5 образливих фраз, які не варто говорити дітям
02.06.2019 616 0 newsdaily.org.ua

5 образливих фраз, які не варто говорити дітям

В закладки

5 образливих фраз, які не варто говорити дітям

©KatarzynaBialasiewicz/iStock

В сучасних методах виховання молоді батьки досі роблять банальні помилки, здатні зашкодити психічному здоров'ю дитини. Часто буває так, що батьки свідомо чи не свідомо говорять дитині те, що їм говорили в дитинстві. Редакція Newsdaily.org.ua зібрала для вас список образливих фраз, які не можна говорити дітям.

«Тебе не запитували»

Ця принизлива фраза здатна відбити у дитини всяке бажання висловлювати свою власну думку і відстоювати свої права. Дайте дитині можливість висловитися з будь-якого питання, якщо він цього хоче, адже цей навик дуже стати в нагоді йому в дорослому житті.

©KatarzynaBialasiewicz/iStock

«Тут нічого твого немає»

Ця фраза спростовує те, що у дитини є щось своє і є справжнім ударом по психіці. Не дивлячись на те, що всі купують батьки, дитина повинна мати право власності на деякі речі, які належать виключно йому.

«Мама з татом нічого тобі не повинні»

Насправді, батьки повинні своїй дитині елементарні аспекти турботи та виховання. Для початку необхідно поставити дитину на ноги , оточити любов'ю, вивчити та надати правильні моральні принципи, і лише після цього можна кидатися такими фразами.

©Sasiistock/iStock

«Батько тебе покарає»

Багато мам спеціально лякають дітей їх суворим батьком, який нібито прийде з роботи і влаштує покарання за погану поведінку. Тим не менш, ця тактика є зовсім правильною, оскільки дитина починає бачити в батька загрозу, а не підтримку і опору.

«Всі діти ведуть себе добре, а ти...»

Ця фраза є образливою з усіх, оскільки батьки порівнюють свого малюка з іншими, поняття не маючи про те, як насправді поводяться інші діти. Дитина в цей момент відчуває себе пригніченим і непотрібним, що в свою чергу тягне за собою занижену самооцінку та інші комплекси.

©KatarzynaBialasiewicz/iStock

Якщо ви виховуєте дітей та бажаєте ним тільки добра, обов'язково виключіть зі своєї промови представлені вище фрази.

8 фраз, які важливо повторювати своїм дітям
© yacobchuk/IStock Кожен батько має величезний вплив на розвиток своєї дитини. Щоб заохотити дітей і висловити свої почуття, одного лише визнання в любові недостатньо.
10 фраз мам, які зарікалася не говорити в дитинстві
© IStock Багато мам часто помічають за собою фрази, які зарікалася не вимовляти по відношенню до власних дітей. Зазвичай, це фрази родом з дитинства, які колись казали
10 фраз, які допоможуть дітям стати більш впевненими
© Deagreez/IStock Мами — це серця і душі сімей. Вони роблять мільйон речей і більше. Вони справжні супергерої. Крім того, вони вирощують впевненість дітей у своїх силах.
5 заборонених фраз, які гарні батьки ніколи не скажуть своїм дітям
Виховання – тривалий процес, в якому є багато підводних каменів. І розумний батько повинен вміти їх обійти, адже іноді одна неправильна фраза або слово можуть обнулити
10 фраз про їжу, які не можна говорити дитині
© Tuned_In/IStock Хочете виростити дитину зі здоровим ставленням до їжі? Тоді стежте за тим, що ви йому говорите, адже батьківські слова тлумачаться дітьми по-своєму!
11 фраз, які не варто говорити батькам однієї дитини
Деякі батьки вирішують зупинитися на одній дитині. Причин може бути безліч: іноді справа в здоров'ї, іноді у фінансах або в будь-яких переконаннях. Тому питання про другу