Кращі пологові будинки Києва: огляд 4 приватних та 8 державних установ
15.03.2019 12 814 0 newsdaily.org.ua

Кращі пологові будинки Києва: огляд 4 приватних та 8 державних установ

В закладки

Кращі пологові будинки Києва: огляд 4 приватних та 8 державних установ

©monkeybusinessimages/IStock

Пологи — це дуже відповідальний момент. Де народжувати, скільки це коштує і який вибір є у наших мам виникає у кожної вагітної жінки. Ось тільки зробити вибір може бути дуже важко. Редакція Newsdaily.org.ua розповідає детальніше, як вибрати пологовий будинок у Києві.

Вміст матеріалу

Як вибрати приватний пологовий будинок у Києві?

Майбутні батьки готові віддати всі гроші світу заради здоров'я своїх малюків, але чи варто витрачати нечувані суми — думки різні. Сучасні приватні пологові будинки схожі на дорогі готелі і санаторії. Виберіть відповідний приватний пологовий будинок у Києві.

1. Isida

© moirebenok.ua

Адреса: 65, бульвар Вацлава Гавела, Київ

Isida — одна з перших приватних клінік України. За 25 років роботи в ній з'явилося на світ більше 133 000 малюків. Сьогодні в Києві працює 4 філії клініки. Є кілька напрямків роботи — здоров'я дівчинки, здоров'я жінки, здоров'я грудей, діагностика, лікування безпліддя, вагітність, пологи, здоров'я дитини. Ви можете вибрати відповідний вам пакет послуг. Наприклад, пакет обслуговування прийняття пологів без ускладнень «все включено» обійдеться молодим батькам близько 50 000 грн. Точну ціну пологів можна розрахувати на сайті за допомогою спеціального калькулятора.

Оцінка Google: 4,4 за результатами 101 відкликання.

2. Adonis

© adonis-o.com.ua

Адреса: вул. Дніпровська, 26К, Київ

Група медичних компаній Adonis пропонує велику кількість медичних послуг. Серед них також є ведення вагітності і пологи. Класичні пологи в палаті «Стандарт» будуть коштувати 44,9 тис. гривень, за кесарів розтин потрібно буде доплатити 17,2 тис. грн.

Оцінка Google: 4,4 за результатами 36 відгуків.

Сайт

3. Лелека

© leleka.com.ua

Адреса: 56, вулиця Квітки Цісик, Київ

Будівля київського пологового будинку «Лелека» знаходиться в мальовничому спокійному місці. Там є свій ресторан, страховка, можливість користуватися послугами у кредит. Є такі відділення: анестезіологія, інтенсивна терапія, жіноча консультація, неонатологія та інтенсивна терапія новонароджених, відділення оперативної гінекології, анестезіологія та інтенсивна терапія. Стандартна ціна за фізіологічні пологи становить 50 тисяч грн., пакет VIP — 110 тис. грн.

Оцінка Google: 4,5 за результатами 58 відгуків.

Сайт

4. Genesis Dnepr

© ivf-genesis-dnepr.ua

Адреса: м. Дніпро, вул. Рибінська, 119 — 120

Ця клініка перебувати в Дніпрі, але вона дуже популярна серед киян. Клініка спеціалізується на лікуванні безпліддя, ІКСІ, ЕКЗ, веденні вагітності, пологодопомозі, а також гінекології. Крім того, тут є відділення косметології, хірургії і т. д. Зупинитися можна в медичному готелі при клініці.

Пологи природним шляхом обійдуться від 2 850 євро (економ пакет) до 3 750 євро (VIP), є також послуга пологів у мусульманській традиції (халяльні пологи) — 4,5 тис. євро.

Оцінка Google: 3,8 за результатами 173 відгуків.

Сайт

Як вибрати державний пологовий будинок у Києві?

