10 фраз, які допоможуть дітям стати більш впевненими
05.06.2019 437 0 newsdaily.org.ua

10 фраз, які допоможуть дітям стати більш впевненими

В закладки

10 фраз, які допоможуть дітям стати більш впевненими

© Deagreez/IStock

Мами — це серця і душі сімей. Вони роблять мільйон речей і більше. Вони справжні супергерої. Крім того, вони вирощують впевненість дітей у своїх силах. Редакція mother.ly призвела 10 фраз, які допоможуть дітям стати більш впевненими.

Вміст матеріалу

1. «Ти прекрасний/прекрасне»

Говорите цю фразу дитині, коли він буде робити щось добре, приймати правильні рішення або виявляти незалежність і силу характеру. Справжня краса полягає в моїх позитивних діях, а не в зовнішності.

2. «Ти будеш чудовою мамою»

Навіть якщо вашій дочці ще рано заводити своїх дітей, важливо, щоб вона розуміла, що вона не гірше інших. І якщо у неї зараз щось не виходить, це не означає, що в дорослому житті у неї також нічого не буде виходити. Пройде час, і ваша дочка згадати ваші добрі слова.

3. «Мені так шкода, що ти так відчуваєш себе»

Матері повинні прагнути до розуміння почуттів дитини. Навіть коли ви не знаєте чому дитина сумний, завжди пропонуйте співчуття. Емпатія породжує емпатію, і ми знаємо, що це один з найважливіших навичок, яких діти повинні вчитися, щоб мати успішні і позитивні стосунки в житті. І позитивні відносини зміцнюють довіру.

4. «Що ти хочеш робити?»

Важливо не тільки вказувати дитині, що він повинен робити, але і питати про його бажання. Покажіть дитині свою довіру і впевненість замість того, щоб кидати їм виклик або контролювати. Так ви показуєте дитині, що його думка теж цінуватися і має значення.

5. «У тебе все вийде»

Рішення дуже важливі для самооцінки. Батьки повинні максимум вказувати вірний шлях, а не постійно вирішувати проблеми дитини за нього. Дозвольте дитині іноді відповідати за свої дії і вирішувати складні ситуації. Так ви підготуєте його до дорослого життя.

© Pixabay

6. «Запроси своїх друзів»

Якщо ви будете дозволяти запрошувати друзів дитини у будинок, то ви виховаєте відразу кілька позитивних якостей в ньому. Завдяки політиці відкритих дверей ви навчіть дитину не турбуватися про найдрібніших деталях того, наскільки чистим може бути ваш будинок або якою смачною є ваша їжа, коли нею пригощають гостей. Ви просто вітаєте людей, незалежно від ситуацій.

7. «Я молюся за тебе»

Якщо ви релігійна людина, то варто показати своїм дітям турботу. Скажіть їм, що ви молитеся за їх добробут і щастя, що вони важливі для вас. Це подарує дітям відчуття спокою, миру і безпеки.

8. «Я люблю тебе»

Говорите ці слова систематично, щоб дитина зміг запам'ятати їх і відчути вашу турботу. Можливо, дорослим немає потреби чути ці слова від своїх постійних партнерів щохвилини, але дітям їх потрібно говорити точно.

9. «Іди розважся»

Дітям завжди цікаво грати і сміятися. Дозволяйте час від часу маленькі пустощі дітей. Нехай порадіють від душі, адже дитинство пройде в мить ока, а щасливі спогади залишаться з ними назавжди.

10. «Я так пишаюся тобою»

Це найбільший словесний подарунок, крім слів кохання, які можуть зробити батьки. Силу цієї фрази складно переоцінити. Говорите їх кожен раз, коли ваша дитина чого-небудь досягає або пробує досягти і зазнає невдачі. Почуття вашої гордості за нього він забере з собою у доросле життя.

10 фраз мам, які зарікалася не говорити в дитинстві
© IStock Багато мам часто помічають за собою фрази, які зарікалася не вимовляти по відношенню до власних дітей. Зазвичай, це фрази родом з дитинства, які колись казали
5 образливих фраз, які не варто говорити дітям
©KatarzynaBialasiewicz/iStock В сучасних методах виховання молоді батьки досі роблять банальні помилки, здатні зашкодити психічному здоров'ю дитини. Часто буває так, що
8 фраз, які важливо повторювати своїм дітям
© yacobchuk/IStock Кожен батько має величезний вплив на розвиток своєї дитини. Щоб заохотити дітей і висловити свої почуття, одного лише визнання в любові недостатньо.
15 фраз, які допоможуть заспокоїти неслухняну дитину
©Pixabay/Pexels Діти – наші дзеркала. Інколи на них треба споглядати інакше, щоби побачити в них себе і зрозуміти: свій власний стиль спілкування треба переформатувати.
5 заборонених фраз, які гарні батьки ніколи не скажуть своїм дітям
Виховання – тривалий процес, в якому є багато підводних каменів. І розумний батько повинен вміти їх обійти, адже іноді одна неправильна фраза або слово можуть обнулити
13 фраз, які допоможуть зібрати дітей вранці швидше
© gzorgz/iStock Всі мами знають, як складно вранці організувати дітей для виходу з будинку. А що якщо уникнути щоденного стресу, просто змінивши фрази, якими ви постійно