10 речей, яких потребує мама в пологовому будинку
27.03.2019 643 0 newsdaily.org.ua

10 речей, яких потребує мама в пологовому будинку

В закладки

10 речей, яких потребує мама в пологовому будинку

Всі майбутні мами рано чи пізно починають задаватися питанням, що ж потрібно взяти з собою в пологовий будинок. Часто приблизні списки своїм пацієнткам видають самі медичні заклади, і в них, крім значної кількості пунктів з медикаментами, є все те, що потрібно вам і вашій дитині для появи на цей світ. Але як щодо приємних дрібниць, які трохи полегшать і скрасять непростий процес дітонародження?

Редактори Newsdaily.org.ua склали список з 10 речей, яких потребує кожна майбутня мама в пологовому будинку.

© Reader's Digest

Фітбол

Цей великий й міцний надувний м'яч можна знайти в будь-якому спортивному магазині. Сидячи на ньому під час переймів, породілля допомагає своєму тазу відкритися і розслабляє промежину. Багато які народили жінки розповідають, що сидіти на фітболі під час переймів значно зручніше, ніж лежати в ліжку.

Вільна одяг

Якщо не хочете провести дванадцять, а то й більше годин переймів в незручній і не дихаючому медичному халаті, принести з собою улюблену нічну сорочку або візьміть довгу футболку чоловіка. Під час пологів вам повинно бути комфортно — ніщо, тим більш незручний одяг, не повинно відволікати від основного процесу.

Тонке ковдру або плед

Багато жінок відчувають озноб під час переймів, тому варто захопити з собою в пологовий будинок домашнє ковдру або плед. Він не тільки зігріє, а й хоч в якійсь мірі створить домашній затишок.

Подушка для вагітних

Під час пологів ви більшу частину часу проведете в ліжку, тому не варто сподіватися на те, що в пологовому будинку вам попадеться зручна подушка — вже краще захопити свою. На ній ви зможете відпочити в коротких проміжках між переймами, а також вам буде, що стискати, на піку больових відчуттів.

Електричні свічки

Так, вирушаючи в пологовий будинок, ви не потрапите на романтичну вечерю, але такий аксесуар, як електричні свічки зможе створити комфортну атмосферу з приглушеним світлом, якщо раптом буде безсонна ніч.

© YouTube

Імбирні цукерки

Нудота — часта неприємний супутник пологів. З нею допоможуть впоратися імбирні жувальні цукерки. До того ж жувальні рухи будуть стимулювати вироблення слини, і ви не будете страждати від сухості у роті, як більшість породіль.

Гумки для волосся

Існує повір'я, що на народжуючої жінки не повинно бути ніяких зав'язок і вузлів, якщо вона хоче швидко і легко народити. Однак власницям довгого волосся все ж краще їх зібрати, оскільки мокрі і пітні локони, що звисають на обличчя, будуть тільки дратувати.

Вентилятор на батарейках

Перейми і потуги — це важка праця. В пологових будинках часто дуже тепло, а жінка в пологах може відчувати як озноб, так і сильний перегрів. Справитися з останнім допоможе невеликий переносний вентилятор.

Грілки для тіла

Ніколи не знаєш, як відреагують твій організм на процес пологів. Багато жінок скаржаться на те, що під час переймів буквально трясуться від холоду, навіть якщо за вікном спека. У таких випадках допоможуть невеликі грілки для тіла, що продаються в аптеках.

Портативні колонки

На випадок, якщо під час пологів ви раптом зрозумієте, що хочете подарувати нове життя під звуки класичної музики або шум прибою, захопіть з собою портативні колонки. Хороша розслаблююча музика може стати справжнім порятунком у цьому складному процесі.

Список речей, які не знадобляться в пологовому будинку
© NataliaDeriabina/iStock Упаковка лікарняному сумки може здатися складним завданням. Більшість майбутніх мам вважають, що їм знадобляться всі їхні вечірні сукні та
Дивовижні місця, в яких жінкам доводилося народжувати
© pixabay.com Коли дитині приходить час з'явитися на світ — його ніщо не зупинить, навіть те, що мати в цей час знаходиться явно не в пологовому будинку. Ми зібрали самі
Кращі пологові будинки Києва: огляд 4 приватних та 8 державних установ
©monkeybusinessimages/IStock Пологи — це дуже відповідальний момент. Де народжувати, скільки це коштує і який вибір є у наших мам виникає у кожної вагітної жінки. Ось
Три речі, про відсутність яких не шкодуєш після виписки з пологового будинку
© Pixabay Багато жінок намагаються забути своє перебування в пологовому будинку як страшний сон. Безформні нічні сорочки як постійна форма одягу, несмачна їжа, грубі
20 важливих речей, на які у зайнятих мам ніколи немає часу
©iStock Якщо ви мама і ви намагаєтеся заробляти, то у вас, звичайно, майже немає вільного часу. Не дивно, що працюючі мами просто не знаходять в своєму житті місця для
Facebook і Instagram знову дозволили публікацію фотографій з пологів
© IStock У соціальних мережах люди викладають фото всього, що має для них значення: випускного, весілля, народження малюка. Але коли Facebook і Instagram встановили