14 фактів, які вірять жінки до вагітності
24.03.2019 595 0 newsdaily.org.ua

14 фактів, які вірять жінки до вагітності

В закладки

14 фактів, які вірять жінки до вагітності

© nd3000/iStock

Перша вагітність – це одна з тих речей, до якої неможливо підготуватися заздалегідь. Звичайно, ви можете вивчити масу літератури на цю тему, але це дасть лише загальне уявлення. Практично всі жінки схильні сприймати вагітність занадто ідеалістично, хоча реальність виявляється зовсім інший. Ось які очікування свідомо помилкові.

1. Токсикоз не так вже і страшний

Токсикоз дійсно не так жахливий, якщо ви стикаєтеся з легкої його формою. Але важка форма, яка не є рідкістю, супроводжується блювотою кожні 1-2 години. Це загрожує зневодненням і серйозною втратою ваги.

© NataliaDeriabina/iStock

2. Після 12 тижня стане набагато легше

Токсикоз може тривати і більше 12 тижнів. Деяких жінок неприємні симптоми супроводжують на протязі майже всієї вагітності. Але навіть якщо вас це не торкнеться, то розслабитися навряд чи вийде. Приготуйтеся до нескінченних черг на аналізи і оглядів у лікарів.

3. Хороший пологовий будинок можна знайти за відгуками в інтернеті

Це спочатку не найкраща ідея, адже хороші відгуки на форумах можуть бути лише піар-акцією. Ті жінки, у яких все пройшло добре, рідко пишуть про це в інтернеті, тому більшість реальних відгуків будуть негативними.

4. Інтернет відповість на будь-яке питання про вагітність

Якість більшості інформації в інтернеті про вагітність викликає величезні питання. Тематичні форуми повні забобонів, які не мають нічого спільного з реальністю.

© aywan88/iStock

5. 9 місяців пролетять швидко

9 місяців – це майже рік з вашого життя, який доведеться прожити в особливому режимі. У якийсь момент ви почнете вважати не тільки тижні, але і дні.

6. Покупка одягу для вагітних буде приємною

Це буде весело рівно до того моменту, поки ви не ознайомитеся з асортиментом в декількох магазинах. Майже весь одяг для вагітних виглядає однаково безглуздо, до того ж коштує вона набагато дорожче, ніж ви припускаєте.

7. Буде багато часу на прогулянки, спорт і книги

Ви помиляєтеся, якщо вважаєте, що вагітність – це довгий відпустку. Ваш організм швидко переконає вас у цьому.

Читайте також: 5 способів перемогти спеку під час вагітності

© nd3000/iStock

8. Нарешті з'явиться можливість виспатися

Можливо, але тільки якщо вам вдасться уникнути синдрому безсоння у вагітних. А ще врахуйте, що вам буде вкрай складно знайти зручну позу для сну.

9. Всі будуть допомагати і піклуватися про мене

Звичайно, тут все залежить від ваших близьких, але врахуйте, що центром світу ви все одно не станете. У всіх є робота і дуже багато інших справ.

10. Я буду виглядати чудово

Є шанси, що вам пощастить розквітнути під час вагітності, але так щастить далеко не всім жінкам. Більшість прибувають не в самих дружніх стосунках з дзеркалом протягом майже всієї вагітності.

© AntonioGuillem/iStock

11. Зростаючий живіт – це мило

Загалом, так. Але врахуйте, що це вкрай незручно. Безліч звичних побутових дій перетворяться на справжнє випробування.

12. Мамнезии не існує

Насправді існує. Це вже цілком науковий факт. Ваш мозок буде зосереджений на всьому, що пов'язане з вагітністю, тому багато дрібниць будуть просто вилітати з голови.

13. Підвищений апетит – це непогано

Так, але тільки до того моменту, поки вам не захочеться пробувати все підряд, включаючи абсолютно неприродні поєднання.

© Milkos/iStock

14. Гормони не стануть проблемою

Насправді ще як стануть. Ваше емоційно стояння буде кардинально змінюватися по кілька разів на годину.

Читайте також: 8 моментів, які важливо знати при вагітності після 40

14 фраз, в які вірять жінки до першої вагітності
Перша вагітність для кожної жінки — це дивна пригода, що кожна представляє по-своєму. Багато хто наївно вірять у те, що вагітність -це легко і навіть приємно, але коли
Як дізнатися стать дитини без УЗД: 15 перевірених способів
© adrian825/IStock Дитина – це щастя для всієї родини. Вагітність – час для того, щоб підготуватися до радісної події. Жінки з нетерпінням чекають, коли з'явиться на
Як визначити близнюків на ранньому терміні: перевірені методи
©Pixabay Кожній вагітній жінці цікаво дізнатися все про майбутню дитину. І звичайно, усіх майбутніх матусь хвилює питання, як визначити близнюків на ранньому терміні! Ми
Харчування "за двох" під час вагітності може викликати діабет
© Milkos/iStock Багато жінок вірять у те, що під час вагітності потрібно їсти за двох. З-за цього міфу майже половина з них набирають занадто багато ваги протягом 9
Як бути зі спортивними навантаженнями під час вагітності, дослідження
© NataliaDeriabina/iStock Нові дослідження підривають широко поширені переконання про фізичному навантаженні і вагітності. Виявилося, що жінки можуть безпечно і
Вагітність: топ-10 сайтів для мам
© lolostock/iStock Якщо вас хвилюють деякі питання про дітей і про вагітність, то вам допоможуть знайти відповіді спеціальні сайти. Зараз існує безліч платформ для