Як допомогти дитині звикнути до нових окулярів: 6 порад для батьків
02.05.2019 1 085 0 newsdaily.org.ua

Як допомогти дитині звикнути до нових окулярів: 6 порад для батьків

В закладки

Як допомогти дитині звикнути до нових окулярів: 6 порад для батьків

© max-kegfire/iStock

Шкільний сезон у розпалі, а це означає, що через навантаження деяким дітям можуть знадобитися окуляри. Не хвилюйтеся, якщо це сталося з вашою дитиною. Постарайтеся допомогти і пояснити навіщо це потрібно.

Motherly розповідають, як дитині звикнути до окулярів.

Вміст матеріалу

1. Дозвольте зробити право вибору

Дозвольте вашій дитині брати участь під час вибору очок. Ви можете підштовхнути його до певної моделі, але дозвольте самостійно визначитися з кольором і формою. Пам'ятайте, що ваше чадо буде носити окуляри, а не ви. Якщо ви проявите терпіння і повага до уподобанням, то зможете поліпшити ситуацію.

2. Зробіть процес веселим

Нехай ваша дитина приміряє всі моделі, навіть окуляри із зображенням улюблених героїв. Чому б і ні? Існують різні веб-сайти, які дозволяють вам робити знімки і таким чином вибрати аксесуар онлайн. Це відмінний варіант для діток, які дуже сором'язливі. Таким чином, вам не потрібно витягувати свою сім'ю в оптику і піддавати дитину стресу спілкування з незнайомцями.

3. Нагадайте їм, що вони не самотні

Завдання батьків полягає в тому, щоб показати, що окуляри носять багато знаменитостей і супергерої. Буде доречно згадати Гаррі Поттера і Супермена. Багато дітей схильні копіювати своїх кумирів. Це відмінний шанс прищепити любов до очками з допомогою зірок і вигаданих персонажів. Також приведіть у приклад когось із знайомих або родичів.

4. Робіть компліменти

Як і дорослі, діти хочуть почути, що вони виглядають добре, особливо коли вони носять щось нове. Допоможіть дитині відчувати себе впевнено, похваливши його, коли у нього з'являться новий аксесуар. Також робіть це під час примірки. Діти довіряють думку своїх батьків, тому заохочуйте їх у цей нелегкий час.

5. Розкажіть про всі переваги

Поясніть переваги очок і те, як вони допоможуть їм побачити речі набагато ясніше і чіткіше. Таким чином вони відразу зможуть зрозуміти різницю і не будуть соромитися. Дайте їм час, щоб відчути всі плюси. Так, тільки позитивні сторони, адже про негативні навіть не може бути й мови.

6. Знайдіть те, що працює

Виберіть те, що найбільше приваблює дитину в окулярах. Може для когось це важлива частина образу. А комусь більше подобається купувати елементи для догляду, тому придбайте красивий футляр та інструменти для чищення. Чим швидше ви знайдете важелі тиску, тим швидше ваша дитина почне з задоволенням користуватися окулярами.

Ці поради допоможуть зробити окуляри невід'ємною частиною життя ваших дітей.

Читайте також Від чого залежить більш висока мозкова діяльність дитини

11 порад психолога, які придадуться батькам першокласника
© White77/Pixabay Школа – це серйозне випробування не тільки для дітей, але і для їх батьків. Дитині досить важко звикнути до нових обов'язків і розпорядку дня, тому ви
Як допомогти першокласникові освоїтися в школі
© romrodinka/iStock Для першокласників початок навчального року – це справжнє випробування. Дітям досить важко звикнути до нового розкладу і обов'язків, тому батьки
5 невеликих нововведень в житті, які допоможуть впоратися з істериками дитини
© shironosov/iStock Діти дуже милі і прості в спілкуванні. Але багато дорослі панікують, коли починається дитяча істерика. Головне бути готовими до таких ситуацій, щоб не
Що робити, якщо дитина плаче: як розумно вирішити проблему чада
©Halfpoint/Istock Якщо дитина плаче, значить він не може висловити свої бажання, почуття та емоції іншим способом. У цьому випадку завдання батьків – навчити дитину
Як навчити дитину співпереживання
©Sasiistock/IStock Багато батьків зосереджені на тому, щоб навчити дитину читанню, письму, математиці й іншим навичкам, які допоможуть йому досягти успіху в майбутньому.
Що робити, якщо дитину дражнять у дитсадку: поради батькам
© FamVeld/iStock Важливо знати, що робити, якщо дитину дражнять у дитсадку, щоб уникнути неприємних наслідків. Це необхідна інформація для батьків, які хочуть допомогти