14 щоденних занять для стимуляції розвитку дитини
14.05.2019 306 0 newsdaily.org.ua

14 щоденних занять для стимуляції розвитку дитини

В закладки

14 щоденних занять для стимуляції розвитку дитини

Завдання кожного батька – добре виховати своєї дитини, вклавши в нього знання, моральні якості, погляди і переконання. Батьки повинні відігравати активну роль у розвитку своєї дитини, заохочуючи будь-якого роду навчання з самих ранніх років. Сьогодні ми розповімо про щоденних заняттях, які ви можете виконувати зі своєю дитиною, щоб стимулювати його розвиток.

Читання

Найкраще, що ви можете прищепити своїй дитині – це любов до читання. Щоденне читання познайомить дитину зі словами, звуками і рідною мовою. Крім того, це розвине дитячу уяву і фантазію.

@ monkeybusinessimages/iStock

Готування

Хто сказав, що дітям на кухні не місце? Малюки із задоволенням можуть допомагати батькам у приготуванні їжі, виконуючи прості доручення. Це цікаве заняття прищепить дітям обережність, уважність і ретельність.

Цифри

Як правило, діти віком до 2-х років вже вміють рахувати до 10, а в 3-4 роки їх можна навчати простим основам математики, таким як додавання і віднімання.

Конструктор

Зборка деталей конструктора допомагає дітям розвинути координацію рук і очей, рухові і просторові навички, творчість, міркування і пошук вирішення проблем.

© monkeybusinessimages/iStock

Алфавіт

Помістивши магніти з літерами на холодильник, ви допоможете дитині швидше освоїти абетку й навчитися складати літери в слова і пропозиції.

Асоціації

Гра в асоціації – відмінний спосіб стимуляції розвитку маленької дитини. З ранніх років дитина почне асоціювати тварин зі звуками, які вони видають і т. д. І, найголовніше, в цю гру можна грати де завгодно і коли завгодно.

Пантоміма

Розвинути уяву дитини також допоможуть ігри. Спробуйте пограти в пантоміму, демонструючи тварин або персонажів з допомогою рухів без слів. Завдання гравців полягає в тому, щоб вгадати, кого ви зображаєте.

©Rawpixel/iStock

Рима

Щоб дитина легше запам'ятовував слова і розвивав почуття рими, включайте йому дитячі пісні та читайте вірші. Це допоможе дитині швидше освоїти мистецтво мовлення.

Бібліотека

Відвідуйте з дитиною бібліотеки і книжкові магазини, щоб знаходити нові твори дитячої літератури і виховувати в дитині любов до книг.

Лист

Заохочуйте бажання дитини записувати свої думки та історії. Ця діяльність сприяє розвитку уяви, координації рук і творчості. Заведіть зошит для записів і малюнків дитини, з якої потім можна буде створити справжню книгу.

@ paylessimages/IStock

Сміх

Дослідження показали, що батьки, які жартують зі своїми дітьми, насправді вчать їх досить цінним життєвим навичкам: розуміння різниці між жартами і облудою, дозволяє дітям навчатись уявляти, сміятися над собою і мислити абстрактними способами.

Спілкування

Спілкування з дитиною – це основа основ його розвитку. Навіть якщо дитина ще не вміє говорити, він обов'язково зрозуміє вашу думку по інтонації і мови жестів. Говоріть з дитиною з самого його народження, пояснюючи значення предметів, дій і т. д.

©LSOphoto/iStock

Фотографії

Незалежно від віку вашої дитини, фотографії також можуть відігравати велику роль в розвитку. Приміром, показуйте дитині фотографії його родичів, повторюючи їхні імена, щоб ця інформація відклалася у його пам'яті.

Спробуйте виконувати дії, описані вище, зі своєю дитиною, щоб прискорити його розвиток, навчання та становлення характеру.

Особистий досвід: як переконати школяра читати книги на канікулах
© monkeybusinessimages/iStock Чи знаєте ви, що всіх успішних людей об'єднує одна спільна риса – любов до читання? Завдання кожного батька – прищепити цю межу своїй
Важливо: вчені довели, чому читання книг так корисно для виховання вашої дитини
Вам не здається, що в зв'язку із зростаючим прогресом і неймовірними темпами розвитку суспільства ми ризикуємо звести нанівець деякі з основних видів діяльності,
Перевірені спосібі привити дитині любов до навчання
© pixabay Дослідження показують, що діти, які навчаються за власною волею, а не під тиском батьків, домагаються великого успіху в житті. Ваш батьківський обов'язок —
6 лайфхаков, які полегшать ваше життя з дитиною
©LSOphoto/IStock Поява первістка в сім'ї, – радісна та відповідальна подія, до якого потрібно бути готовими. Ми зібрали для вас ефективні поради, які полегшать життя з
Вагомі доводи, чому важливо читати вголос своїм дітям
©monkeybusinessimages/iStock Читання дітям вголос – це найважливіша складова виховання, що сприяє їх успіху та розвитку. Не варто нехтувати цим корисним заняттям, завдяки
13 реалістичних способів мирно виховувати дітей
©monkeybusinessimages/iStock Щоб установити довірливі стосунки з дитиною та прищепити йому кращі моральні якості, погляди і переконання, необхідно підтримувати мир у