При аналізі пологових будинків оцінювалося кількість і оснащення родзалов, палат, дитячих відділень інтенсивної терапії, холів для очікування рідних, а також харчування для мам і ремонт у будівлі. Виберіть підходящий пологовий будинок у Києві.

1. Пологовий будинок №1 і №7

© RODITELI.UA

Пологовий будинок №1: вулиця Арсенальна, 5, Київ

Пологовий будинок №7: вулиця Предславинська 9, Київ

На першому місці Топу державних пологових будинків Києва знаходяться відразу два пологового будинку — №1 та №7. У першому — 14 пологових залів, з них 4 – сімейні. Ве вони оснащені стільцями для вертикальних пологів, ліжками-трансформерами, м'ячами, шведською стінкою і килимком для масажу. У сімейних пологових залах жінка народжує та перебуває до виписки парк днів разом з кимось із родини.

В пологовому будинку №7 є 10 родзалов і сімейних залів там немає. У першому пологовому будинку є 8 палат підвищеної комфортності, в яких також може знаходитися чоловік. У сьомому пологовому будинку таких палат 9.

© RODITELI.UA

В одномісних палатах обох пологових будинків є холодильник, телевізор, мікрохвильова піч, ліжко-трансформер, Wi-Fi і санвузол в блоці або в самій палаті. Кондиціонерами можуть похвалитися палати пологового будинку номер сім.

Хорошим ремонтом відрізняються обидва пологового будинку. Благодійні внески з жителів іншого району або без київської прописки обійдуться від 600 грн. у першому пологовому будинку і від 700 грн. — у сьомому. До речі, благодійні внески, в тому числі, йдуть на покращення харчування для мам. За одномісне або 2-місцеву палату доведеться доплатити «в конверті» від 1 тис. гривень у пологовому будинку номер 1.

Оцінка Google Пологового будинку №1: 3,8 за результатами 42 відгуків.

Сайт

Оцінка Google Пологового будинку №7: 4,0 за результатами 103 відгуків.

Сайт

2. Пологовий будинок №2

© roddom2.kiev.ua

Адреса: вул. Мостицька,11, Київ

У пологовому будинку№2 рекордна кількість палат підвищеної комфортності і одномісних палат — 57 і 81 відповідно. Однак, не у всіх палатах є телевізори і мікрохвильові печі, а кондиціонерів і Wi-Fi немає взагалі, зате скрізь є іонізатори повітря.

Ремонт там фундаментальний з використанням нових будматеріалів. За одномісне або двомісне палату доплачувати не потрібно, а благодійний внесок для іногородніх становить всього 50 грн.

Оцінка Google: 4,0 за результатами 127 відгуків.

Сайт

3. Пологовий будинок №6

© Vgorode

Адреса: вул. Запорожця Петра, Б. 26, корп. а

У шостому пологовому будинку є 2 сімейних родзала, 11 палат підвищеної комфортності і 80 одномісних палат. У палатах немає мікрохвильовок, зате є інші блага цивілізації: холодильники, телевізори, інтернет і кондиціонери. У холах для очікування рідних — нові меблі і телевізор, а по всьому пологовому будинку — якісний ремонт.

Один з небагатьох мінусів — дізнатися про це пологовому будинку побільше для майбутніх мам досить важко. У пологового будинку немає свого сайту і там не проводяться дні відкритих дверей.

Неофіційно доплата за одномісне або двомісне палату становить від 700 грн., а тим, хто з інших міст або районів, потрібно буде заплатити від 250 грн..

Оцінка Google: 4,2 за результатами 55 відгуків.

