5 причин нарешті купити телефон дитині
12.06.2019 694 0 newsdaily.org.ua

5 причин нарешті купити телефон дитині

В закладки

5 причин нарешті купити дитині телефон

© dolgachov/iStock

Телефон – це всього лише одна з функцій сучасних смартфонів. Саме тому багато батьків не поспішають купувати гаджети своїм дітям. Побоювання зрозумілі. Дитина отримає абсолютно неконтрольований доступ до інтернету, що може обернутися справжньою проблемою.

Сьогоднішнє покоління дітей стало першим, якому пощастило рости в цифрову епоху. Звичайно, в цьому є і мінуси, але плюсів набагато більше, адже тепер будь-яка інформація стала дуже доступною.

Ось кілька переконливих причин на те, щоб все-таки купити дитині смартфон як можна раніше.

© Poike/iStock

1. Смартфон – це чудова можливість навчити дитину приймати правильні рішення. Дітям потрібно докладно пояснити, для чого потрібен цей гаджет і які сценарії його використання будуть корисними. Поведінки в мережі може стати чудовим тренуванням перед реальним життям.

2. У 10-річному віці дитина все ще прислухається до батьків, але після 12 значно збільшується вплив однолітків. Важливо, щоб смартфон з'явився в дитини до того, як друзі почнуть ставати авторитетами.

3. У вас залишиться можливість все контролювати. Ви завжди зможете перевірити активність облікового запису вашої дитини. Але врахуйте, що це варто робити якомога частіше, щоб не упустити тривожний дзвіночок.

© patat/iStock

4. Багатьох проблем вдасться уникнути, якщо ви підготуєте дитини заздалегідь. Смартфон може оголити всі вади у вихованні, тому просто намагайтеся добре виконувати свої батьківські обов'язки.

5. Діти мають право на здійснення помилок, в тому числі і в інтернеті. У ранньому віці вам буде простіше пояснити дитині, що він вчинив неправильно. Чим пізніше діти починають знайомитися з інтернетом, тим важче коригувати їх діяльність в мережі.

Є ще один важливий момент. Ви повинні обов'язково навчити дитину нормами поведінки в інтернеті. Приділіть особливу увагу соціальним мережам, адже це досить вороже середовище для дітей.

© dolgachov/iStock

Звичайно, ви повинні дбати про безпеку своєї дитини, але тільки не ціною обмежень свободи. Смартфон дійсно потрібен вашій дитині, але в точно такій же мірі, як контроль і підтримка.

Читайте також: 5 базових телефонів, які підійдуть дітям

Як вибрати телефон для дитини: 5 важливих нюансів
© dolgachov/iStock Якщо ви хочете завжди мати зв'язок зі своєю дитиною, то задумайтеся про придбання мобільного телефону для нього. Але до вибору гаджета для дітей
3 ради, як менше сидіти в телефоні, коли ви з сім'єю
©dangrytsku/IStock Смартфони давно змінили стиль комунікації людей, в тому числі і відносини всередині сім'ї. Дуже часто можна помітити, як батьки, повністю занурені у
Телефон з найшвидшою зарядкою: експерти визначили кращий смартфон в даній категорії
© rawpixel.com/Pexels Не секрет, що головним недоліком сучасних смартфонів є занадто низька автономність. Більшість виробників заявляють, що їх девайси підтримують
Як контролювати дитину, коли він користується смартфоном
©Ridofranz/IStock Кожен рік батьки відправляють своїх дітей в школу, спорядивши їх смартфонами, які несуть у собі чимало загроз. За даними опитування, 47% учнів 3-го
Xiaomi представить новий смартфон з камерою на 48 Мп
© AKKet Компанія Xiaomi готується підкорити ринок смартфонів завдяки випуску першого девайса на процесорі Snapdragon 8150. Крім цього, новий гаджет від китайського
Samsung планує представити смартфон з об'ємом пам'яті в 1 терабайт
© Leszek Kobusinski/iStock Samsung Galaxy Note 9 став одним з перших в світі смартфонів, які підтримують розширення пам'яті до 1 Тб. Тим не менш, корейська компанія не