Перевірені спосібі привити дитині любов до навчання
01.04.2019 413 0 newsdaily.org.ua

Перевірені спосібі привити дитині любов до навчання

В закладки

Перевірені спосібі привити дитині любов до навчання

© pixabay

Дослідження показують, що діти, які навчаються за власною волею, а не під тиском батьків, домагаються великого успіху в житті. Ваш батьківський обов'язок — направити дитину на правильний шлях, захопити її певним предметом і дати їй можливість полюбити захоплюючий процес навчання, щоб вона сама бігла до школи, як на свято.

Редакція Newsdaily.org.ua зібрала для вас корисні поради, які допоможуть привити дитині любов до навчання.

Вчіться самі

Будьте прикладом для своїх дітей: постійно розвивайтеся і поповнюйте скарбничку знань, дізнавайтеся нове, вирішуйте складні завдання, ставте перед собою нові цілі, відточуйте свої навички. Ваша жага до навчання обов'язково надихне дитину. Крім того, поділіться з малюком своїм досвідом і розкажіть про ті, як самі досягли успіху.

Розділіяйте допитливість дитини

Підтримуйте допитливість дитини: ставтся серйозно до будь-яких питань малюка і давайте йому розгорнуту відповідь, заохочуйте його інтерес до науки і природі, дивіться разом пізнавальні програми. Придбайте дитині набір юного хіміка, щоб ставити вдома міні-досліди і розвивати любов до навчання.

© Snapwire

Читайте частіше

Підвищуйте інтерес дитини до читання: читайте їй самі і менеджер читати по черзі, вибирайте захоплюючі твори, ходіть разом до бібліотеки. Любов до читання є запорукою успішного розвитку дитини протягом усього життя.

Пишіть частіше

Навичка писання є ще однією важливою складовою розвитку малюка і його високої успішності в школі. Спробуйте писати разом з дитиною, запропонуйте їй вести щоденник і записувати свої думки або написати листа друзям і родичам. Прищеплюйте дитині любов до писання всіма можливими способами, оскільки це зіграє велику роль у її житті.

©Kha Ruxury

Проявляйте інтерес до шкільного життя дитини

Цікавтеся справами малюка в школі: аналізуйте його контрольні роботи та оцінки, дізнавайтеся про відносини з однокласниками і вчителями, стежте за виконанням домашнього завдання. Будьте в курси того, що відбувається в школі, але ставитеся до всього з розумінням і завжди залишайтеся на боці своєї дитини.

Створіть навчальну обстановку

Відведіть дитині спеціальне місце і час на виконання домашнього завдання. Покажіть, що ви серйозно ставитеся до цього заняття. Скоротіть кількість відволікаючих чинників і будьте готові допомогти дитині в разі потреби.

© pixabay

Дотримуйтесь вказаних вище порад, щоб допомогти дитині полюбити навчання і стати успішною.

4 способи прищепити дитині любов до навчання
©Wavebreakmedia/iStock Хочете прищепити своїй дитині любов до навчання? Повірте, зробити це набагато простіше, ніж ви думаєте. Автори книги «What Kids Need to Succeed»
10 правил, які мотивують дитину до навчання
©Pixabay Всі батьки мріють про високу успішність своїх дітей у школі, альо часто, якщо діти не виправдовують очікувань, батьки вдаються до радикальних заходів, таких як
6 промов, які варто знаті молодим батькам
Приголомшлива інфомація про батьківство: як тільки вам здаватиметься, що буря минулась, це буде початок кінця. Діти спершу починають ходити самостійно, потім розповідають
Як виростити дитину двомовним: 8 порад, якими діляться експерти
© Artur/IStock Численні дослідження вказують на переваги двомовності. Воно здатне відкрити розум маленьких дітей і підвищити їх освітній перевага в житті. Таким чином,
Несподівані причини, чому домашнє завдання шкідливо для дитини
© tatyana_tomsickova/iStock Школа є важливим аспектом в житті кожної дитини. Знання, отримані в школі, є безцінними і незамінними. Однак дослідження показали, що надмірні
Чи потрібно втручатися, якщо ваших дітей задирають в школі
©Choreograph/iStock Експерти в області філософії і психології встановили, що знущання між дітьми починаються з 4-х років, а не в середній школі, як всі звикли думати.