метод не стовідсотковий.

10. Ультразвукове підтвердження

Це єдиний точний спосіб дізнатися про багатоплідної вагітності. Звичайно, перше УЗД не завжди точний і може помилятися, але після 20-22 тижні ви можете бути впевнені, що у вас буде два малюка. Дуже рідко доктор може «не помітити» дитини, але, як правило, це відбувається якщо жінка вагітна п'ятьма або шістьма близнюками. Якщо у вас є підозри на двійню, то зверніться до лікаря якомога раніше.

Ознаки багатоплідної вагітності на ранніх термінах працюють практично безпомилково, тому радимо придивитися до них.

Читайте також Як вибрати бюстгальтер для годування до пологів: 5 частих помилок

Як визначити близнюків на ранньому терміні: перевірені методи
©Pixabay Кожній вагітній жінці цікаво дізнатися все про майбутню дитину. І звичайно, усіх майбутніх матусь хвилює питання, як визначити близнюків на ранньому терміні! Ми
Симптоми вагітності двійнею: як дізнатися результат раніше лікаря
©Getty Images Ви вагітні і підозрюєте, що виношуєте не одного, а двох дітей? Ми розповімо, як дізнатися правду ще до візиту до лікаря! Існують деякі ознаки вагітності
Які ознаки двійні на ранньому терміні вагітності
© LightFieldStudios/iStock Ви вагітні і не знаєте будуть у вас близнюки чи ні? Дізнайтеся ознаки двійні на ранніх термінах. Вони практично безпомилково допоможуть
Що потрібно вагітним на ранніх термінах: найкраще харчування для здоров'я мами
©DanaTentis/Pixabay Перший триместр в життя вагітної відрізняється тим, що саме в цей час складно збалансувати раціон. Адже як раз на перших строках жінка в положенні
Чи можна пити алкоголь на ранніх етапах вагітності
© Antonio_Diaz/IStock У Мережі дуже багато суперечливої інформації про те, чи можна пити під час вагітності. Деякі говорять про те, що потрібно повністю відмовитися від
Поради від Джеймі Олівера, як правильно харчуватися під час вагітності
©Pixabay Здорова збалансована дієта неймовірно важлива як напередодні, так і під час вагітності. Тому обов'язково зверніть увагу на своє харчування, якщо ви плануєте або