14 фраз, в які вірять жінки до першої вагітності
10.04.2019 636 0 newsdaily.org.ua

14 фраз, в які вірять жінки до першої вагітності

В закладки

14 фраз, в які вірять жінки до першої вагітності

Перша вагітність для кожної жінки — це дивна пригода, що кожна представляє по-своєму. Багато хто наївно вірять у те, що вагітність -це легко і навіть приємно, але коли справа доходить до другого триместру, ці судження, як правило, розсіюються.

Ми хочемо поділитися з вами фразами, в які вірять жінки до першої вагітності.

«Під час токсикозу я буду відчувати себе не так вже й погано»

Насправді, токсикоз — це не дуже приємно, оскільки жінки в цей період змушені відчувати блювотні позиви з самого ранку і до обіду, страждаючи від жахливого відчуття нудоти.

«Після 12-го тижня все стане набагато простіше»

Багато жінок думають, що як тільки токсикоз закінчиться, можна буде розслабитися. Але, по-перше, деякі відчувають нудоту протягом всіх дев'яти місяців, а по-друге, під час аналізів, оглядів та пологів розслабитися точно не вийде.

«Інтернет допоможе у виборі пологового будинку»

При виборі відповідного пологового будинку ви можете зіткнутися з величезною кількістю відгуків в інтернеті, але вони не допоможуть вам вибрати найкращий варіант, а лише залякають вас.

«В інтернеті є всі відповіді на питання про вагітність»

На жаль, інформація про вагітність, яку ви можете знайти на просторах інтернету, наповнене легендами і вигадками, в які не можна вірити. Консультуватися ви можете тільки зі своїм лікуючим лікарем, який компетентно відповість на всі ваші запитання.

«Вагітність триває не так довго»

Дев'ять місяців — це практично цілий рік, а багато жінки виношують дитину і більше покладеного терміну (близько 10 місяців). Це час зазвичай тягнеться дуже повільно і довго.

«Мені буде легко підібрати одяг для вагітних»

Більшість пропонованої одягу для вагітних коштує невиправдано дорого, а виглядає не дуже презентабельно. Купуючи одну таку річ ви будете готові зважитися ще на кілька вагітностей, щоб виправдати її дорожнечу.

«Я буду продуктивно проводити час»

Багато дівчата планують зайнятися з портом, прочитати масу книг і згадати про улюбленому хобі під час вагітності, але, як правило, їх поглинають турботи про материнство і ні на які заняття часу не залишається.

«Під час вагітності я буду міцно спати»

Вагітні відчувають гостру нестачу сну з ряду причин: по-перше їм складно влаштуватися на ліжку з великим животом, по-друге їх часто мучить безсоння. По-цьому міф про те, що ви будете багато спати під час вагітності залишиться лише міфом.

«Я буду оточена турботою»

Звичайно, ваші близькі будуть готові допомогти, але іноді запити вагітних стають просто абсурдні і мало хто погодиться на їх виконання.

«Я стану ще красивішим»

Так, бувають випадки, коли вагітність прикрашає жінку, а буває навпаки: набряки, втома, синці під очима і т. д.

«Живіт не завдасть труднощів»

Чим більше стає живіт, тим більше він заважає, свербить і доставляє масу неприємних відчуттів.

«Мамнезия — це міф»

Науково доведено, що мамнезия — це не вигадка. Забудькуватість буде переслідувати вас протягом вагітності, але це, звичайно, не критично.

«Я буду контролювати почуття голоду»

Під час вагітності постійно хочеться їсти з шаленим апетитом, а іноді кулінарні уподобання жінок доходять до смішного.

«Гормони — це нормально»

Під час вагітності гормони загострюють всі почуття жінок, роблячи їх більш сентиментальними, вразливими і непередбачуваними.

Тепер ви знаєте, у що не варто вірити, плануючи першу вагітність. Але, не забувайте, що як би не було важко пережити ці 9 місяців, нагорода варто того, адже стати матір'ю — це чудово!

14 фактів, які вірять жінки до вагітності
© nd3000/iStock Перша вагітність – це одна з тих речей, до якої неможливо підготуватися заздалегідь. Звичайно, ви можете вивчити масу літератури на цю тему, але це дасть
Харчування "за двох" під час вагітності може викликати діабет
© Milkos/iStock Багато жінок вірять у те, що під час вагітності потрібно їсти за двох. З-за цього міфу майже половина з них набирають занадто багато ваги протягом 9
Важливі моменти, про які варто знати під час другої вагітності
© socialmediasl444/Flickr Чи є відмінності між першою і другою вагітністю? Стає легше матусям виношувати дитину, або симптоми залишаються незмінними? Ми нерідко отримуємо
Вагітність здатна змінити жіночий голос
© alexandr_1958/IStock Голос може багато чого розповісти про співрозмовника. По ньому ми можемо легко визначити, хто говорить: чоловік або жінка, доросла людина чи
Як бути зі спортивними навантаженнями під час вагітності, дослідження
© NataliaDeriabina/iStock Нові дослідження підривають широко поширені переконання про фізичному навантаженні і вагітності. Виявилося, що жінки можуть безпечно і
5 способів впоратися з нудотою під час вагітності
© Yulia Sk/Pexels Багато жінок під час вагітності стикаються з такою проблемою як токсикоз, а це значить, що нудота і блювота стають невід'ємною частиною життя на довгий