Особистий досвід: як зберегти стосунки на відстані
15.06.2019 435 0 newsdaily.org.ua

Особистий досвід: як зберегти стосунки на відстані

В закладки

Особистий досвід: як зберегти стосунки на відстані

©Foremniakowski/IStock

Я вирішила торкнутися до болю рідну і одвічну тему стосунків на відстані. Йшли роки, змінювалася, але любові і збереження почуттів двох з різних точок планети — це завжди актуально. Змінилися лише способи підтримки комунікації. Якщо раніше це були листи, дуже рідкісні зустрічі, то зараз — це побачення в різноманітних месенджерах, постійні перельоти, нескінченні листування онлайн.

На власному прикладі, я зрозуміла, що стосунки на відстані можливі, і в таку любов треба вірити. Вона є. Ось вам основні правила, як же підтримувати і зберігати баланс.

Спілкування

В цей пункт я автоматично відношу все те, що стосується комунікації. Листування, дзвінки, ще раз листування і ще раз дзвінки. Тобто найважливіше, це постійно знаходити час для спілкування один з одним, незважаючи на різні графіки, незважаючи на особисті плани і тд. Ви повинні вміти завжди бути на зв'язку, не для тотального контролю, а для того, щоб завжди підтримувати такий собі ефект присутності поруч. Завдяки інтернету тепер можна бачити один одного щодня і ось такі відеодзвінки — це, мабуть, те саме важливе. Не буде спілкування — не буде нічого — це істина.

У моєму випадку, за рік таких відносин я можу по пальцях перерахувати, скільки разів ми не зідзвонювалися по відео. І коли це відбувалося, мені абсолютно не подобалося таке. Кожен день, хоча б на 10 хвилин ви повинні телефонувати, і само собою іноді обмінюватися милими фразами або просто чимось в листуванні. До речі, про милих фразах: не переборщуйте з солодкими романтичними словами, а то все знеціниться.

Увагу

Цей пункт випливає з попереднього. Коли немає можливості бачитися щодня, дуже складно виявляти турботу та увагу до своєї половинки. Проте це можна робити і на відстані. Питати про самопочуття, про те, що ти з'їв на обід і, як там пройшов тренінг на роботі. Подібні дрібниці — це безцінне. Вони зміцнюють взаємини і зближують вас день від дня. Сюди ж можна віднести — покупки милих дрібничок і подаруночків для майбутньої зустрічі. Щоб без приводу порадувати кохану людину.

Довіра

Я тут буду короткою. Без цього пункту не буває нормальних відносин в принципі, ніколи. А вже, якщо мова йде про кохання на відстані, то без довіри ви далеко не поїдете. Раджу вам навіть не намагатися ревнувати або перевіряти, у вас все розпадеться через місяць. Вам потрібно буде бути просто спокійною і впевненою в своєму обранцеві. Для цього дізнавайтеся якомога більше один про одного, про минуле, не бійтеся питати про екс-подружок і тд. Розумний чоловік не дозволить собі вас обманювати, якщо він погодився на таку авантюру, як стосунки на відстані, значить всі, можливо, не просто так.

Планування

Це невід'ємна і дуже неоднозначна особливість стосунків на відстані. Я маю на увазі планування майбутніх зустрічей. З одного боку — це цікаво вибирати країну, в якій ви побачитеся в наступний раз, а з іншого — це відчувається як свого роду робота. Але всі ми знаємо, що відносини — це робота. Так, от ви повинні мати витримку й терпіння, готуйтеся до того, що вам доведеться часто змінюватися в графіку з колегами на роботі, при чому постійно робити це заздалегідь. Адже краще всього планувати зустрічі на 2-3 місяці вперед. До речі, забудьте про те, що тільки він має до вас їздити. Ні, це абсолютна помилка і застарілі поняття. Якщо ви хочете цих відносин, ви теж будете їздити. Так от постійне планування, без нього відносини будуть здаватися чимось несерйозним, немов шкільними.

Загальні заняття

Неважливо, що у вас все відбувається на відстані — спільну справу або заняття повинні бути. Виберіть один серіал і дивіться його, потім обговорюйте кожну серію. Те ж саме стосується книг і фільмів. Дуже здорово знайти цікаву онлайн-гру і разом грати в неї. Ідей для спільних справ може бути безліч, головне — бажання. Не забувайте про це.

