Перші ролики дитині: як вибрати взуття для спорту правильно
09.06.2019 1 063 0 newsdaily.org.ua

Перші ролики дитині: як вибрати взуття для спорту правильно

В закладки

Перші ролики дитині: як вибрати взуття для спорту правильно

©oxelo.co.uk

Перші ролики для дитини – це справжня подія і свято для маляти! Але як розібратися у всьому різноманітті моделей і знайти саме те, що ідеально підійде вашому синові або дочці? Сайт Oxelo розповідає, як вибрати перші ролики дитині.

Вміст матеріалу

Якими бувають дитячі ролики

Існує дві основні категорії дитячих роликів: вбудовані ролики і так звані квадроцикли. І ті, і інші мають по 4 колеса. Вбудовані ролики дають швидке і плавне ковзання, допомагаючи дітям зберігати рівновагу, якщо колеса виходять за межі передньої і задньої частини коника. Вони, однак, трохи менш стабільні, ніж квадроцикли. З іншого боку, квадроцикли не дозволяють набирати велику швидкість, а їх великі колеса можуть іноді застрявати в тріщинах на дорозі.

Виходячи з цього, квадроцикли краще підходять для початківців і маленьких дітей, а згодом можуть бути замінені вбудованими роликами.

Технічні характеристики роликів для дітей

Дитячі роликові ковзани мають певні технічні характеристики, які вам потрібно знати перед покупкою. Колеса мають різні підшипники, діаметри і ступеня твердості. При виборі правильних підшипників для роликів ви повинні поглянути на американський стандарт ABEC. Чим цей показник вище, тим краще якість підшипників і тим більше швидкість обертання. Тому початківцям потрібно більш низькі номери ABEC, в той час як досвідчені райдери хочуть більшого значення. Важливий також діаметр коліс – він збільшується з досвідом вашої дитини.

Що стосується твердості, вона позначається буквою A, яка супроводжується числом від 74 до 100. Колесо 74A має більш низьку якість підшипника, воно дуже гнучке, більш зручне, громіздке і зношується швидше. Чим ближче твердість до 100А, тим вище якість підшипника, тим краще реакція, тим менше зчеплення з ним, тим більше вібрацій і довше термін служби.

Ще одна важлива характеристика – рамка, тобто те, що переносить тиск вашої ноги на землю. Вона може бути виготовлена з композитного матеріалу або алюмінію. У першому випадку рама забезпечує плавне і зручне ковзання, але буде менш чутливою. У другому випадку вона зробить ковзани більш чуйними, але у них буде менше технічних можливостей.

©oxelo.co.uk

Як вибрати ролики в залежності від можливостей вашої дитини

Для дитини у віці п'яти років, який тільки починає займатися катанням на роликових ковзанах, виберіть пару ковзанів з жорсткими черевиками, які будуть міцно тримати ноги і захищати їх від ударів. Для початку використовуйте пару квадроциклів, щоб спростити навчання. Ви можете вибрати модель, яка має два колеса ззаду і одне спереду – потім їх можна перетворити в одну лінію.

Для більш досвідчених гонщиків, які оволоділи технікою катання, повороту і гальмування, ми рекомендуємо дитячі роликові ковзани з композитної рамкою і підшипником ABEC.

Якщо ваша дитина дуже досвідчений, ви можете підібрати ролики з великими колесами, алюмінієвою рамою і ABEC 3 або навіть 5. Це подарує вашому молодому гонщику більш точну їзду, а також найкращі відчуття.

Що ще враховувати при покупці роликів для дітей

Ще одним важливим критерієм є розмір. Ролики вашої дитини повинні відповідати його розміру взуття, щоб правильно тримати ноги на місці. Переконайтеся, що система кріплення також ефективна і що щиколотки добре підтримуються. Майте на увазі, що ви можете знайти моделі, які «ростуть» разом з вашою дитиною. Це означає, що вам не потрібно буде купувати нову пару кожен рік.

Вибираючи перші ролики для дитини, не забувайте також про захисному спорядженні: шоломі, наколінниках і налокітниках. Це допоможе забезпечити безпеку під час катання.

Читайте також Бути в темі: модні слова підлітків

Як вибрати ролики для дитини, щоб і він, і ви залишилися задоволеними
© FamVeld/iStock Все частіше можна побачити дітей, які катаються на скейтборді, самокатах, велосипедах, а також роликах. Якщо ваш малюк мріє про роликах, купіть йому їх.
Топ-15 роликів YouTube, які допоможуть дитині стати розумнішим
© gpointstudio/iStock Освіта дитини не повинно обмежуватися читанням нудних книг, адже це дуже швидко призведе до втрати мотивації. Наприклад, на YouTube можна знайти
10 захоплюючих YouTube-каналів з науковими експериментами
© Shaiith/iStock Якщо ви вважаєте, що YouTube – це виключно розважальна платформа, то помиляєтеся. Останнім часом на найбільшому відеохостингу з'явилася величезна
Кращі різдвяні ролики, які зможуть розчулити і надихнути кожного
© bernardbodo/iStock У передноворічний час нас буквально атакує святкова реклама в інтернеті, в телевізорі і на вулицях міста. Але, не вся вона здатна подарувати справжні
Як залучити передплатників на YouTube: 10 безкоштовних способів
© Prykhodov/iStock Якщо ви хочете заробляти на YouTube, то вам варто подбати про нарощування кількості передплатників вашого каналу. Звичайно, ви можете створити вірусний
YouTube додасть можливість завантажувати сториз-ролики: в них планується новий для популярної функції формат
©Pexels Останні новини про YouTube стосуються тих, на чиї канали підписані більше 10 000 людей: в їх розпорядженні скоро з'явиться інструмент навантаження