5 рухів в спорті для швидкого поліпшення фізичної форми
15.06.2019 626 0 newsdaily.org.ua

5 рухів в спорті для швидкого поліпшення фізичної форми

В закладки

5 рухів в спорті для швидкого поліпшення фізичної форми

©jacoblund/IStock

Якщо ви хочете в короткі терміни добитися бажаної фізичної форми і разом з тим, покращити своє здоров'я, зверніть увагу на 5 ефективних вправ, які ми наведемо нижче.

Стрибки на скриньку

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Повільно опуститеся в присед і заведіть руки за стегна. Выпрыгивайте інтенсивним зусиллям на узвишшя з сильним махом руками, згинайте коліна. М'яко приземляйтеся на ящик в присяд, потім поверніться в положення стоячи і опуститеся на підлогу. Зробіть 3 підходи по 10-15 стрибків.

©warrengoldswain/IStock

Бокові стрибки на скриньку

Встаньте прямо, поставте праву ногу в центр ящика, а ліву зафіксуйте на підлозі, зігніть коліна, руки відведіть назад. Відштовхніться і зробіть стрибок вгору, приземляючись лівою ногою на ящик, а правою на підлогу. Продовжуйте стрибати з боку в бік 10-15 разів. Виконайте 3 підходи.

Присідання «сумо»

Встаньте прямо, поставте ноги на ширині плечей, носки розведіть в сторони. Опускайтеся в присед як можна глибше, задіюючи внутрішню поверхню стегна. Повертайтеся в положення стоячи і продовжуйте присідати 10-15 разів. Виконайте 3 підходи.

©jacoblund/IStock

Стрибки в довжину

Встаньте прямо, поставте ноги трохи вже плечей, зігніть коліна і нахиліть корпус вперед. Відведіть руки назад і відштовхніться, виконавши стрибок в довжину. Приземляйтеся на напівзігнутих колінах і продовжуйте стрибати 10-15 разів. Виконайте 3 підходи.

Біг з високим підніманням стегна

Встаньте прямо, піднімаєте праву ногу, зігнувши її в коліні, праву руку відведіть назад. Ліву руку зігніть в ліктьовому суглобі і розташуйте на рівні грудної клітини. Починайте бігти, піднімаючи ноги якомога вище, активно працюючи руками. Тягніть коліно максимально вгору.

©jacoblund/IStock

Щоб отримувати найкращий ефект від тренування, важливо зберігати послідовність дій і звести до мінімуму час відпочинку між вправами. Виконуйте цей комплекс вправ на регулярній основі і результат не змусить себе чекати.

20 вправ, від яких відразу є результат
©SARINYAPINNGAM/iStock Хочете в короткі терміни привести тіло в належний вигляд і зміцнити м'язи? Ми поділимося з вами самими ефективними вправами, які відразу дають
Пліометричні вправи, які зроблять вашу фігуру краще
©Pixabay/Pexels На сьогоднішній день набирає популярність тренування з плиометрическими вправами. У більшості своїй вони включають стрибки, що робить їх ще динамічніше і
11 вправ на кожен день для тонусу і підтягнутості сідниць
© undrey/iStock Мрієте про пружних і підтягнутих сідницях? Тоді зверніть увагу супер-ефективні вправи, зібрані порталом Popsugar, які варто включити в вашу програму
5 основних вправ, що підвищують стабільність і ефективність
©nortonrsx/IStock Якщо ви займаєтеся яким-небудь видом спорту, вам необхідно приділити увагу тренувань, спрямованих на розвиток витривалості, сили, координації.
8 кардіовправ на схуднення, для яких вам не знадобиться бігова доріжка
@ dolgachov/IStock Відсутність вільних бігових доріжок в спортзалі – звичайна історія. Однак, виконати кардиотренировку можна і іншими способами, про які ми вам сьогодні
Дієві вправи для спалювання жиру, для яких потрібно 22 хвилини
© IStock Високоінтенсивна тренування, в якій за мінімальний час потрібно виконати максимальну кількість рухів – це і є Табата. Тренування по протоколу Табата – це