Які щеплення потрібні вагітним: гід по вакцинації
15.03.2019 643 0 newsdaily.org.ua

Які щеплення потрібні вагітним: гід по вакцинації

В закладки

Які щеплення потрібні вагітним: гід по вакцинації

©Vasyl Dolmatov/IStock

Вакцинація під час вагітності, до неї і після пологів вкрай важлива для здоров'я майбутньої мами і її дитини. Якщо ви чекаєте малюка і хочете дізнатися, які щеплення потрібні вагітним, зверніть увагу на рекомендації, представлені нижче.

Вміст матеріалу

Щеплення, необхідні вагітним

  • Вакцина проти кору, свинки, краснухи та вітряної віспи. Цю щеплення важливо зробити ще до зачаття дитини. Якщо під час вагітності ви зіткнетеся з одним з перерахованих захворювань, це може спричинити за собою сумні наслідки, включаючи викидень або передчасні пологи. Щоб цього уникнути, важливо отримати дві дози вакцини з різницею в один місяць в період планування вагітності.
  • Вакцина проти ВПЛ. Вакцину проти вірусу папіломи людини рекомендують зробити до 26 років. Під час вагітності робити її не варто. Краще подбати про це заздалегідь. Ця вакцина вбереже вас від раку шийки матки, а також раку жіночих зовнішніх статевих органів.
  • Вакцина проти грипу. Під час вагітності кожній жінці рекомендується зробити щеплення від грипу, щоб убезпечити себе і своєї дитини. Врахуйте, що у вагітних жінок грип протікає з серйозними ускладненнями. Зробивши щеплення ви захистите себе, а також зміцните імунітет малюка. Більш того, в майбутньому ваша дитина буде менш схильний до захворювань органів дихання.
  • Вакцина проти кашлюку. На 27-36 тижнях вагітності кожній жінці слід зробити щеплення від коклюшу. У маленьких дітей коклюш може викликати тяжкі ускладнення, включаючи запалення легенів і навіть мозку. Зробивши щеплення під час вагітності, ви захистіть дитину від цієї хвороби.
  • Також варто врахувати, що перед далекою поїздкою за кордон або після отримання травм вагітним роблять щеплення від правця і дифтерії.

Тепер ви знаєте, які щеплення потрібні вагітним. Вони допоможуть вам убезпечити себе і своєї майбутньої дитини від різних захворювань.

Читайте також Діти з астмою частіше схильні до ризику зайвої ваги, – дослідження

Які щеплення безпечно робити під час вагітності: гід лікаря
© Pixel_away/iStock Під час очікування дитини, жінкам потрібно знати, які щеплення для вагітних безпечні для здоров'я. EVE розповідають все про вакцинації для майбутніх
Чи потрібно робити щеплення під час вагітності
© Jovanmandic/iStock Сама суть щеплення може насторожувати і навіть лякати вагітних, але поки що вакцинація — це головний спосіб запобігання поширенню багатьох інфекцій.
Вакцинація для вагітних: які щеплення потрібні майбутнім мамам в 2018-2019 році
© Jovanmandic/iStock Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла важливою вакцинація вагітних. Крім того, вона назвала, які щеплення
Чому не можна мочити щеплення: розвінчання популярного міфу
© Wavebreakmedia/IStock Всі ми знаємо, як важливі щеплення. Є планові вакцинації, які пропускають. Але є й такі, які обов'язкові. Наприклад, вакцинація проти
Чи потрібно робити щеплення: вся правда про дискусійному питанні
© scyther5/iStock Існує думка, що не варто робити щеплення дітям. Адже вони можуть нашкодити здоров'ю і не приносять ніякої користі. The Challenger дають відповіді на
5 вакцин, які необхідні людям старшого віку
©Ridofranz/IStock Як відомо, діти і літні люди особливо схильні до різних інфекцій і захворювань. Кращий спосіб захистити своє здоров'я – провести своєчасну вакцинацію.