10 аргументів проти дитячого сну на балконі
25.06.2019 610 0 newsdaily.org.ua

10 аргументів проти дитячого сну на балконі

В закладки

10 аргументів проти дитячого сну на балконі

© Pixabay/Рexels

Багато батьків вважають, що сон на балконі – це хороша альтернатива прогулянок з малюком. Але не все так просто, адже в деяких країнах за таку поведінку матерів притягають до відповідальності. Дійсно, балкон – далеко не найбезпечніше місце для дитини. Ось які загрози потрібно обов'язково враховувати.

1. Ймовірність падіння

Якщо балкон не обладнаний повноцінним спальним місцем, то про сон не може бути й мови. Дитина обов'язково спробує вибратися з коляски, тому навіть не думайте йти на такий ризик.

@ USGirl/iStock

2. Ефект теплиці

Якщо у вас засклена лоджія, то врахуйте, що сонячні промені дуже швидко нагріють повітря, перетворивши балкон у справжню сауну. Цей ефект не вийде уникнути, навіть якщо ви відкриєте кілька стулок.

3. Дефіцит ультрафіолетових променів

Ультрафіолет, без якого синтез вітаміну D неможливий, не може проникати через скла. Якщо ваша дитина не буде проводити достатньо часу на вулиці, то з великою часткою ймовірності захворіє.

© Pexels

4. Фактор сусідів

Палить сусід може змусити вашого малюка дихати тютюновим димом. Запобігти це ви не зможете, оскільки формально він нічого не порушує.

5. Фактор складу

Лоджії більшості людей – це справжні склади, для непотрібних речей, які шкода викидати. Погодьтеся, перебування дитини в таких умовах – це далеко не найкраща ідея.

© pixabay

Читайте також: 5 речей, за які молодій мамі не потрібно вибачатися перед суспільством

6. Погане повітря

Якщо ваш балкон виходить на який-небудь парк, то вам дуже пощастило. Але зазвичай під вікнами розташовується сміттєвий контейнер або жвава проїжджа частина.

7. Мінлива погода

Погода змінюється дуже швидко. Займаючись домашніми справами, ви можете не помітити різке падіння температури або початок цього урагану.

© FamVeld/iStock

8. Відсутність розвитку

На прогулянках ваш малюк активно вивчає навколишній світ. Погодьтеся, дитина, який «гуляв» на балконі, навряд чи зможе похвалитися швидким розвитком.

9. Звикання до візку

Якщо дитина буде багато часу проводити в колясці, то незабаром може відмовитися від сну в ліжечку. Під час прогулянок така залежність навряд чи сформується.

©LSOphoto/IStock

10. Відсутність доцільності

Година прогулянки принесе дитині набагато більше користі, ніж весь день сну на балконі. Залиште дитину в ліжечку, поки займаєтеся домашніми справами, а потім відправляйтеся на вулицю.

Читайте також: 6 лайфхаков, які полегшать ваше життя з дитиною

7 важливих моментів, які варто враховувати при виборі дитячого садка
© Andrey_Kuzmin/IStock Дитина проводить в дитячому саду майже весь день, тому при його виборі потрібно враховувати не тільки місце розташування виховного закладу. В першу
Як перетворити свій балкон з мінімальною витратою коштів
© petrunjela/iStock Як можна використовувати балкон? Можливо, ви задавали собі це питання, але так і не знайшли відповідь. Звичайно, в умовах обмеженого простору важко
8 переваг грудного вигодовування, про яких не говорять лікарі
Годувати грудьми чи ні — одне з перших рішень, які приймають молоді мами. Незалежно від того, який вибір ви зробите, необхідно заздалегідь розглянути всі за і проти.
7 лайфхаков, як захистити дитячу шкіру від сонця
© Nadezhda1906/iStock Сонячні промені грають дуже важливу роль у синтезі вітаміну D, тому діти повинні багато часу проводити на свіжому повітрі. Але врахуйте, що
Як вибрати правильний дитсадок для своєї дитини
© Andrey_Kuzmin/IStock Вибір найбільш відповідного дитячого саду для дитини може здатися досить складним завданням. Однак, вам буде простіше визначитися, враховуючи такі
Чому в ресторані варто відмовитися від замовлення з дитячого меню
©purewow.com Якщо ви йдете в ресторан з дитиною, то зверніть увагу на те, що вам необов'язково замовляти малюкові щось з дитячого меню. Ми заглянули Purewow і там