Модні слова, які з'явилися в ужитку молоді
21.04.2019 760 0 newsdaily.org.ua

Модні слова, які з'явилися в ужитку молоді

В закладки

Модні слова, які з'явилися в ужитку молоді

©Rawpixel/IStock

Модні слова, які вживає у своєму лексиконі сучасна молодь, зрозумілі далеко не кожному. Найчастіше сленгові слова є русифікованими аналогами англійських і японських слів, нав'язаних інернет-культурою. Якщо вам все ще складно спілкуватися з підлітками, пропонуємо детальніше вивчити їх мову. Портал uaua зібрав головні модні слова молоді, які варто запам'ятати.

Вміст матеріалу

Модні слова молоді

 • Хайп. Хайп по праву вважається словом цього року, яке найбільш часто використовують тінейджери. «Хайпиться» означає «піаритися», «створювати ажіотаж», «залучати до себе увагу».
 • Зашквар. Зашквар означає ганьба і сором. Зашкварный вчинок можна назвати ганебним і неприйнятним.
 • Ізі. Easy в перекладі з англійської означає легко чи просто. У минулому році це слово набуло особливої популярності серед підлітків, які використовують його при кожному зручному випадку.
 • Тян. Це слово прийшло в російську мову з аніме. Воно означає дівчина, але найчастіше використовується як закінчення до жіночих імен.
 • Кун. Це слово — протилежність попереднього, також прийшло до нас з японської мови. Його можна використовувати по відношенню до чоловіка.
©jacoblund/IStock
 • Флексить. У перекладі з англійської Flex означає гнучкий. Це слово описує танцювальні рухи під музику або публічні виступи.
 • РОФЛ. ROFL (Rolling On Floor Laughing) – кататися по підлозі від сміху. У російській версії-це слово також означає гучний сміх.
  Кричати. Тепер це слово вже не пов'язане з криком. Для сучасних підлітків кричати – значить голосно сміятися.
 • Крипота. Це слово походить від англійського «creep», що перекладається, як «лякати». Крипота – це щось страшне, який вселяє страх.
 • Ламповий. Модні слова молоді включають в себе також слово «ламповий». Воно означає милий, добрий, приємний, викликає позитивні емоції.
 • Жиза. Слово «жиза» для тінейджерів служить описом чогось несправедливого, позамежного, складного.

Читайте також Як навчитися жартувати: прийоми, які допомагають

Бути в темі: модні слова підлітків
© monkeybusinessimages/iStock Готові зануритися в новий та незвіданий світ молоді, щоб дізнатися модні слова підлітків? Після нашого експрес-курсу, ви ніколи в житті ви
Дослідження прояснило, як «сюсюкання» впливає на розвиток дитини
© AntonioGuillem/iStock Багато хто недооцінюють дитяче сюсюкання, хтось навіть вважає, що воно погано впливає на розвиток дитини. Але все зовсім навпаки. Якщо серед ваших
Слово 2018 року, занесене в Оксфордський словник: яке воно і чому це важливо знати
© libellule789/Рixabay Укладачі Оксфордського словника назвали Словом 2018 року прикметник toxic (токсичний). Про це повідомляється в блозі словника. Розповімо
Як навчитися розуміти жарти в іноземних фільмах і серіалах
© bernardbodo/IStock Чи знаєте ви, що дивлячись серіали українською мовою, ви втрачаєте сенс багатьох смішних діалогів? Сьогодні ми розповімо вам про те, як розуміти
9 важливих моментів про вивчення іноземної мови
Згідно з дослідженнями, 89% українців вчили англійську мову, проте лише 18% опитаних володіє ним на рівні вище середнього. Порівняно з європейськими країнами, це дуже
Побудуй свою сім'ю: який з п'яти мов любові найпоширеніший
©Bobex-73/IStock Чи ви відчуваєте, що вас люблять, коли ваш партнер залишає милу записку на вашій тумбочці, або коли він каже, що ви спокусливі в цих джинсах, або коли