10 правил, які мотивують дитину до навчання
17.05.2019 405 0 newsdaily.org.ua

10 правил, які мотивують дитину до навчання

В закладки

10 правил, які мотивують дитину до навчання

©Pixabay

Всі батьки мріють про високу успішність своїх дітей у школі, альо часто, якщо діти не виправдовують очікувань, батьки вдаються до радикальних заходів, таких як загрози, шантаж і покарання. Правда в тому, що ці методи не довго будуть працювати і набагато ефективніше спробувати захопити дитину тим чи іншим предметом, давши можливість вчитися добровільно, а не під тиском. Звичайно, це вимагатиме сил і часу, але результат того вартий.

Сьогодні ми розповімо вам про засоби мотивації дитини до навчання.

Відповідайте на всі питання дитини

Навіть якщо ви дуже зайняті, знайдіть час на ті, щоб дати розгорнуту відповідь на кожне дитяче «чому?». Тільки так ви дасте зрозуміти дитині, що пізнання нового – це захоплюючий і цікавий процес.

©Pixabay

Підтримуйте всі захоплення дитини

Заохочуйте будь-яке нове захоплення дитини. Наприклад, якщо малюк захопився музикою — запишіть його в музичну секцію, а якщо сподобалась хімія — подаруйте йому відповідну енциклопедію. Спробуйте відвідати разом з дитиною дитячі лекції або виставки по темі, яка її зацікавила, а потім обговоріть враження.

Купуйте дитині книжки про великих людей

Купуйте дитині біографії великих людей, що домоглися великих висот в області, яка цікавить вашу дитину. Обговоріть, як герой домігся своєї мети і які поради з книги стануть у пригоді дитині.

©Pixabay

Допоможіть дитині знайті правильне оточення

Пам " ятайте, що основний вплив на дитину надає оточення. Запишіть малюка в цікаві секції, де він знайде друзів, які захоплені тим же, чим і він. Так дитина буде оточена однодумцями і захоче бути не гірше за них.

Слідкуйте за ситуацією в школі

Не рідко буває так, що через непрофесіоналізм або грубе ставлення вчителів, діти втрачають інтерес до навчання. Крім того, жорстокість однолітків також може стати причиною поганої успішності дитини. Якщо ви помітили подібну ситуацію — переводьте дитину в іншу школу.

©Kaboompics .com

Познайомтеся з однокласниками дитини

З'єднання ясуйте, що з себе представляють однокласники вашої дитини. Хто з них вважається лідером? Як вони ставляться до відмінників? Оточення дитини має мотивувати її до нових висот, а не навпаки.

Не сваріть дитину за погані оцінки

Контролюйте свій гнів, коли дитина приносити погані оцінки. Поцікавтеся, що завадило їй отримати гарну оцінку. Не порівнюйте дитину з однокласниками або знайомими. Будьте завжди на її боці і постарайтеся допомогти налагодити успішність.

©Pixabay

Не перевантажуйте дитину

Слідкуйте за тим, щоб навантаження дитини були розумними і не виходили за межі її можливостей. Якщо малюк буде перевтомлюватися, це призведе до стресу і відсутності сил.

Не судіть про дитину за її оцінками

Пам " ятайте, що багато великих геніїв погано вчилися у школі, але це не завадило їм стати розумними та успішними. Пам " ятайте, що оцінки не завжди є показником інтелекту і здібностей дитини.

© child fear

Тепер ви знаєте, як підвищити мотивацію дитини до навчання, не вдаючись до суворих заходів.

Перевірені спосібі привити дитині любов до навчання
© pixabay Дослідження показують, що діти, які навчаються за власною волею, а не під тиском батьків, домагаються великого успіху в житті. Ваш батьківський обов'язок —
10 правил, які допоможуть правильно і ефективно покарати дитину
child, дитина, діти До покарання дітей батьки ставляться по-різному. Хтось вдається до покарань лише в крайніх випадках, а хтось кожне «виховне заняття» проводити з
Чому батьки вдаються до фізичного покарання дитини і як цього уникнути
©Pixabay Правильне покарання дитини – це теж мистецтво, так як шльопанці не завжди є хорошим виходом. У той час як експерти по здоров'ю та розвитку дітей стверджують, що
Як дисциплінувати дітей, які не реагують на покарання
© Choreograph/IStock Якщо дитина не реагує на покарання – це говорить про те, тактика покарання обрано неправильно. І це не означає, що потрібно вживати більш суворі
6 способів навчити дитину плавати у воді
@ Pixabay/Pexels Навіть якщо ви вмієте плавати лише по-собачому, є маса способів навчити вашої дитини плавати і відчувати себе впевнено на воді. Але для початку
4 помилки у вихованні, які допускають майже всі батьки
©Pixabay Немає такого поняття, як ідеальний батько. Кожен іноді робить помилки, і кожна помилка, яку ви робите, може стати можливістю для навчання і вас, і вашу дитину.