Як молодої дочки налагодити стосунки з мамою
13.06.2019 954 0 newsdaily.org.ua

Як молодої дочки налагодити стосунки з мамою

В закладки

Як молодої дочки налагодити стосунки з мамою

©huffingtonpost.com

Відносини між мамами і дорослими дочками не завжди бувають гладкими. Різниця у віці, відсутність загальних інтересів, відмінність в поглядах на життя заважають будувати гармонійне спілкування. Однак, не варто забувати, що для кожного з нас мама – найближча і важливий людина, яка день у день віддає дитині свою любов і підтримку. Якщо ви хочете налагодити свої стосунки з мамою і стати з нею кращими подругами, зверніть увагу на рекомендації порталу The Every Girl.

Прислухайтеся до порад мами

Так, мами часто люблять вказувати дочкам на те, що вони повинні робити, і чути подібні твердження не завжди приємно. Однак, ви повинні зрозуміти, що мами говорять це з кращих спонукань. Ви можете прийняти ці поради або залишитися при своїй думці. Головне – не сприймати їх надто гостро.

© Milkos/IStock

Дізнайтеся свою маму краще

Найімовірніше, ви знаєте свою маму виключно, як жінку, яка дала вам життя і виховала. Однак, вона грає не тільки роль матері: вона також може бути дружиною, сестрою, дочкою, босом, талановитим і мудрим чоловіком і т. д. Вам варто дізнатися краще про всі аспекти її життя, щоб вийти на новий рівень ваших відносин.

Знайдіть те, що вас об'єднує

Напевно у вас з вашою мамою є щось спільне. Це може бути певна сфера діяльності, улюблені книги та фільми, спорт, кулінарія, творче хобі і т. д. Знайдіть точки дотику, які допоможуть вам знайти спільну мову не дивлячись на різницю у віці і поглядах.

©YakobchukOlena/Istock

Прийміть те, що розбіжності будуть завжди

Не варто приймати близько до серця всі ваші розбіжності з мамою, адже від них нікуди не дітися. Моменти непорозуміння неминучі, однак, в цьому випадку важливо не відвертатися один від одного, а продовжувати спілкування, намагаючись врегулювати конфлікт.

Працюйте над відносинами

Стосунки з близькими людьми завжди вимагають від нас великої праці. Ви повинні бути готові змінюватися, йти на компроміси, контролювати себе і визнавати свої помилки. Сприймайте свою маму як кращу подругу і ви здивуєтеся, як ваші відносини зміняться на краще і стануть міцнішими.

©GeorgeRudy/IStock

Вчіться у своїх матерів і не забувайте нагадувати їм про свою любов і вдячність.

Читайте також 15 методів стати більш щасливими батьками

4 книги, які допоможуть налагодити стосунки з донькою
© Pexels Найчастіше матерям буває складно вибудовувати дружні, довірчі відносини з дочками з ряду причин: різниця у віці, розбіжності у поглядах, розбіжність характерів,
Дочки-матері: що робити, якщо не ладяться відносини з дитиною
Стосунки матері і дочки завжди складалися непросто. Всім хочеться жити в гармонії, бути близькими і люблячими, але часто трапляється не так, як ми хочемо. Конфлікти
4 важливих ради для батьків, як налагодити спілкування з дошкільням
© evgenyatamanenko/IStock Дуже часто батьки зводять розмови з дітьми дошкільного віку до простих вказівок, що і як вони повинні робити. Це дійсно простий спосіб домогтися
10 речей, про які потрібно перестати турбуватися, ставши мамою
©bylaurenm.com З появою дитини життя новоспеченої мами кардинально змінюється: з'являється величезна відповідальність, нові завдання, а разом з ними і нові хвилювання.
10 фраз, які допоможуть дітям стати більш впевненими
© Deagreez/IStock Мами — це серця і душі сімей. Вони роблять мільйон речей і більше. Вони справжні супергерої. Крім того, вони вирощують впевненість дітей у своїх силах.
Як змусити людей полюбити вас: інструкція в три простих кроки
© patpitchaya/iStock В епоху соціальних мереж, здається, що всі навколо ідеальні. З-за цього нелегко побудувати відносини з іншими людьми. MindBodyGreen розповідають, як