Чому варто припинити робити домашнє завдання за свою дитину
14.04.2019 601 0 newsdaily.org.ua

Чому варто припинити робити домашнє завдання за свою дитину

В закладки

Чому варто припинити робити домашнє завдання за свою дитину

© demaerre/IStock

Дуже часто батьки, намагаючись допомогти своїй дитині, роблять за нього домашні завдання. В результаті, коли він в класі намагається чогось навчитися або просто акуратно і без помилок написати щось- у нього мало що виходить.

Дослідження показують, що надання дитині занадто велику допомогу може мати протилежний ефект, перешкоджаючи їх розвитку навичок і змушуючи їх відчувати себе некомпетентними.

© KatarzynaBialasiewicz/IStock

Найбільш проблемними батьками, є мами і тата, які, постійно перебуваючи вдома, надмірно опікають своїх дітей. Їм необхідно знати все: яке домашнє завдання було, що робили на уроках з точність до хвилини і закінчуючи тим, що дитина говорив однокласникам і скільки разів виходив з класу.

Також такі батьки, почувши або прочитавши критичне (нехай і конструктивне) зауваження до роботи дитини (фактично зробленої ними), починають сприймати це як особисту образу.

© YakobchukOlena/iStock

Кращим варіантом може бути комбінування батьківської допомоги і виконання дитиною завдань самостійно. Краще дитину спрямовувати, ніж робити все за нього.

Діти повинні знаходити самостійні рішення, що допоможе їм впоратися з викликами «дорослого світу» в подальшому.

Читайте також Супершкольник: як максимально ефективно підготувати дитину до навчального року

Несподівані причини, чому домашнє завдання шкідливо для дитини
© tatyana_tomsickova/iStock Школа є важливим аспектом в житті кожної дитини. Знання, отримані в школі, є безцінними і незамінними. Однак дослідження показали, що надмірні
Як творчо мотивувати дитину робити домашнє завдання
Дуже важко примусити дитину робити те, чого робити він не хоче. Приміром, є овочі, рано лягти спати, зробити домашню роботу. Є, правда, і такі діти, які люблять вчитися:
Як допомогти дитині відчути себе сильнішими
© Vasyl Dolmatov/iStock У батьків завжди багато обов'язків: принести попити, спекти печиво, відвести дитину в парк і т. п. Але може іноді варто дати дітям більше свободи?
Як навчити дитину правильно реагувати на оцінки в школі
© Pixabay/Pexels Наближається вересень, а це означає, що дітям належить робити домашнє завдання і писати контрольні. Це не подобається багатьом, але що робити якщо погані
8 порад, які сприяють незалежності дитини
©Maximkostenko/iStock Хочете, щоб ваша дитина виріс сміливим, впевненим і незалежним? Тоді зверніть увагу на рекомендації по правильному вихованню дітей, якими ми
9 фраз, які допоможуть виховати дитину стресостійким
©max-kegfire/iStock На жаль, навіть самі турботливі батьки не можуть захистити своїх дітей від усіх труднощів і проблем, які зустрічаються в житті. Однак, вони можуть