Як виростити дитину двомовним: 8 порад, якими діляться експерти
01.03.2019 419 0 newsdaily.org.ua

Як виростити дитину двомовним: 8 порад, якими діляться експерти

В закладки

Як виростити дитину двомовним: 8 порад, якими діляться експерти

© Artur/IStock

Численні дослідження вказують на переваги двомовності. Воно здатне відкрити розум маленьких дітей і підвищити їх освітній перевага в житті. Таким чином, навчання дитини двох мов з раннього віку сприяє кращій багатозадачності. Також поліпшується увагу, фокусування і розумова гнучкість в більш зрілому віці.

Редакція Motherly призводить вісім способів, як батьки можуть підтримати двомовність у своїх дітей.

Вміст матеріалу

1. Зробіть двомовність рутиною вашої дитини з раннього віку

Книги і короткі відеоматеріали можуть зіграти вирішальну роль у підтримці двомовності. Доведено, що основоположні навички грамотності на одній мові підтримують грамотність на іншому.

Розповідайте історії на різних мовах або включайте короткі відео. Останні будуть вводити нові слова в лексикон дитини за допомогою знайомих пісень. Так навчання дитини не буде проходити нудно.

2. Розмовляйте на різних мовах

Наприклад, батьки, які говорять на одній мові, наприклад, французькою, може посприяти тому, що будинки будуть говорити тільки по-французьки.

Якщо один з батьків знає іноземну мову, тоді навчання дитини може проходити двосторонньо. Так, батьки можуть спілкуватися з малюком на двох мовах регулярно.

3. Будьте послідовні і наполегливі

Можна вивчити іноземну мову на курсах. Однак краще, якщо навчання дитини буде введено поступово. Увімкніть вивчення мови в те, що ви робите кожен день. Ви можете, наприклад, влаштовувати читання книг вечорами. Перегляд одного з навчальних відео знадобитися в черзі в продуктовому магазині.

4. Переконайтеся, що ваша дитина вивчає мови з різних джерел

Забування мови може відбутися швидко, якщо ця мова не використовується. Підтримуйте навчання дитини з допомогою шкільних програм. Також знадобляться ігрові групи, школи з 2-ма мовами, а також регулярне вивчення книг і відео.

5. Підтримуйте позитив

Дітям властиво займатися тим, що приносить їм задоволення. Придумуйте дурні історії іноземною мовою. Можете співати пісні, а також грати цікаві ігри. Відвідуйте місця, де говорять на іншій мові. Також плануйте щотижневий вечір навчання дитини. Можете разом приготувати традиційну страву країни, мову якої ви вивчаєте. Навчання дитини може бути і цікавим.

6. Використовуйте фонову музику в навчанні

Маленькі діти поглинають всі знання як губки. Музика у фоновому режимі може бути цікавим і простим способом додати більше мови у день вашого дитини. Навчання дитини може бути і не прямим.

7. Підключайтеся до родичів, які говорять на цій мові.

Розписуйте щотижневі відеодзвінки з далекими родичами. Вони можуть збільшити рівень навчання дитини мов, а також підвищити їх почуття зв'язку з іншою культурою.

8. Подумайте про найм няні або репетитора, які говорять іноземною мовою

Навчання дитини двомовності може проходити і без вас. Няні і репетитори можуть допомогти дитині швидше адаптуватися, а також звикнути до нової ролі.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам виростити розумного й освіченого дитини. Нехай він буде вільно розмовляти на двох мовах. Удачі!

Читайте також Як вибрати книгу дитині: практичні поради для батьків усвідомлених

Потрібно віддавати дитину в дитячий садок: дослідження пролило світло на позитивний вплив соціуму для малюків
© Skitterphoto/pixabay Працюючі матері можуть зітхнути з полегшенням. Тепер вони можуть не бояться залишати своїх малюків у дитячих садках. Дослідження показало, що діти,
Як регулярні розмови дітей з дорослими впливають на розвиток мозку дитини
© michaeljung/IStock Чи достатньо ви говорите зі своїми дітьми? Дослідження показують, що дуже важливо розмовляти з дітьми з самого раннього віку. Навички мовлення Діти,
10 правил виховання, які допоможуть виростити впевненого дитини
© pexels.com Успішні люди, завжди впевнені в собі, ви помітили? Звичайно, базові якості характеру закладаються ще в дитинстві, але головна роль у їх розвитку належить
5 науково обґрунтованих способів збільшити IQ вашої дитини
© Time Багато батьків задаються метою виростити розумних дітей, оскільки високий IQ давно асоціюється зі щастям, успіхом і матеріальним добробутом. Однак більшість вчених
Чому проблеми в успішності дитини – насправді питання спадковості
© LuminaStock/iStock Якщо ви лаєте сина за двійки, то перестаньте це робити. Адже успішність дитини залежить і від батьків. Оцінки – це не тільки праця, а ще й
Як виростити з дитини успішної людини
Батьківство – це важка праця і цілодобова робота без вихідних. Коли в родині з'являється малюк, подружня пара стає більш відповідальною, ставить на перше місце турботи