Загальні риси характеру, які здатні призвести до розлучення
09.05.2019 414 0 newsdaily.org.ua

Загальні риси характеру, які здатні призвести до розлучення

В закладки

Загальні риси характеру, які здатні призвести до розлучення

© iStock

Всі, хто пов'язує себе узами шлюбу, розуміють, що розбіжності можуть виникнути у кожної пари, причому навіть задовго до заповітного «так!» у відповідь на пропозицію вийти заміж. Багато звички у поведінці можуть бути загрозою для відносин, але тільки не для тих, хто озброєний інформацією і знаннями! У всіх є погані звички і риси характеру – розуміючи їх і віддаючи собі звіт у тому, що є вашою помилкою, допоможе вам уникнути розлучення. Fatherly опублікували добірку найбільш поширених рис характеру, які зазвичай призводять до розлучення (згідно думок психологів, експертів по відносинам і адвокатів з розлучень).

Перевірте, чи є ці риси у вас!

Перебільшення

Коли один з партнерів схильний робити з мухи слона, шлюб може бути під загрозою. Тому що в більшості випадків ці події можуть бути незначними, але зведеними в ранг трагедії з причини депресії або тривоги. Відомі випадки розлучень через те, що чоловік пізно повертався з роботи чи забував забрати речі з хімчистки. У більшості випадків розлучень з таких причин, людина з часом розуміє, що просто погарячкував і сприйняв все занадто гостро.

Меркантильність

© Evolution Labs/Flickr

Дослідження показують, що коли у шлюбі один або обидва партнери мають схильність бажати або купувати більше, їх союз під загрозою. У сучасному світі жінки важко працюють і багато заробляють, але вони завжди чекають, що чоловік буде працювати ще важче і заробляти більше. Якщо жінка заробляє більше за свого чоловіка, то, швидше за все, вона почне обурюватися з цього приводу, якщо буде оцінювати ситуацію по матеріальних параметрах.

Насильно турбота

Здавалося б, що поганого в тому, що один партнер піклується про іншому? Але, якщо людина надмірно віддається іншому, це може бути знаком емоційної віддаленості і спробою налагодити контроль у відносинах. Це може призвести до невдоволення, ізоляції і до розлучення. Посил починається такими словами – «Я стільки всього даю тобі, тому що ти мені не байдужий/на» і закінчується таким – «Я нічого не беру від тебе, відповідно, у тебе немає нічого цінного, що б ти міг/ла дати мені». Надмірна турбота про людину може призвести до відчуття ізоляції і порушує становлення інтимності ваших відносин.

Уникання аргументів

© Daniel Jones/Flickr

Розбіжності у шлюбі дуже важливі. Необхідно зрозуміти все невдоволення і обговорити їх ефективно, щоб вирішити всі проблеми і налагодити спілкування. Однак, коли відбувається уникнення аргументів, проблеми залишаються невирішеними і відносини не можуть розвиватися. Це призводить до незадоволеності.

Крихке его

Глибока незахищеність може посіяти насіння розбрату, так як незахищена людина може спробувати знайти зовнішні способи вирішення цих проблем. Одним з таких способів може стати увагу іншої людини, що і є першим кроком до недовіри. Коли життя устаканюється, і залишаються лише двоє, живуть пліч-о-пліч, людина з крихким его може знайти іншого для отримання похвали і схвалення.

Нарцисизм

Не дивно, що ризик розлучень серед людей-нарцисів дуже великий. Переважно, так відбувається тому, що вони не здатні бачити реальні речі, коли мова заходить про баланс ролей у відносинах. Дуже часто, коли щось йде не так чи трапляється конфлікт, нарцис схильний зображати жертву. А зображення жертви, в сукупності з випинанням свого «я» не допоможуть вирішити конфлікт, а тільки погіршать його.

© Ridofranz/iStock

Егоїзм

Егоїзм і нарцисизм здаються схожими, але різниця все-таки є. У кожної людини є частка здорового егоїзму і часто бувають ситуації, в яких хотілося б поставити свої інтереси вище інтересів чоловіка. Але, проблеми починаються тоді, коли це входить у звичку.

Впізнали себе в якомусь із пунктів? Не дивно, таких людей багато, але це не означає, що їм не бути щасливими у шлюбі. Головне, обдумувати свої вчинки і з розумінням ставитися до вчинків вашого партнера.

Читайте також Що робити, якщо ваші друзі розлучилися і ви хочете зберегти хороші відносини з обома

3 риси характеру, якими володіють люди з високим рівнем IQ
© max-kegfire/iStock Щоб встановити взаємозв'язок між рисами характеру та рівнем IQ, вченим довелося провести масштабне дослідження. Виявилося, що інтелект людини
Риси характеру, які розкажуть про вас більше, ніж ви думаєте
© Prochkailo/iStock Риси характеру на які ми не звертаємо уваги, можуть сприйматися іншими людьми не так, як би нам цього хотілося. Kobieta. Pl розповідають, що варто
Які риси характеру варто виховати в собі для довгострокових відносин
© bernardbodo/iStock Ми не можемо знайти ідеального партнера, але можемо знайти «свою» людину. Це означає, що в якості другої половинки варто розглядати тільки емоційно
Дослідження з'ясувало: розлучення може бути заразним і навіть носити позитивний характер
© mofles/iStock Розлучення не трапляється за 5 хвилин. На це рішення впливають не тільки багато життєві події, але і ваше оточення. Нове дослідження показує, як на ваших
Не всі підлітки мають тенденцію до тривалого життя в майбутньому, — дослідження
©Pixabay Що чекає наших дітей у майбутньому, і як життя підлітка може відбитися на його довголіття і благополуччя в зрілому віці? З-за цього багато хвилюються батьки, а
5 психологічних прийомів для щасливого шлюбу
Над шлюбом потрібно працювати. Це твердження знайоме кожному. Багато хто з нас дійсно намагаються працювати над стосунками з усіх сил. Але, на жаль, іноді ми не віддаємо