6 додатків, які допоможуть контролювати час перебування дитини в смартфоні
16.06.2019 957 0 newsdaily.org.ua

6 додатків, які допоможуть контролювати час перебування дитини в смартфоні

В закладки

6 додатків, які допоможуть контролювати час перебування дитини в смартфоні

©momsxyz.com

Якщо телефон став для вашої дитини не тільки засобом зв'язку, але і розвагою, варто почати це контролювати. Як правило, смартфони надають дітям доступ до всієї інформації, що зберігається на просторах Інтернету, в тому числі і до тієї, яку для них не призначено. Редакція Newsdaily.org.ua зібрала для вас список мобільних додатків, які допоможуть відслідковувати перебування дитини в смартфоні.

OurPact Parental Control & Screen Time

Це додаток користується величезною популярністю, оскільки воно дозволяє блокувати заборонені сайти, відстежувати місцезнаходження телефону і час, проведений в мережі. Додаток доступно для скачування на пристрої iOS і Android.

©people.com

Moment Screen Time Tracker

Це додаток нагадує дітям, коли потрібно відірватися від телефону і зробити паузу. Також в кінці дня воно показує, скільки годин чи хвилин дитина провела в телефоні. Воно допоможе дисциплінувати малюка і позбавити вас від хвилювань. Додаток доступно для користувачів iOS.

xBlock Porn Blocker

Це програма блокує заборонений контент в Tumblr, Flickr, Pinterest та Reddit. Воно вбереже дитину від відвідування сайтів для дорослих і нецензурною реклами. Додаток доступно для користувачів iOS.

©kqed.org

SaferKid Text Monitoring App

Це додаток дозволяє відстежувати тексти в телефоні дитини, запобігати використання заборонених сайтів і обмежувати час перебування в мережі. Додаток доступно для користувачів iOS і Android.

Nintendo Parental Control Switch

Це додаток дозволить вам встановити ліміти використання телефону дитиною, а також поставити обмеження на певні сайти, ігри і програми. Скачати Nintendo ви можете безкоштовно через App Store або Google Play.

©momsxyz.com

Find My Family, Friends, Phone

Це додаток допоможе вам відстежувати місце розташування вашої дитини і час, який він проводить в телефоні. Скачати додаток ви можете безкоштовно пристрої iOS і Android.

Виберіть одне з поданих вище програм на телефон своєї дитини, щоб контролювати його перебування в мережі.

Як обмежити дітям доступ в Інтернет: 5 важливих і потрібних інструментів
© BrianAJackson/IStock Інтернет відкриває перед дітьми практично безмежні можливості, але не варто забувати про залежність від мережі. На жаль, сьогодні ця проблема
Як вибрати телефон для дитини: 5 важливих нюансів
© dolgachov/iStock Якщо ви хочете завжди мати зв'язок зі своєю дитиною, то задумайтеся про придбання мобільного телефону для нього. Але до вибору гаджета для дітей
Як обмежити перебування дитини на сайті YouTube
© YakobchukOlena/iStock Якщо ваша дитина проводить дуже багато часу в інтернеті, то варто скористатися інструментами для батьківського контролю. Наприклад, Google надає
Корисні мобільні додатки для виховання дітей
У 21 столітті перед нами відкриті будь-які можливості. Інтернет може допомогти розібратися в будь-якій проблемі і знайти потрібне рішення. Але є і додатки, які здатні
5 корисних додатків для перегляду фільмів і серіалів
© AntonioGuillem/iStock Якщо ви паралельно дивіться декілька серіалів і не втрачаєте новинок кіно, то напевно не раз заплутувалися в кількості отсмотренных епізодів.
6 додатків, які допоможуть контролювати вагу
© Dieta Часи, коли нам доводилося вести харчовий щоденник в звичайному блокноті, давно залишилися в минулому, адже тепер з цим завданням відмінно справляються смартфони.