10 речей, про які потрібно перестати турбуватися, ставши мамою
30.03.2019 551 0 newsdaily.org.ua

10 речей, про які потрібно перестати турбуватися, ставши мамою

В закладки

10 речей, про які потрібно перестати турбуватися, ставши мамою

©bylaurenm.com

З появою дитини життя новоспеченої мами кардинально змінюється: з'являється величезна відповідальність, нові завдання, а разом з ними і нові хвилювання. Motherly розповідає про моменти, яким не варто надавати значення, ставши мамою.

Відсутність великого кола друзів

Ставши батьком ви неминуче зіткнетеся з тим, що друзів у вашому колі спілкування буде ставати менше. Присвячуючи більше часу родині ви не зможете часто зустрічатися з подругами, проте ті, хто справді вас любить, завжди будуть поруч.

© Choreograph/IStock

Незручні бюстгальтери

Материнство тягне за собою деякі зміни у вашому тілі. Груди під час годування дитини може стати більш чутливою і збільшитися в розмірах, тому вибір відповідного бюстгальтера стане непростим завданням. Головне – поставити в пріоритет власний комфорт, а не красу спідньої білизни. Вибирайте бюстгальтер у відповідності з особливостями вашої грудей.

Вага

З появою дитини молодим мамам не варто турбуватися про цифри на вагах, замість цього потрібно покладатися лише на власні відчуття. Якщо ви відчуваєте себе комфортно у власній вазі і при цьому виглядаєте здоровою людиною, то хвилюватися не про що. Необхідно слухати своє тіло і свій організм, а не мучити себе марними дієтами.

© vadimguzhva/IStock

Некорисні товари і послуги

Багато мам також стикаються з товарами і послугами, які не виправдовують своїх коштів і є марними. Однак, тільки шляхом проб і помилок ви зможете знайти те, що дійсно потрібно вам і вашій дитині.

Брак досвіду

Новоспечені мами часто хвилюються про те, що у них недостатньо досвіду і знань для виховання дитини. Крім того, навколо завжди є подруги і бабусі, які норовлять дати пораду або вказати на ваші помилки. Тим не менш, варто вчитися у справді мудрих жінок і напрацьовувати власний досвід.

©evgenyatamanenko/iStock

Читайте також Як правильно контролювати час перебування дитини перед екраном

Розтяжки

Якщо після пологів на вашому тілі з'явилися розтяжки або залишилися шрами, варто прийняти це і постаратися полюбити власні недоліки. Люди не ідеальні, але це робить кожного з нас особливим.

Неідеальний будинок

Не хвилюйтеся про те, що з появою дитини ваш будинок став нагадувати ігрову кімнату, наповнену іграшками, пелюшками, колясками та іншими дитячими речами. Як тільки ваш малюк підросте, ви зможете облаштувати будинок так, як хочете і навчити малюка порядку. А поки що, є куди більш важливі речі, яких варто приділяти увагу.

© vadimguzhva/iStock

Порівняння себе з іншими

Кожна мама неминуче порівнює себе з іншими, однак, варто запам'ятати, що немає ідеальної системи виховання дітей або ідеальної моделі сім'ї. Кожна мама робить все, що від неї залежить і намагається бути кращою для своєї дитини.

Сором

Сором – почуття, яке сковує нас і не дає насолоджуватися усіма радощами життя. Перестаньте боятися осуду оточуючих. Робіть те, що вам хочеться і не втрачайте дивовижних можливостей з-за страху, збентеження і нерішучості.

©jacoblund/iStock

Зобов'язання

Молодим матерям часто вказують на те, що вони нібито повинні робити: як виховувати дитину, як виглядати, як вести себе з чоловіком, як розпоряджатися часом і т. д. Однак, прислухаючись до порад досвідчених людей, ви все ж повинні залишатися при своїй думці і пам'ятати, що єдина ваш обов'язок – бути гарною матір'ю.

Читайте також Як з допомогою звичних засобів допомогти дитині стати вище

10 речей, про які ви перестанете турбуватися, ставши мамою
©jacoblund/iStock Ставши матір'ю, ваше мислення змінюється і ви перестаєте турбуватися про багатьох речах. Ми обрали 10, які знайомі кожній мамі. 1. Мільйон друзів
Як молодої дочки налагодити стосунки з мамою
©huffingtonpost.com Відносини між мамами і дорослими дочками не завжди бувають гладкими. Різниця у віці, відсутність загальних інтересів, відмінність в поглядах на життя
Мудрі поради абсолютно для всіх батьків
© PIKSEL/Istock Виховання дитини – це справжнє мистецтво, якому можна навчитися тільки ставши батьком. Звичайно, ви можете вивчити тонни спеціалізованої літератури, але
5 речей, за які молодій мамі не потрібно вибачатися перед суспільством
©Daria Shevtsova/Pexels З появою дитини багато молоді мами стикаються з необґрунтованим почуттям провини і сорому. Проте, є речі, за які новоспеченим мамам не потрібно
Шість предметів гардероба, які є у кожної мами
© Sarah Epstein/Flickr Коли жінка стає мамою, змінюється не тільки вся її життя, але й її ставлення до тих чи інших речей. Те, що здавалося значущим і важливим до цього,
10 фраз, які допоможуть дітям стати більш впевненими
© Deagreez/IStock Мами — це серця і душі сімей. Вони роблять мільйон речей і більше. Вони справжні супергерої. Крім того, вони вирощують впевненість дітей у своїх силах.