Як контролювати дитину, коли він користується смартфоном
17.03.2019 660 0 newsdaily.org.ua

Як контролювати дитину, коли він користується смартфоном

В закладки

Як контролювати дитину, коли він користується смартфоном

©Ridofranz/IStock

Кожен рік батьки відправляють своїх дітей в школу, спорядивши їх смартфонами, які несуть у собі чимало загроз. За даними опитування, 47% учнів 3-го класу і 70% учнів 5-го класу мають власні мобільні телефони. Батьки завжди хочуть залишатися на зв'язку зі своїм дитиною. Однак забувають про небезпеки, які підстерігають малюка в Інтернеті. В даному випадку дитячий контроль просто необхідний. Fatherly розповідає, як контролювати дитину, коли він користується смартфоном.

Вміст матеріалу

Перевіряйте телефон дитини

Нещодавнє дослідження встановило, що наявність мобільного телефону у дитини підвищує ймовірність того, що малюк стане жертвою знущань або сам перетворитися у хулігана. Якщо ви ставите питанням, як контролювати дитину в телефоні, зверніть увагу на наступні рекомендації.

  • Перевіряйте смартфон свого малюка, щоб відстежити сайти, які він відвідує;
  • При необхідності, ви можете обмежити доступ дитини до заборонених сайтів;
  • Листування також важливо перевіряти, щоб запобігти небажані зв'язку.

Дослідження показало, що більшість дітей з більшою обережністю і вдумливістю використовують Інтернет, якщо батьки їх контролюють. Не варто приховувати від дитини той факт, що ви завжди можете перевірити його мобільний телефон. Головне – пояснити малюкові, чого варто уникати в Інтернеті і як використовувати його з розумом.

Забороніть дитині використовувати телефон за столом

Дослідження показали, що сімейні обіди допомогли захистити багатьох дітей від знущань в Інтернеті. Забороніть дитині користуватися телефоном під час сніданку, обіду і вечері. Прийоми їжі повинні стати часом для живого родинного спілкування. Крім того, у цей момент ви можете поговорити з дитиною про те, що відбувається в його житті. Якщо у нього є якісь проблеми і труднощі, знайдіть способи їх вирішення. Відмова від використання телефону за столом допоможе вам зміцнити сімейні зв'язки. В іншому випадку дитина буде відволікатися на повідомлення, ігри або дзвінки під час прийому їжі.

Забороніть дитині використовувати телефон під час виконання домашнього завдання

Ніщо не повинно відволікати дитину від виконання домашнього завдання. Дослідження показують, що багатозадачність погіршує концентрацію і пам'ять дитини. Якщо ви хочете, щоб ваш малюк був зосереджений на навчанні, обмежте його від використання смартфона під час виконання уроків. Телевізор також повинен бути вимкнений в цей момент.

©Ridofranz/IStock

Не допускайте використання телефону перед сном

Науково доведено, що випромінювання від екранів смартфонів порушує дитячий сон. Проблеми зі сном, у свою чергу, мають зв'язок із залученням до знущання. Щоб відновити здоровий сон дитини, забороніть йому використовувати телефон ввечері. Якщо малюк хоче почитати електронну книгу перед сном, опустіть яскравість екрану до мінімуму. Вночі необхідно винести телефон з дитячої, оскільки вібрація або звук повідомлення можуть порушити сон малюка.

Не допускайте використання телефону в машині

За даними досліджень, більшість аварій пов'язані з використанням телефонів в машині. Коли ви їдете в автомобілі, попросіть дитину відкласти телефон і самі подавайте йому правильний приклад. З часом перетворитися в гарну звичку. По-перше дитина не буде відволікати вас від водіння своїм телефоном. По-друге, з віком він сам не буде використовувати гаджети за кермом. Більше того, під час поїздки в машині малюк зможе зайнятися більш корисними справами: почитати книгу, послухати музику і т. д.

Прищеплюйте дитині відповідальність

Поясніть дитині, що використання телефону і Інтернету – це привілей, а не даність. Заслужити це малюк зможе з допомогою хорошої поведінки, високих оцінок та виконання домашніх обов'язків. Також розкажіть дитині, як правильно та безпечно використовувати Інтернет, чого варто уникати і т. д. Привчайте дитину нести відповідальність за свої дії. Пам'ятайте, що перший час важливо контролювати дитину в телефоні. Пізніше він сам зрозуміє, що можна, а чого не можна.

Читайте також Нове дослідження показало: невдоволення своїм тілом починається у віці 8 років

6 додатків, які допоможуть контролювати час перебування дитини в смартфоні
©momsxyz.com Якщо телефон став для вашої дитини не тільки засобом зв'язку, але і розвагою, варто почати це контролювати. Як правило, смартфони надають дітям доступ до
Франція заборонила смартфони та іншу техніку учням: навіщо і до чого такі заходи
© oksun70/iStock Люди, які зараз відправляють дітей на навчання в школу, раніше і подумати не могли, що з'являться різні гаджети, які можна буде брати з собою в школу.
Як навчитися не підвищувати голос на свого дитини
©LittleBee80/Istock Очевидно, що крик – не кращий спосіб виховання дітей, однак, багато батьки регулярно вдаються до нього під час конфліктів. Зриваючись на крик ви
Вчасно до школи: як навчити дитину важливого розпорядку дня
©LightFieldStudios/Istock Щоб дитина не запізнювався на заняття, батьки повинні допомогти йому скласти шкільний графік. В іншому випадку ранкові збори в школу стануть
Як вибрати телефон для дитини: 5 важливих нюансів
© dolgachov/iStock Якщо ви хочете завжди мати зв'язок зі своєю дитиною, то задумайтеся про придбання мобільного телефону для нього. Але до вибору гаджета для дітей
Чому варто припинити робити домашнє завдання за свою дитину
© demaerre/IStock Дуже часто батьки, намагаючись допомогти своїй дитині, роблять за нього домашні завдання. В результаті, коли він в класі намагається чогось навчитися