Як допомогти дитині відчути себе сильнішими
27.03.2019 906 0 newsdaily.org.ua

Як допомогти дитині відчути себе сильнішими

В закладки

Як допомогти дитині відчути себе сильнішими

© Vasyl Dolmatov/iStock

У батьків завжди багато обов'язків: принести попити, спекти печиво, відвести дитину в парк і т. п. Але може іноді варто дати дітям більше свободи? Motherly розповідають як прищепити дитині відчуття самостійності і налагодити з ним стосунки.

1. Намагайтеся не робити того, що діти можуть зробити самі

Коли ми робимо щось замість дітей, то даємо їм зрозуміти, що не віримо в них. Це робить дитину невпевненою і занижує самооцінку.

2. Встановіть щоденні справи, які діти зможуть виконати самостійно

Разом з дитиною складіть план, яким вони повинні слідувати протягом дня: застелити постіль, почистити зуби, одягнутися і т. п. Таким чином діти стануть сильнішими і старанно виконувати завдання у графіку.

© oksun70/iStock

3. Залиште місце для помилок

Дитина забув почистити зуби, не виконав домашнє завдання, за яке отримав двійку або не взяв ланч? Це не ваші проблеми. Діти повинні вчитися на своїх помилках. Так вони зрозуміють, що таке відповідальність.

4. Домашні обов'язки

Спільна робота з виконання домашніх обов'язків дає дітям відчуття сили, оскільки це змушує їх відчувати себе потрібними. Почніть з малого, попросіть дитину скласти одяг або прибрати в ящик іграшки.

© Wavebreakmedia/iStock

Читайте також 7 правил виховання, які допоможуть виростити успішного дитини

Як допомогти дитині звикнути до нових окулярів: 6 порад для батьків
© max-kegfire/iStock Шкільний сезон у розпалі, а це означає, що через навантаження деяким дітям можуть знадобитися окуляри. Не хвилюйтеся, якщо це сталося з вашою
Як дисциплінувати дитину, не вживаючи слово "ні"
© Pixabay/Pexels Навчання маленької дитини правильній поведінці виглядає так, як ніби це просто. Але насправді це дійсно серйозна проблема для багатьох батьків. Motherly
5 невеликих нововведень в житті, які допоможуть впоратися з істериками дитини
© shironosov/iStock Діти дуже милі і прості в спілкуванні. Але багато дорослі панікують, коли починається дитяча істерика. Головне бути готовими до таких ситуацій, щоб не
4 способи прищепити дитині любов до навчання
©Wavebreakmedia/iStock Хочете прищепити своїй дитині любов до навчання? Повірте, зробити це набагато простіше, ніж ви думаєте. Автори книги «What Kids Need to Succeed»
Як привчити дитину слухатися батьків: 5 рад
©Pixabay Як привчити дитину слухатися батьків? Це питання, без сумніву, актуальне для багатьох родин, адже дітям часто буває складно прийняти і виконати прохання старших.
Як допомогти дитині не стати зацикленим на грошах: поради експерта
© Nastia11/iStock Як навчити дитину поводитися з грошима і як допомогти дитині не стати зацикленим на грошах? Багато батьків задаються цим питанням, коли він починає