5 стилів природного утворення, які стають популярними в світі
11.06.2019 356 0 newsdaily.org.ua

5 стилів природного утворення, які стають популярними в світі

В закладки

5 стилів природного утворення, які стають популярними у світі

© Pixabay/Pexels

Існує багато альтернативних систем освіти, які в тій же мірі ефективні, що і традиційна освіта в школі. Деякі з них використовуються в приватних навчальних закладах, але багато краще використовувати в умовах домашнього навчання.

Вальдорфское освіта

Рудольф Штайнер, хорватська доктор філософії, педагог і соціальний реформатор, разом зі своєю дружиною Марі сформував те, що тепер відоме як Вальдорфское освіта. Перша школа Вальдорф відкрилася в 1919 році. Штайнер хотів, щоб новий тип освіти був безкоштовним. Його навчання було інтегративним, і девіз його школи став «серцем, руками і головою», що означає, що дитина найкраще вчиться, коли всі ці грані використовуються разом.

Вальдорфское освіта орієнтована на те, щоб зустріти дитини на тому етапі розвитку, на якій вони знаходяться, а не змушувати дітей, чиї уми не готові отримувати інформацію. Штайнер є одним з небагатьох вихователів, які вважають, що відстрочка формального академічного навчання насправді приносить користь дитині, а не перешкоджає успіху, оскільки інформація буде надана їм, коли вони будуть достатньо розвинені для цього. Діти, які отримують освіту за методом Вальдорфа, вивчать звичайні предмети, такі як математика і наука, але також вивчать такі речі, як в'язання, різьблення, садівництво й інші, використовуючи творчі здібності дитини.

© Pixabay/Pexels

Монтессорі

Марія Монтессори – італійський лікар і педагог. Вона почала формувати свою концепцію навчання ще в 1906 році під час роботи в бідному регіоні Італії. Монтессорі вважала, що дитяча меблі в навчальному середовищі допомагає дитині знайти упевненість в своєму оточенні, і ця впевненість є невід'ємною частиною їх здатності вивчати нові поняття. Такі речі, як низькі столи, стільці, доступні раковини і туалети, були відмінними рисами школи Монтессорі. Вона також вважала, що для маленьких дітей навчання полягає в повсякденних завданнях. Очікується, що учні повинні допомагати в таких справах, як сервіровка столу, прибирання і годування тварин.

Марія Монтессорі поміщала на полиці своїх класних кімнат «підготовлені матеріали», які діти могли досліджувати. Кожна полиця була відведена під окрему тему, яка допомагала дитині оволодіти навичками, такими як наливання води в чашку, використання щипців для перенесення предметів в контейнер і з нього і т. д. і більш складні завдання для дітей старшого віку.

© Pixabay/Pexels

Шарлотта Мейсон

Шарлотта Мейсон народилася в Англії приблизно в той же час, що і Штайнер і Монтессорі. Вона навчалася вдома, пізніше отримавши традиційна педагогічна освіта. Метод Мейсон фокусується на створенні характеру у дитини. Основою методу є девіз «Я є, я можу, я повинен, я зроблю». Діти повинні виховуватися в атмосфері поваги, а не тільки дисципліни, а духовної освіти слід приділяти стільки ж часу, скільки і математики.

Мейсон вважала, що діти потребують високоякісних, реальних матеріалах для навчання. Наприклад, «живі книги», в яких зображені справжні персонажі, а не фальшиві герої мультфільмів. Так само вона включала багато предметів навчання дитини одночасно, не поділяючи за темами.

© KatarzynaBialasiewicz/iStock

Радикальний анскулінг

Анскулінг – це спірний термін. У найрадикальніших версіях батьки вірять, що діти можуть самі вибирати предмет, час і місце для навчання. Якщо дитина хоче грати у відеоігри протягом багатьох годин – це нормально. Якщо дитина хоче читати книги цілий день – це теж нормально. Цей метод керується самою дитиною, в основному без допомоги батьків. Люди, які не віддають дитину в школу, вірять, що діти будуть вчитися, коли речі стануть для них цікавими, і батьки дуже мало, або взагалі не повинні їх направляти.

© Rawpixel/iStock

Метод, спрямований на задоволення

Це природний стиль навчання, в якому ви прямуєте за інтересами своєї дитини в навчанні, надаєте йому ресурси і рекомендації, необхідні для вивчення бажаної теми. У цьому типі навчання наша робота в якості батьків – надати дітям правильні ресурси для досягнення успіху. Це можуть бути поїздки до бібліотеки, музеї, використання Google для отримання інформації, перегляд відео на YouTube, найняти репетитора, вихід на вулицю, щоб спостерігати за тваринами і робочі зошити, якщо дитина цього бажає. При цьому дитина не повинна проводити занадто багато часу в приміщенні, навчатися за загальною навчальною програмою, не повинен годинами сидіти за партою, повторюючи і заучуючи одні і ті ж речі.

Цей метод підійде вам, якщо ви переглянули безліч навчальних програм, але ні одна не підходить саме для вашої дитини, якщо вам не подобається жорсткий щоденний графік, в якому багато годин поспіль використовуються тільки книги.

Франція заборонила смартфони та іншу техніку учням: навіщо і до чого такі заходи
© oksun70/iStock Люди, які зараз відправляють дітей на навчання в школу, раніше і подумати не могли, що з'являться різні гаджети, які можна буде брати з собою в школу.
Вчені виявили, що дошкільна освіта не робить дітей більш успішними
© demaerre/IStock Сучасні батьки відчувають великий тиск з боку суспільства, змушує їх віддавати своїх малолітніх дітей на всілякі курси. Нікого вже не здивувати тим, що
Цікаві уроки, які допоможуть дитині поводитися з грошима
@ Tomwang112/IStock Враховуючи, наскільки важливі фінансові навички в житті, дивно, що в школах не вчать дитину поводитися з грошима. Однак, як батько, ви можете і
Як вибрати своїй дитині якісну освіту за кордоном
Якісна освіта за кордоном приваблює безліч сімей з України. І адже це навіть не дивно. Кожен батько хоче для своєї дитини прекрасного і успішного майбутнього. А з якісною
Як вибрати дитині правильного вихователя або вчительку і чому це важливо
PIKSEL/IStock Дитячий садок і школа – це місця, де дитина починає активно взаємодіяти з однолітками і дорослими. Тому важливо, щоб у цих установах вашому чаду було
Як виховувати дитину: 5 популярних концепцій для думаючих батьків
Метод Монтессорі «Ми не здатні створювати геніїв. Ми можемо тільки дати кожній дитині шанс реалізувати свої потенційні здібності стати незалежною, впевненою,