Побачення

Так, і вони можуть бути на відстані. Рятує все ті ж відеодзвінки. Призначте час, одягніть щось ошатне, можете навіть зробити мейк. Налийте келишок вина, приготуйте закуску, влаштуйтеся зручніше. Зателефонуйте і приступите до бесіди, ніби ви ось сидите поряд один навпроти одного в затишному закладі. Такі побачення зближують, абсолютно точно. Це привносити чогось нового, часом забавного, але цікавого у ваші відносини.

Цілі та часові рамки

Це, мабуть, мій один з найулюбленіших пунктів і він дуже важливий. Важливий настільки, що без нього немає сенсу взагалі відносин. Якщо у вас відсутні загальні цілі (я зараз не про весілля і дітей, хоча теж можливо), то у вас і відносин немає. Це запам'ятайте, будь ласка. І ось ще який момент, мети вони повинні будуватися самі собою. Точніше розмови про майбутнє, вони спонтанні, цікаві, з залученням з обох сторін. Вже після цього ви можете обговорити і терміни, що і коли приблизно має бути виконано. Якщо мова йде про переїзд одного з вас, то ви повинні не просто говорити про це, а і приступати до дій. Коротше кажучи, завжди важливо знати приблизні часові рамки, коли стосунки на відстані закінчаться і ви зможете жити разом: в одній країні, в одному місті, в одній квартирі.

Зустрічі

У моменти, коли ви зустрічаєтеся, постарайтеся бути такими ж, як і за відеодзвінкам. Важливо максимум бути собою. Не боятися сваритися, з'ясовувати щось. Інакше, які це відносини, якщо буде суцільна романтика? Якщо ви хотіли поговорити про щось серйозне, то обов'язково робіть це при зустрічі. Намагайтеся не відкладати нічого, цінуйте час, проведений разом, насолоджуйтесь вашими і тільки вашими моментами. І більше, більше розмовляйте, пізнавайте один одного в реальності.

Невеликий постскриптум: моя порада, якщо ви серйозно налаштовані, щоб змінити своє життя, переїхати до людини, з яким у вас стосунки на відстані, спочатку поживіть з ним хоча б 2-3 місяці. Ви повинні знайти спосіб перевірити, як ви будете співіснувати. Тільки після цього вирішуватися на серйозні кроки.

Пам'ятайте, що будь-які стосунки — це лише спільна робота. При ніж та, на яку хочеться вставати вранці і працювати разом для спільного майбутнього, в якому багато любові.

Автор: Анна Макренцова

Чому відносин на відстані немає майбутнього
Стосунки на відстані в наш час – це зовсім не те, що було раніше. Сьогодні у пари є багато способів бути на зв'язку 24 години на добу. Смартфони, соціальні мережі і
5 міфів про стосунки між чоловіком і жінкою
©Jasmine Wallace/Pexels Як відомо, 2 з 3-х шлюбів закінчуються розлученням, а все тому, що багато пар досі не мають чіткого уявлення про те, як будуються міцні і ніжні
3 принципи щасливого сімейного життя Наді Дорофєєвої
©viva.ua Солістка групи «Час і Скло» Надя Дорофєєва протягом 6-ти років насолоджується щасливими відносинами з співаком і ведучим Володимиром Дантесом. Не дивлячись на
Стосунки на відстані: що робити, щоб у них було майбутнє
Стосунки на відстані – це завжди нелегко, адже сотні кілометрів між вами можуть значно послабити зв'язок і стати серйозним випробуванням для любові. Як будувати такі
Шкідливі поради: як зіпсувати стосунки з партнером
© Voyagerix/iStock Автор: Каріна Юдіна Буває, що ми власноруч псуємо свої відносини з партнером. Інколи ми це усвідомлюємо, але продовжуємо робити помилку за помилкою.
"Магія" баланс, який допоможе підтримувати щасливі стосунки у парі
© GeorgeRudy/iStock Ще в 70-ті роки минулого століття вчені Джон Готтман і Роберт Левенсон почали дослідження сімейних конфліктів. Вони просили учасників експерименту