5 ознак того, що ви для нього нічого не важливі
04.04.2019 1 731 0 newsdaily.org.ua

5 ознак того, що ви для нього нічого не важливі

В закладки

5 ознак того, що ви для нього нічого не важливі

© Anjali Verma/Flickr

Дівчата і жінки часто витрачають час не на «тих» чоловіків. Вони щиро вірять, що їх люблять, годують себе марними надіями, або навіть не помічають очевидних ознак того, що вони нецікаві другій половинці. Чим раніше ви усвідомлюєте, що ви нічого не важливі для нього, тим швидше навчитеся жити без нього.

Ми б хотіли розповісти вам про 5 речей, які вказують на те, що ваші почуття не відповідають взаємністю. Це боляче, це неприємно, але це треба визнати.

© Anjali Verma/Flickr

Він ігнорує ваші повідомлення

Мобільні телефони стали невід'ємною частиною нашого життя, так що ми їх зазвичай тримаємо під рукою. Так от: ви відправили йому повідомлення, але він не відповідає вас протягом всього дня і навіть через кілька днів, що це може означати? Ви починаєте переживати, раптом з ним щось сталося. Чи виправдовуєте його: «він зайнятий», «у нього робота», «він міг поїхати кудись за місто».

Але найпоширенішою причиною, чому він не відповідає, є його небажання відповідати. Відповісти на повідомлення дуже просто, це займає декілька секунд. Але якщо він не хоче витрачати навіть їх на вас – чи потрібен вам такий чоловік?

Він забув привітати вас з великим святом

Деякі чоловіки стверджують, що в їхній родині не прийнято було дарувати подарунки, тому і вони не приділяють уваги цьому питанню. Але ж він може вас елементарно привітати. Він забув? Якщо людина (друг чи коханий) для вас багато значить, ви не забуваєте про такі речі. Спочатку він не привітав вас з днем народження, а потім не привітав з Новим роком. Тут йому немає виправдань! Навряд чи можна забути, коли настав Новий рік. Якщо він не згадує про вас в такі важливі свята, це вже наштовхує на нехороші думки.

© Evolution Labs/Flickr

Він уникає з вами зустрічей

Він може вішати вам локшину про те, що у нього щось сталося: на роботі завал, то у нього хтось захворів, то ще щось. Так, таке можливо, але не в тому випадку, якщо це відбувається часто. Зазвичай чоловік зацікавлений в жінці, хоче бачити її частіше. Він зробить все, щоб зустрітися: відкладе плани, змінить свій графік і т. д.

Але якщо не ви перша в списку його «важливих справ» – це теж тривожний знак.

Йому байдуже ваша думка

У нього може бути свою думку на ті чи інші речі, але він повинен вислухати вас і дізнатися вашу думку. Якщо він цього не робить – він не сприймає вас всерйоз. Егоїзму не повинно бути в любові. Якщо ти любиш когось- ти приймаєш людину з його поглядами на життя, думкою, нехай навіть воно відрізняється від твого власного.

© vadimguzhva/IStock

Йому плювати, якщо у вашому житті відбувається щось важливе

Наприклад, ви отримали роботу, про яку давно мріяли. Ви про це повідомили всім в соцмережах, так що він явно не міг не дізнатися про це. Але від нього немає ніякої реакції. Він не радий за вас, не хвалить вас і не поспішає відзначити цю подію. Гірше всього, якщо ви самі йому розповіли про те, що у вас нова робота, а він сприйняв цю новину так, ніби ви розповіли про щось зовсім порожньому і незначне.

Якщо людині ви важливі, якщо у нього є до вас почуття, він не буде себе так вести. Така поведінка не є нормою для хлопців. Це поведінка – ознака незацікавленого і байдужого до вас хлопця.

Читайте також: 8 важливих моментів, на які варто звертати увагу в нових відносинах

7 ознак, що відносини підійшли до кінця
© vadimguzhva/IStock Як зрозуміти, що потрібно рухатися далі і закінчити відносини? Якщо ви у відносинах досить довго, побачити червоні прапорці стає простіше, а значить,
7 ознак жінок, на які звертають увагу чоловіки
© Logan Dodson/Flickr Вчені продовжують вивчати те, як влаштований мозок чоловіка і жінки, ще сильніше переконуючись в тому, що існує величезна кількість відмінностей між
Чому жінка не отримує задоволення від фізичного контакту: 3 варіації на тему
©LittleBee80/IStock Оргазм для вас лише науковий термін, що не має нічого спільного з реальністю? Не поспішайте навішувати на себе і свого партнера якісь ярлики. Цілком
10 продуктів, які погіршують сексуальний потяг
© Anjali Verma/Flickr Сексуальний потяг людини визначається співвідношенням тестостерону та естрогену в організмі. Якщо ви хочете збільшити свій сексуальний драйв, то
Чому не можна дарувати годинник: просте пояснення складного повір'ям
© InnerVisionPRO/IStock Чому не можна дарувати годинник другій половинці? Ви, ймовірно, вже чули про це повір'я. Хтось вважає, що все це – забобони людей, не має нічого
9 ознак, за якими не варто одружуватися зі своїм партнером
© Pexels Якщо ви плануєте вступити в шлюб, але вас долають сумніви стосовно вашого партнера, то для початку проаналізуйте його поведінку і вчинки, перш, ніж захопитися