Інформація

4. Пологовий будинок №5 і Центр репродуктивного здоров'я в КМКЛ №1

©Mama.ua

Пологовий будинок №5: пр. Валерія Лобановського, 2, Київ

Центр репродуктивного здоров'я в КМКЛ №1: пр. Героїв Сталінграда, 16, Київ

У 5-му київському пологовому будинку не надто багато родзалов — всього 8. Однак з них 3 — сімейні. Крім того, всі пологові зали обладнані всіма допоміжними атрибутами для пологів. У палатах немає мікрохвильовок і не скрізь є санвузли в самій палаті або в блоці. Тут не проводяться дні відкритих дверей, а доплатити за одномісну палату доведеться як мінімум 1,5 тис. гривень. Благодійний внесок для тих, у кого немає київської прописки або прописка в іншому районі, — від 1 тис. гривень.

© kmpb1.com.ua

Центр репродуктивного здоров'я Київської міської клінічної лікарні №1 може похвалитися хорошим ремонтом, а також палатами з усіма зручностями. Однак там немає палат підвищеної комфортності з можливістю перебування чоловіка. Благодійні внески там досить скромні — від 250 грн., а доплата за одномісне або двомісне палату — від 700 грн.

Оцінка Google Пологового будинку №5: 3,8 за результатами 29 відгуків.

Сайт

Оцінка Google КМКЛ №1: 2,6 за результатами 14 відгуків.

Сайт

5. Пологовий будинок №3

© kiev.vgorode.ua

Адреса: вул. Василя Кучера, 7, Київ

Із суттєвим відривом на п'ятому місці опинився третій київський пологовий будинок. У палатах немає кондиціонерів і ліжок-трансформерів. Крім того, там поганий ремонт. В холах і коридорах теж ремонт проводився колись дуже давно, але родзали і дитяче відділення — зі свіжим ремонтом.

Доплата за те, щоб розташовуватися в 1-місній або 2-місній палаті, становить 1 тис. гривень. У стільки ж обійдеться благодійний внесок.

Оцінка Google: 3,9 за результатами 42 відгуків.

Інформація

6. Пологовий будинок №4

© Mama.ua

Адреса: проспект Героїв Сталінграда, 16, Київ

У дитячому відділенні пологового будинку номер 4, в відміну від інших зі списку, немає системи «кенгуру», щоб мама могла взяти дитину додому, не відключаючи його від систем життєзабезпечення.

Зате тут є найсильніший професорський склад, а всі породіллі безкоштовно розміщуються в індивідуальних боксах.

Оцінка Google: 3,6 за результатами 26 відгуків.

Сайт в розробці.

Сподіваємося, що наш огляд пологових будинків допоможе вам вибрати підходящий варіант. Нехай ваша дитина з'явитися в атмосфері турботи і любові. Удачі!

Список речей, які не знадобляться в пологовому будинку
© NataliaDeriabina/iStock Упаковка лікарняному сумки може здатися складним завданням. Більшість майбутніх мам вважають, що їм знадобляться всі їхні вечірні сукні та
10 речей, яких потребує мама в пологовому будинку
Всі майбутні мами рано чи пізно починають задаватися питанням, що ж потрібно взяти з собою в пологовий будинок. Часто приблизні списки своїм пацієнткам видають самі
Дивовижні місця, в яких жінкам доводилося народжувати
© pixabay.com Коли дитині приходить час з'явитися на світ — його ніщо не зупинить, навіть те, що мати в цей час знаходиться явно не в пологовому будинку. Ми зібрали самі
Сім'я купила 100-річний додому і виявила секретну кімнату в підвалі
Іноді ми купуємо речі і навіть будинки, у яких є багаторічна історія і похмурі таємниці. Ми можемо не підозрювати, що ховається за такою покупкою! Сайт Little things
Chanel запускає чоловічу лінійку засобів для макіяжу
©Wavebreakmedia/iStock Легендарний французький модний будинок Chanel оголосив про запуск першої чоловічої лінійки засобів для макіяжу. Independent розповідає про це
14 фактів, які вірять жінки до вагітності
© nd3000/iStock Перша вагітність – це одна з тих речей, до якої неможливо підготуватися заздалегідь. Звичайно, ви можете вивчити масу літератури на цю тему, але це дасть