Бути в темі: модні слова підлітків
05.03.2019 1 048 0 newsdaily.org.ua

Бути в темі: модні слова підлітків

В закладки

Бути в темі: модні слова підлітків

© monkeybusinessimages/iStock

Готові зануритися в новий та незвіданий світ молоді, щоб дізнатися модні слова підлітків? Після нашого експрес-курсу, ви ніколи в житті ви не скажіть повідомлення замість меседж, а кадровика на роботі будете називати тільки ейчар.

Вміст матеріалу

Модні слова підлітків

Завдяки цим словам ви нарешті зрозумієте, про що ваш син розмовляє з друзями і дізнаєтеся сенс його постів у соціальних мережах.

Хайп. Це галас, ажіотаж. Найчастіше використовується для опису зірок, які щось роблять, щоб розпіарити себе. Відомий дієслово «хайпить» — розводити галас.

Приклад: Хайп навколо гри «Pokemon Go» тривав досить довго.

Хейтер. Це недруг, ворог. Походить від англійського to hate – ненавидіти. Хейтерами прийнято називати людей, які агресивно висловлюються у соціальних мережах проти когось.

Приклад: У деяких знаменитостей більше хейтеров, ніж фанатів.

Чилить. Означає відпочивати, нічого не робити. Походить від англійського to chill – остуджувати. Це слово використовується для опису ледачого відпочинку, розслаблення.

Приклад: Вистачить працювати! Візьми відгул і підемо чилить.

Ізі. Це означає легко, від англійського easy – просто. Фраза стала популярною після реп-баттла Оксимирона і Гнійного. Слово використовувалося з лишком часто і пішло в народ.

Приклад: Встигнути все зробити до півночі? Ізі!

Агриться. Значить сердитися, дратуватися, від англійського angry – злий. Широко використовується в комп'ютерних іграх, де означає «нападати». Також є додаткове значення – проявляти агресію.

Приклад: Перестань агриться на нього, просто поговоріть.

Зашквар. Це ганьба і що-то немодне. Походить від зашквариться – зганьбитися (тюремний жаргон). Використовується для того, щоб негативно відгукнутися про щось.

Приклад: Не знати, хто такий Юрій Дудь – повний зашквар.

Го. Вживається у значенні йти, походить від англійського to go – йти. Правильна вимова – «гоу», але підлітки вирішили скоротити слово. Використовується для того, щоб кудись покликати або запросити.

Приклад: Го ввечері в кіно?

© ViewApart/iStock

Свайп. Означає ковзати пальцем по екрану, від англійського to swype — ковзати. Почало набирати популярність з появою сенсорних телефонів. Але стало використовуватися максимально частина з появою Tinder. У цьому додатку за допомогою свайпов ви вибираєте вподобану людину.

Приклад: Один свайп і ти вже на побаченні.

Бодишейминг. Це критика зовнішності, походить від англійського body shaming – осуд тіла. Вживається по відношенню до тих людей, які відрізняються від стандартів краси. Наприклад, модель Джижди Хадід постійно критикують через те, що вона трохи трохи повненька.

Приклад: З-за бодишейминга деякі підлітки прогулюють школу і перестають спілкуватися з однолітками.

Бодипозитив. Це протилежне значення вищезазначеного терміну. Означає любов до тіла і повагу до себе. Прихильники бодипозитива закликають знаходити в кожній людині щось хороше. Термін виник під час того, як на подіумі стали з'являтися моделі plus size.

Приклад: Бодипозитив дозволяє більше не мучити себе виснажливими дієтами.

Жиза. Це життєво, скорочення від «життя». Вживається як реакція на якісь кумедні історії.

Приклад: Жиза, у мене теж таке було!

Шазамить. Означає «визначити пісню», походить від назви програми Shazam. З його допомогою ви можете дізнатися композицію, яку зараз чуєте.

Приклад: Послухай класну пісню, встиг вчора зашазамить в клубі.

Краудфандінг. Це збір грошей в Інтернеті, від англійського crowd – натовп і funding – фінансування. Це збір коштів на зйомку фільму, друк книги або на лікування. Існують навіть ті, хто просить гроші на покупку приставки або медовий місяць.

Приклад: Я зібрав 50 000 тисяч гривень для притулку для бездомних за допомогою краудфандінга.

Бинджвотчинг. Означає «запійний» перегляд серіалів. Ми впевнені, що багато хто стикався з проблемою «серіального» запою. Вживається по відношенню до людей, які можуть подивитися серіал за один раз.

Приклад: Відмінно проведу вихідні – буду бинджвотчить «Shameless».

Фуді. Це гурмани, від англійського food – їжа. Молодь, яка любить смачну і корисну їжу називають себе фуді. Вони не будуть їсти фастфуд або звичайні макарони. Для них їжа – це сенс життя.

Приклад Ці фуді на кожному кроці, таке відчуття, що всі готують краще за мене.

Тепер ви знаєте модні слова підлітків і зможете бути на одній хвилі зі своєю дитиною.

Читайте також Молоді люди з прихильністю до соцмереж відчувають себе ізольовані літніх, – дослідження

Модні слова, які з'явилися в ужитку молоді
Модні слова, які з'явилися в ужитку молоді
Модні слова, які з'явилися в ужитку молоді
21.04.19 Поради про саморозвиток
©Rawpixel/IStock Модні слова, які вживає у своєму лексиконі сучасна молодь, зрозумілі далеко не кожному. Найчастіше сленгові слова є русифікованими аналогами англійських
Трендовий стиль: 28 модних зачісок для хлопчиків-підлітків
© Ales_Utovko/iStock Кожен батько хоче, щоб його дитина була самим красивим та стильним. В цьому році модні стрижки для хлопчиків підлітків радували різноманіттям.
Корисні поради для батьків, чиї діти починають користуватися соціальними мережами
© olesiabilkei/IStock Соціальні мережі викликають жах у багатьох батьків, адже це дуже небезпечна середовище для дитини. За офіційними даними, загальна аудиторія
15 модних слів підлітків, які варто розуміти старшому поколінню
© Free-Photos/Pixabay Підлітковий сленг настільки відрізняється від звичної мови, що старше покоління цілком може сплутати його з яким-небудь іноземною мовою. Але це
4 маленьких кроки, які зроблять вас щасливішими
© Natalia_Grabovskaya/iStock Слова в нашому житті грають безліч ролей. А як щодо того, що слова здатні втілювати наші бажання? Адже думки ж вважають матеріальними. Уявіть
4 ризикованих типу поведінки підлітків та поради батькам для вирішення проблеми
©Pixabay У підлітків, як відомо, є схильність до імпульсивності. Навіть вчені прийшли до висновку, що підлітковий мозок просто підключений до ризику. Але які саме види