Вчасно до школи: як навчити дитину важливого розпорядку дня
10.06.2019 1 388 0 newsdaily.org.ua

Вчасно до школи: як навчити дитину важливого розпорядку дня

В закладки

Вчасно до школи: як навчити дитину важливого розпорядку дня

©LightFieldStudios/Istock

Щоб дитина не запізнювався на заняття, батьки повинні допомогти йому скласти шкільний графік. В іншому випадку ранкові збори в школу стануть справжнім випробуванням як для дитини, так і для вас. Psychcentral розповідає, як випровадити дитину у школу вчасно та налагодити правильний розпорядок дня.

Вміст матеріалу

Як навчити дитину не запізнюватися до школи?

  • Щоб дитина не запізнювався до школи і витрачав менше часу на ранкові збори, йому варто готуватися заздалегідь. Нехай малюк збере рюкзак і вибере одяг ввечері, щоб вранці не витрачати час на пошуки підручників або сорочки.
  • Попросіть дитину поставити будильник і вставати за його дзвінком. Таким чином малюк відчує свою відповідальність, перестане покладатися на те, що мама його розбудить і виробить звичку прокидатися вчасно.
  • Складіть список ранкових справ, щоб дитина міг перевіряти його перед тим, як відправитися в школу. Повісьте цей список на видне місце, щоб малюк не забував про важливі ранкових завданнях.
  • Дайте дитині стимул вставати вранці вчасно і не запізнюватися до школи.
  • Переконайтеся в тому, що дитина вчасно лягати спати. Врахуйте, що більшості дітей потрібно 8-10 годин сну на добу для високої продуктивності протягом дня.
  • Використовуйте таймер, щоб навчити дітей правильно розпоряджатися часом. Багато дітей не до кінця розуміють, що таке 15 або 30 хвилин. Використання таймера допоможе їм зрозуміти як влаштовано час і не втрачати його даром.
  • Не виправдовуйте запізнення дитини. Якщо малюк надто довго збирається вранці і регулярно спізнюється в школу, він повинен бути готовий до наслідків. Найімовірніше покарання з боку вчителів або батьків спонукає дитину вставати раніше і приходити до школи вчасно.

Дотримуйтесь перерахованим вище порад, що допоможуть вам дисциплінувати дитину.

Читайте також У кожного п'ятого дитини є акаунти, які вони ховають від батьків і вчителів

Як навчити дитину спати всю ніч: 3-денний гід для молодих батьків
©LightFieldStudios/iStock Сон дитини може бути переривчастим і неспокійним, проте цю ситуацію легко виправити. Мета будь-якого з батьків – допомогти дитині побудувати
Батькам варто знати про вчителів дитини перед початком навчального року
Щоб підготувати себе і дитину до школи, потрібно, крім усього іншого, познайомитися з вчителями. Детальніше про це розповімо нижче. Основне © Pixabay/Pexels Потрібно
8 простих способів підготувати дитину до школи
©Wavebreakmedia/IStock Кожна дитина сприймає свій перший навчальний день або повернення в школу після канікул по-різному: хто-то з великим ентузіазмом і бажанням мчить
Як навчити дитину порядку і дисципліни
© Juan Pablo Arenas/Pexels Батькам важливо знати, як привчити дитину до порядку й дисципліни, так як це допоможе йому в майбутньому. All Pro Dad діляться порадами, які
Як творчо мотивувати дитину робити домашнє завдання
Дуже важко примусити дитину робити те, чого робити він не хоче. Приміром, є овочі, рано лягти спати, зробити домашню роботу. Є, правда, і такі діти, які люблять вчитися:
Як зрозуміти, що ваша дитина стала жертвою буллінга
© shironosov/iStock Батьки школярів, зробили спробу самогубства (в деяких випадках, на жаль, успішно), дивуються, як вони могли пропустити те, що отруювало життя їх дітям