10 речей, про які ви перестанете турбуватися, ставши мамою
21.05.2019 481 0 newsdaily.org.ua

10 речей, про які ви перестанете турбуватися, ставши мамою

В закладки

10 речей, про які ви перестанете турбуватися, ставши мамою

©jacoblund/iStock

Ставши матір'ю, ваше мислення змінюється і ви перестаєте турбуватися про багатьох речах. Ми обрали 10, які знайомі кожній мамі.

1. Мільйон друзів

Батьківство зосереджує вас на іншій і, зробивши перерву в спілкуванні з багатьма, ви розумієте, що залишилися лише ті, які дійсно мають значення. Вам вже не важливий мільйон «друзів» в соціальних мережах, а допоможе лише підтримка найближчого кола.

2. Незручні бюстгальтери

Дуже складно знайти ліфчик, який буде зручний і красивий, тому найчастіше доводиться жертвувати чимось одним. Але після народження дитини вам стає все одно на красиві і щільні бюстгальтери, адже вони труть, а їх дужки натирають і не дають дитині смоктати груди. Тоді на перше місце змінює зручність.

©LSOphoto/IStock

3. Боязнь зайвих кілограмів

Народивши, забуваєш про спортзалах і дієтах, а приходить усвідомлення того, що потрібно дитині. Ви перестаєте турбуватися про цифру на вагах, зосередившись на своєму самопочутті, адже життя дивовижна незалежно від того, скільки ви важите.

4. Непотрібні продукти і послуги

Ви будете намагатися знайти краще для дітей, щоб вони були здорові і щасливі. Є це продуктом для догляду за волоссям, який ніколи не підводить, або ідеальної майкою, залишає відчуття впевненості. Ви станете більш лояльною до невдалих покупок і будете більше цінувати якісні, забувши про бренд.

5. Відповіді на всі питання

До народження дитини, відчуваючи страх не виглядати безглуздо, іноді можна прикидався, що розумієш речі, яких ніколи не знав. Але для мами така стратегія небезпечна, тому доведеться або вивчити все, або шукати мудрості в матусь з великим досвідом. Також важливо показати дітям приклад, що цікавість і бажання вчитися набагато важливіше, ніж удавання.

© Wavebreakmedia/IStock

6. Важливість менструації

Спочатку ви постійно турбуєтеся, що вона прийде без попередження або просочиться через тампон. Але після народження дитини ви зрозумієте важливість свого деколи небажаного щомісячного відвідувача.

7. Ідеальний будинок

Ви завжди будете шукати нові рецепти або ідеї щодо оснащення будинку, але перестанете турбуватися про ідеальну і схваленої всіма вітальні. Адже малюк буде бити іграшками в нові меблі, розіллє на килим фарби чи залишить на дивані слід від чашки.

8. Порівняння себе з іншими

Ми всі намагаємося бути кращими, що б це не значило для кожного з нас. Але замість того, щоб турбуватися про те, хто досвідченіший і усвідомленішим, потрібно залишатися собою, навчаючись на своїх і чужих помилках.

© evgenyatamanenko/IStock

9. Почуття самосвідомості

Коли ви ні за кого не відповідаєте, не так страшно, випивши для хоробрості, піти танцювати або співати в караоке. Але при появі дитини приходить усвідомлення того, що ви не хочете бути таким. Тоді ви стаєте по-справжньому мужньою без алкоголю, відчуваючи, що залишили старе свідомість позаду.

10. Настирливі поради

Розповівши про дві смужки на тесті, вам наполегливо почнуть радити, що є (або не є), дадуть поради щодо уникнення розтяжок, вказуючи на вашу некомпетентність. Забудьте про це шумі. Ви навчитеся бути сильними і навчитеся розуміти, чого потребуємо ваша родина і ви самі.

Читайте також Як народження дітей впливає на сексуальне життя батьків

10 речей, про які потрібно перестати турбуватися, ставши мамою
©bylaurenm.com З появою дитини життя новоспеченої мами кардинально змінюється: з'являється величезна відповідальність, нові завдання, а разом з ними і нові хвилювання.
10 фраз, які допоможуть дітям стати більш впевненими
© Deagreez/IStock Мами — це серця і душі сімей. Вони роблять мільйон речей і більше. Вони справжні супергерої. Крім того, вони вирощують впевненість дітей у своїх силах.
Ну ось і 25: 7 речей, які можуть змінити життя після заповітної дати
Вам виповнилося 25, і прийшов час святкувати. Це досить важливий етап у житті: ви вже вивчили багато уроків і пережили чимало дивовижних пригод. Тепер настав час
Шість предметів гардероба, які є у кожної мами
© Sarah Epstein/Flickr Коли жінка стає мамою, змінюється не тільки вся її життя, але й її ставлення до тих чи інших речей. Те, що здавалося значущим і важливим до цього,
Дратівливі речі, якими доводиться користуватися після народження дітей
© Daria Shevtsova/Pexels В світі дуже багато непотрібних і вкрай незручних речей, якими нам все одно доводиться користуватись. Особливо це дратує, коли справа стосується
5 моментів, про які потрібно знати молодим мамам
Після народження дитини ваше життя серйозно зміниться. Материнство – це велике щастя, яке супроводжується величезною відповідальністю і постійними переживаннями за