Як навчити дитину порядку і дисципліни
04.04.2019 846 0 newsdaily.org.ua

Як навчити дитину порядку і дисципліни

В закладки

Як навчити дитину порядку і дисципліни

© Juan Pablo Arenas/Pexels

Батькам важливо знати, як привчити дитину до порядку й дисципліни, так як це допоможе йому в майбутньому. All Pro Dad діляться порадами, які допоможуть мама і татам налагодити гармонію в родині.

Вміст матеріалу

Як привчити дитину до порядку й дисципліни: 5 порад

Дотримуйтесь цих лайфхакам, щоб допомогти дитині правильно організувати свій день і прищепити почуття відповідальності.

1. Чіткий розпорядок дня

Організованість і послідовність породжують дисципліну. Наприклад, встановлюючи час для виконання домашнього завдання кожен день, ви зможете зробити це дію звичкою. Таким чином ваша дитина забуде про погані оцінки і зауваження вчителя. Найефективніший час — відразу після того, як діти приходять додому зі школи.

2. Визначеність у діях

Наполегливість і рішучість є ключами до будь-якій формі успіху. Наприклад, важливо навчити дітей, що прагнення до визначеності і завершення дій — важлива риса характеру для розвитку. Зовнішні чинники та емоції можуть відволікати нас, але важливо не сходити з дистанції, а рухатися до своєї мети.

© Nathan Cowley/Pexels

3. Вивчіть основи

Пейтон Меннінг не став найкращим футболістом, просто вважаючи, що він гарний у футболі. Страсна робота і виснажливі години практики зробили його кваліфікованим гравцем. Він знає основи своєї роботи і вчиться на прикладі попередніх чемпіонів. Це чудовий урок для навчання дітей. Вивчення основ природно створює самодисципліну.

4. Обов'язкові наслідки

Вони з'являються після невдачі або недотримання правил. Якщо домашнє завдання не зроблено, є покарання. Покарання завжди повинна відповідати дії і ніколи не повинно бути зроблено на основі емоцій. Спокійно обговоріть з дитиною, що його чекає, якщо він не збере іграшки або отримає погану оцінку.

5. Хваліть і винагороджуйте

Існує покарання, так і має бути винагорода. Є спеціальні купони, які сподобаються як дітям, так і дітям старше. З їх допомогою дитина може отримати якусь річ, якщо виконає певні завдання. Діти люблять отримувати нашу похвалу, так що робіть це ліберально, коли вони дійсно цього заслуговують.

Тепер ви знаєте, як привчити дитину до порядку й дисципліни без скандалів. Ці прості методи допоможуть прищепити дитині важливі якості.

Читайте також Як привчити дитину слухатися батьків: 5 порад

Вчасно до школи: як навчити дитину важливого розпорядку дня
©LightFieldStudios/Istock Щоб дитина не запізнювався на заняття, батьки повинні допомогти йому скласти шкільний графік. В іншому випадку ранкові збори в школу стануть
Як навчити дитину бути акуратним
© KatarzynaBialasiewicz/iStock Розкидані по всьому будинку іграшки, замурзаний рот, розлитий чай, недоїдена їжа – все це ознаки дитячої неакуратності. Якщо вам знайома
Як привчити дитину спати в ліжечку
© Artfoliophoto/IStock Діти швидко ростуть. Озирнутися не встигнете, як вони стануть дорослими і самостійними. Звичайно, всім хочеться зупинити цей процес. Але ж
Як привчити дитину слухатися батьків: 5 рад
©Pixabay Як привчити дитину слухатися батьків? Це питання, без сумніву, актуальне для багатьох родин, адже дітям часто буває складно прийняти і виконати прохання старших.
Як переконати дитину їсти овочі: поради батькам
©rewardme Це необгрунтований факт — діти не люблять їсти овочі. Тому батькам потрібно якомога раніше прививати любов дітей до цих корисних продуктів. Саме тому ми
Як навчити дитину спати всю ніч: 3-денний гід для молодих батьків
©LightFieldStudios/iStock Сон дитини може бути переривчастим і неспокійним, проте цю ситуацію легко виправити. Мета будь-якого з батьків – допомогти дитині побудувати